Sari la conținut

Motorcycle Club & Riding Club Education


night81angel
 Share

Postări Recomandate

frate cat de "sensibile" sunt unele subiecte pentru unii dar cand sunt considerate aceleasi subiecte imporante de altii este ... nepotrivit!

adica unora nu le place ceva dar vor sa emuleze acel ceva care nu le place. wtf?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • Răspunsuri 887
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Dezgrop si eu mortii pe aici...

Era un topic deschis de o motociclista legat de ceva probleme dintre un RC si un MC... Nu-l mai gasesc. S-a sters, sau nu m-am uitat eu unde trebuie?

Ma intereseaza subiectul deoarece niste prieteni doresc sa intemeieze un RC. Vreau sa le dau niscai lectura pentru seara. Plus ca ma intereseaza personal si speta prezentata acolo, un follow-up eventual.

Ma poate ajuta cineva?

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dara este user-ul colegei. Caut-o aici! Cat despre prietenii tai cu RC-ul...spune-le sa isi vada de treaba! :))


» Post actualizat in 22 Nov 2017 15:51

Articolul il gasesti la stiri si reportaje.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dezgrop si eu mortii pe aici...

Era un topic deschis de o motociclista legat de ceva probleme dintre un RC si un MC... Nu-l mai gasesc. S-a sters, sau nu m-am uitat eu unde trebuie?

Ma intereseaza subiectul deoarece niste prieteni doresc sa intemeieze un RC. Vreau sa le dau niscai lectura pentru seara. Plus ca ma intereseaza personal si speta prezentata acolo, un follow-up eventual.

Ma poate ajuta cineva?

Multumesc!

Ahoi!

 

Nu e usor sa tii pe picioare chiar si un RC, noi Ugly Bears existam din 2010 si am avut multe peripetii. Senzatia mea e de multe ori ca totul incepe sa devina "politica" si mai putin mers pe 2 roti.

 

Succes baietiilor!

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi!

 

Nu e usor sa tii pe picioare chiar si un RC, noi Ugly Bears existam din 2010 si am avut multe peripetii. Senzatia mea e de multe ori ca totul incepe sa devina "politica" si mai putin mers pe 2 roti.

 

Succes baietiilor!

 

Am aceeasi senzatie ca si tine, legat de fenomenul MC/RC. Totusi sunt prietenii mei si vreau sa-i ajut sa ia decizii in cunostinta de cauza, de aia ma agit.

Multumesc de gandul bun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce mers pe doua roti? :))Gratare, petreceri, intimidari si smardoieli, totul presarat cu ,,respect'' si batai pe spate prietenesti :))Daca mai ai si un Ultra Classic CVO pe care sa-l scoti duminica pana la terasa, deja esti TRW. Ca si garderoba, tricou cu Motorhead pe sub vesta, chiar daca nu asculti trupa si numele de Lemmy iti suna a animalut mic si pufos. Daca nu ai cu Motorhead, neaaparat tricou cu lupi si indieni! :)) Sa fim seriosi, din ce in ce mai multe cluburi devin asociatii de circ. DPMDV in Romania ai ori cluburi cu atitudine de galerie de fotbal, ori parodii. Sunt cateva care sunt mega ok si care inca au membri pasionati de fiare si de plimbari insa le numeri pe degetele de la o mana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce mers pe doua roti? :))Gratare, petreceri, intimidari si smardoieli, totul presarat cu ,,respect'' si batai pe spate prietenesti :))Daca mai ai si un Ultra Classic CVO pe care sa-l scoti duminica pana la terasa, deja esti TRW. Ca si garderoba, tricou cu Motorhead pe sub vesta, chiar daca nu asculti trupa si numele de Lemmy iti suna a animalut mic si pufos. Daca nu ai cu Motorhead, neaaparat tricou cu lupi si indieni! :)) Sa fim seriosi, din ce in ce mai multe cluburi devin asociatii de circ. DPMDV in Romania ai ori cluburi cu atitudine de galerie de fotbal, ori parodii. Sunt cateva care sunt mega ok si care inca au membri pasionati de fiare si de plimbari insa le numeri pe degetele de la o mana.

Ahoi!

 

Eu personal cat si prietenii mei din gasca noastra incercam sa ne dam pe motoare, ne putem lauda cativa din gasca ca facem pe sezonul de 6-7 luni 13.000-15.000 km prin diverse tari din Europa (putin sau mult fiecare stie ce si cum), nu prea mai frecventam evenimentele din Romania pentru ca se pare ca s-a pierdut acea senzatie de haduceala (cort, foc de tabara, socializarea cu lumea) si am senzatia ca uneori e grandomanie. In acelasi timp pot sa afirm ca sunt 2-3 evenimente la care chiar merita sa fiim prezenti!

Am fost si la Faak Am See in Austia (cea mai mare intalnire moto din Europa) pentru 5 zile, acolo e varful de lancie cand vine vorba de excese, iar noi suntem mici copii pe langa aceeia, dar pe acolo prea putine MC-uri am vazut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce mers pe doua roti? :))Gratare, petreceri, intimidari si smardoieli, totul presarat cu ,,respect'' si batai pe spate prietenesti :))Daca mai ai si un Ultra Classic CVO pe care sa-l scoti duminica pana la terasa, deja esti TRW. Ca si garderoba, tricou cu Motorhead pe sub vesta, chiar daca nu asculti trupa si numele de Lemmy iti suna a animalut mic si pufos. Daca nu ai cu Motorhead, neaaparat tricou cu lupi si indieni! Sa fim seriosi, din ce in ce mai multe cluburi devin asociatii de circ. DPMDV in Romania ai ori cluburi cu atitudine de galerie de fotbal, ori parodii. Sunt cateva care sunt mega ok si care inca au membri pasionati de fiare si de plimbari insa le numeri pe degetele de la o mana.

 

* am si eu o nedumerire, te rog... ce inseamna TRW? total de acord cu tine, ce ai scris aici, insa nu cunosc termenul asta, n-am mai auzit. de Lemmy, da stiu, ...un ursulet de plus, am avut si eu in copilarie... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Am aceeasi senzatie ca si tine, legat de fenomenul MC/RC. Totusi sunt prietenii mei si vreau sa-i ajut sa ia decizii in cunostinta de cauza, de aia ma agit.

Multumesc de gandul bun!

daca e vorba despre NZ,contacteaza-l pe Shobolanu...

 

pt Romania,cred ca e destul de clar cu cine trebuie vorbit,asta pe langa lectura de pe topicul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...