Sari la conținut

Hanul cu Tei


Baiazid
 Share

Postări Recomandate

La multi ani, Ira!

 

Io m-am incadrat la spargatorii de greva, asa ca am tirat-o ceva mai repejor... Dar avusei succes... Prietenii "stie" de ce :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Leoncio, io pun pariu ca nici el nu mai stie... :grinbandit:

 

Intreab-o si tu pe Elena si sa-si intrebe si el nevasta... :laugh: E mai sigur asa! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa vedem....

Leoncio vrea sa plece, ma vede, si in ultimul moment se hotaraste sa-mi dea o pupatura, asa ca pentru .... HONEY :banana: , iar Sinan Pasa e pe faza si ne trage in poza!!!

 

uite domn'le ca imi aduc aminte de faza asta :ok:

 

PS. Scumpule, nu s-a intamplat nimic, erai impacientat ca ti-a plecat gagica si tu ai ramas in han, asa ca ai fugit dupa ea :laugh:

:grinbandit:

PPS. Si unde ziceati ca mergem vinerea viitoare? :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IO NU MAI BEAU....

 

Sorinake

:grinbandit: M-am prins eu de cand am vazut ce mult iti iubeai stacana aia de juma de kil care arata ca ceva dulce plus alcool tare, dupa bere :laugh: Da' puteam noi sa iti stricam bucuria??? :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@TODO-EL-MONDO --- NU CREDEAM IN CHESTIILE ALEA CU DATU' IN BOABE (FASOLE....SI CEVA MORCOV) :banana: ... ASTA CRED CA SE INCADREAZA LA TOPICUL LU BAIAZID - HAI SA BARFIM!!!...SI APROPOS DE BARFA : CINE A ATERIZAT CU WIZZIE?...VILISOR?! .......UNA MICA SHI MA DUC: NINJA A MANCAT NISTE COVRIGEI....DE CARE NU A AVUT PARTE! ...

 

P.S. PENTRU MATERIALU ASTA CRED CA-MI IAU BARFA LA GREU... :grinbandit: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Berea vizikiu si garrone au fost minciuna pana m-am intalnit cu cana lu Sorinake care mi-a pus capac! :grinbandit: Sorine stiam eu ca nu ma ai la suflet da chiar asa?!

Eu am o regula. daca stau mai mult de 20 de minute in hanu cu tei tre sa ies rupt :banana:

 

Si vorba aia, ori bem ori ne cantarim.

 

Dar nu mai beu.

 

Sorinake

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@TODO-EL-MONDO --- NU CREDEAM IN CHESTIILE ALEA CU DATU' IN BOABE (FASOLE....SI CEVA MORCOV) :banana: ... ASTA CRED CA SE INCADREAZA LA TOPICUL LU BAIAZID - HAI SA BARFIM!!!...SI APROPOS DE BARFA : CINE A ATERIZAT CU WIZZIE?...VILISOR?! .......UNA MICA SHI MA DUC: NINJA A MANCAT NISTE COVRIGEI....DE CARE NU A AVUT PARTE! ...

 

P.S. PENTRU MATERIALU ASTA CRED CA-MI IAU BARFA LA GREU... :grinbandit:  :laugh:

Da,ma Joe,dar tot cu tine am facut poz(n)a :ok: ...Baiazide,marca poza,te rog,bibicule!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am o regula. daca stau mai mult de 20 de minute in hanu cu tei tre sa ies rupt :baldy:

 

Si vorba aia, ori bem ori ne cantarim.

 

Dar nu mai beu.

 

Sorinake

Asta inseamna ca de acum vei fi mereu cantarit...???!!??

:grinbandit: :banana: :laugh: :ok: :ok: :ok:

:laugh: :wave: :baldy: :baldy: :baldy: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...