Sari la conținut

Moto Craciunitele Te Invita La Bal!


ninja_skija
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 109
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

sa spui, sa nu spui... na ca mentin suspansul si pastrez, ca un egoist care sunt, misterul in legatura cu picioarele astea. :crack:

Doar varianta demo pe forum, varianta completa la fata locului!

 

post-877-1196978305_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incepatorii au voie ? Sau este "Party Exclusiv" pt cei mai "Mari".

Intreb de curiozitate pt ca lucrez sch III saptaman asta :lol: :crack: :crack: dar poate la un viitor party ma preling si eu pe la el.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E prima oara cand vad o actiune caritabila care se bazeaza pe stimulente sexuale pentru atragerea donatorilor. Cred ca am sa propun asta realizatorilor emisiunii "Dansez pentru tine". Ce tango, salsa, etc. .Sa vina concurentele cu parintii bolnavi grav sa se frece de bara, sa danseze lasciv conform stilului arhicunoscut, (lasat pe vine si dand din buci in 8-uri), scuturat din tzatze, simulat acte sexuale. . .

 

Oricum desi intentia e nobila, modul de strangere a eventualelor contributii e absolut jenant in cazul de fatza. Alcool si doua-trei zuze aduse de prin Gossip sa dea din buci in uralele delirante ale catorva betzivani cronici nefootuti care sunt si bikeri, eventual.

 

E chiar trist ce se intampla.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petrecerea este pentru toata lumea.

 

 

Este prima data cand vezi tu probabil petrecere pentru strangere de fonduri. Eu personal am mai facut, si culmea, a functionat

 

 

 

Zuzele aduse sa anime atmosfera sunt motocicliste, cu soti, copii acasa si multe alte treburi de facut, care prefera sa dea din buci pentru a putea strange cat mai multi bani pentru ADAM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E prima oara cand vad o actiune caritabila care se bazeaza pe stimulente sexuale pentru atragerea donatorilor.

 

E chiar trist ce se intampla.

 

Dar nu veni frate. Comentezi aiurea de fiecare data. Nici nu ma mira ca te-au gonit de pe SBZ. Refulezi aici acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

looooool, sotii si copii lor stiu ca ele vor da din buci in ranjetele bikerilor cu ochii tulburi de alcool? de ce nu un lap dance pentru fiecare biker, bagat capul donatorilor intre tzatze, etc?

Esti marlan, ak_raptor. Nici nu stii cine-s fetele alea si ce-o sa fie si deja le jignesti. Tine-ti parerile pentru tine si daca nu-ti face placere, nu veni. Si eventual, pe viitor poti sa te abtii si de le comentarii pe forum.

 

Si apropos, ca tot esti tu asa baiat bun, trimite bani pt adam prin posta. Nu e obligatoriu sa vii la petrecere.

Si in legatura cu cartile alea, nu ne prea intereseaza... Citeste titlul topicul.

Editat de gabyshor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baiazid, ciocu mic ca ai postat pe site-ul tau cartile despre motociclism pe care le-am facut eu in format pdf (dupa ore si ore de munca gratuita) si nici macar nu ai avut bunul simt sa imi ceri si mie acordul.

 

Da mah, o sa iti cer acordul cand o sa ai si tu acordul editurii care a scos cartile.

 

 

--- Mesaj completat în 07 Dec 2007 09:28 -------------

mi se pare extrem de imorala si de prost gust folosirea stimulentelor sexuale (cu sau fara acordul sotilor si/sau copiilor) pentru strangerea de fonduri in scopuri caritabile. Si cu asta mi-am spus parerea, fie ca va convine sau nu.

 

 

Macar fetele respective (majoritatea le cunosc) fac ceva pentru baiatul acela.

 

Tu ce pana mea faci? Comentezi aiurea in gara! Macar daca taceai, filozof ramaneai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

So, trecem peste si recapitulam!

 

Diseara incepand cu ora 21:00 va asteptam la paw waw in club (blanari 21) sa ne simtim bine si sa facem ceva pentru unul dintre noi.

 

Sa ne dorim ca la anul pe vremea sa fie si el sa se distreze cu noi!

Editat de ninja_skija
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E prima oara cand vad o actiune caritabila care se bazeaza pe stimulente sexuale pentru atragerea donatorilor. Cred ca am sa propun asta realizatorilor emisiunii "Dansez pentru tine". Ce tango, salsa, etc. .Sa vina concurentele cu parintii bolnavi grav sa se frece de bara, sa danseze lasciv conform stilului arhicunoscut, (lasat pe vine si dand din buci in 8-uri), scuturat din tzatze, simulat acte sexuale. . .

 

Oricum desi intentia e nobila, modul de strangere a eventualelor contributii e absolut jenant in cazul de fatza. Alcool si doua-trei zuze aduse de prin Gossip sa dea din buci in uralele delirante ale catorva betzivani cronici nefootuti care sunt si bikeri, eventual.

 

E chiar trist ce se intampla.

 

Mai uita-te odata la emisiunea aia si ai sa vezi ca ele(concurentele) nu se freaca de bara dar se freaca de parteneri si numai imbracate nu sunt. Propunerea mea a venit de mult ca pentru strangere de fonduri sa le puna televiziunea efectiv la treaba pentru ca fetele nu par a avea prea multe pudori si e pacat sa le limitezi capacitatile de exprimare prin dans, capitol la care cele mai multe sunt retarded clar, dar ar putea fi profesoare in altele :crack:

 

Hai mai bine acolo, bem o bere/un vin/o tarie si mai povestim. Sigur nu o sa fie plictiseala.

Editat de aquilla
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@AK_Raptor

 

Felicitari! Ai reusit sa jignesti tot ce ai prins. Eu unul o iau personal. Nu ma intereseaza cand o sa ne intalnim, dar o sa se intample.

Te iubesc! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:

E prima oara cand vad o actiune caritabila care se bazeaza pe stimulente sexuale pentru atragerea donatorilor. Cred ca am sa propun asta realizatorilor emisiunii "Dansez pentru tine". Ce tango, salsa, etc. .Sa vina concurentele cu parintii bolnavi grav sa se frece de bara, sa danseze lasciv conform stilului arhicunoscut, (lasat pe vine si dand din buci in 8-uri), scuturat din tzatze, simulat acte sexuale. . .

 

Oricum desi intentia e nobila, modul de strangere a eventualelor contributii e absolut jenant in cazul de fatza. Alcool si doua-trei zuze aduse de prin Gossip sa dea din buci in uralele delirante ale catorva betzivani cronici nefootuti care sunt si bikeri, eventual.

 

E chiar trist ce se intampla.

 

 

se vede ca ai venit de pe forumul ala de basinosi aka sbz!

si pizdosii aia au avut aceeasi atitudine! :crack: la ce motorete ai...esti in stare sa donezi macar 5 lei pt. baiatul asta??? Nu cred! Hai...du-te tu si joaca-te cu prietenii tai in fata la Everest! Ciudat este ca...te-au aruncat afara din ograda SBZ, pt. ca....ai cam acelasi grad de inteligenta care tinde...spre 0!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi se pare extrem de imorala si de prost gust folosirea stimulentelor sexuale (cu sau fara acordul sotilor si/sau copiilor) pentru strangerea de fonduri in scopuri caritabile. Si cu asta mi-am spus parerea, fie ca va convine sau nu.

 

Vino tu cu o idee mai buna de scos bani din buzunarele motociclistilor cu ochii tulburi de alcool si promit ca eu personal o sa ma dau peste cap si pana diseara o sa o aplic. Probabil ca ai vrea sa se imbrace in zane bune si sa vina cu bagheta magica si sa faca o sceneta de teatru. Cu siguranta ar avea efect mai mare Zana Maseluta decat Moto Craciunita.

 

Persoanele care fac asta sunt majore si perfect capabile sa ia decizii de capul lor, iar regula care functioneaza in situatia asta este bunul simt. Da-ti cu parerea cat vrei, dar nu esti tu cel in masura sa impui standarde de moralitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E prima oara cand vad o actiune caritabila care se bazeaza pe stimulente sexuale pentru atragerea donatorilor. Cred ca am sa propun asta realizatorilor emisiunii "Dansez pentru tine". Ce tango, salsa, etc. .Sa vina concurentele cu parintii bolnavi grav sa se frece de bara, sa danseze lasciv conform stilului arhicunoscut, (lasat pe vine si dand din buci in 8-uri), scuturat din tzatze, simulat acte sexuale. . .

 

Oricum desi intentia e nobila, modul de strangere a eventualelor contributii e absolut jenant in cazul de fatza. Alcool si doua-trei zuze aduse de prin Gossip sa dea din buci in uralele delirante ale catorva betzivani cronici nefootuti care sunt si bikeri, eventual.

 

E chiar trist ce se intampla.

 

:crack: de ce nu vii tu la o intalnire cu zuzele si betzivanii cronici nefututzi. Itzi promit ca va fi de neuitat :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce post naspa .... nu-ti trebuie nimic in schimb daca vrei sa faci ceva frumos ...sunteti patetici sincer (no offense)

 

 

atunci...donezi si tu vreo....1000 ron??? asa....fara nimic la schimb, doar ca sa faci un bine! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atunci...donezi si tu vreo....1000 ron??? asa....fara nimic la schimb, doar ca sa faci un bine! :crack:

cred ca o sa depasesc suma asta si nu am nevoie de 10 craciunite ca sa fac asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa e, pe tine te stimuleaza colindele de craciun si spiritul sarbatorilor de iarna. nici eu nu sunt total de accord ca "zuzele" sa-si plimbe formele pe mese, bari, etc dar se pare ca alta modalitate mai buna de a strange o suma cu scop CARITABIL nu exista...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...