Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Ahaaa,deaia il tot vad pe unu cu zx6 prin cartier cum impinge la mobra vara? tu mi-esti faptasul,bre frigidere

nu recunosc nimic!

 

Ahaaa,deaia cauta frigider bicicleta? s-a saturat sa impinga la zx ca uita unde a ascuns bateria de 2ani

Frigidere iti donez o bicicleta cu 3 roti...stabilitate maxima chiar si in stare de ebrietate...ciclistica ireprosabila,etc

nu neaparat, o vad ca pe o intoarcere la origini. nu va ganditi la prostii.

nu e ca si cum ai incepe sa mergi gol pe strada, nu ma intorc atat de aproape de origini.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator little wayne

nu fii timid,spune tot.De fapt am mintit in legatura cu bicla aia in 3 roti,contra unui bax de bere o fur de la nepoata-mea

 

stai chill ca eu am 2 bicle ...mostenite de la bunicu,o ukraina din 74 si un SIMSON din 54,iar in bucale ma dau un un dhl imprumutat de la frate-mio.si nu merg decat din militari pana la capatul tramvaiului 20,o data pe luna

 

avem si grasi care si-au luat zx9 si nu vor sa slabeasca



sa nu uit,din cauza unri pixde m-am plimbat intr-o noapte 20km cu ukraina,iar bicicleta aia are o sa tare,am facut vanatai la buci dupa aia 20km mersi in noaptea aia

Editat de little wayne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu fii timid,spune tot.De fapt am mintit in legatura cu bicla aia in 3 roti,contra unui bax de bere o fur de la nepoata-mea

 

stai chill ca eu am 2 bicle ...mostenite de la bunicu,o ukraina din 74 si un SIMSON din 54,iar in bucale ma dau un un dhl imprumutat de la frate-mio.si nu merg decat din militari pana la capatul tramvaiului 20,o data pe luna

 

avem si grasi care si-au luat zx9 si nu vor sa slabeasca

 

sa nu uit,din cauza unri pixde m-am plimbat intr-o noapte 20km cu ukraina,iar bicicleta aia are o sa tare,am facut vanatai la buci dupa aia 20km mersi in noaptea aia

macar ai luat-o la o tura pe cadru?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce simplu era sa va interesati un pic ce tre sa faceti cu bateriile alea de prin case. Scapati de buci invinetite de eforturi nemeritate ......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu scade temperatura sub 15 grade; bateria este pusa pe redresor nu ca la un garaj prapadit.

 

Foarte civilizat din partea lor, asa ar trebui sa fie orice oferta de garat motociclete peste iarna. Din cate stiu, multe service-uri incarca periodic bateriile motocicletelor pe care le gazduiesc in sezonul rece.

Temperatura are relevanta daca este peste zero, doar daca motocicleta nu are antigel in sistemul de racire, ci doar apa.

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Ce simplu era sa va interesati un pic ce tre sa faceti cu bateriile alea de prin case. Scapati de buci invinetite de eforturi nemeritate ......

Stim ce tre sa facem,deaia am cumparat redresor optimate :alcy:

 

patinoar deseara de la 1900 zulu in cismigiu. ma gasiti pe acolo.

Cat mai multe piruete iti doresc....eu nu am cum sa ajung...ma gasiti la intrarea de pe stirbei voda cersind alaturi de batrinica cu pekinezul imbracat

Editat de little wayne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici tu pe cea din emotion, :P

lasa ironiile fine,baga caterinca proasta

 

 

Nu era chiar fina ironia.

Sry la caterinca proasta nu ma pricep.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Caterinca aia proasta e atunci cand stai in choor pe bordura cu berea-n gheara cu amicii..sau la bodega

Ironiile fine nu le-am invatat....nu stau printe finuti,imi cer scuze.filozofii mei preferati sunt parazitii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pff.. n-ai stofa de user pe motociclism.ro :)

 

vezi ca ironiile fine aduc kick-uri si ban-uri permanente :grinbandit:

 

ghiolbanismele sunt mai mult decat tolerate. ;)

 

 

Aici cam ai dreptate. Tocmai de-aia incerc sa ma las si incet incet sa ma mut pe advrider.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici cam ai dreptate. Tocmai de-aia incerc sa ma las si incet incet sa ma mut pe advrider.com

daca mai devreme am glumit cu ban pt ironii prea fine, acum nu glumesc: mi se pare ca nu prea e in ordine sa faci "reclama" la alte site-uri :D

 

e o idee buna sa "te lasi" de forumul asta.

Editat de frigider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici cam ai dreptate. Tocmai de-aia incerc sa ma las si incet incet sa ma mut pe advrider.com

 

Din pacate, fata de alte forumuri (cum sunt multe forumuri auto, de exemplu), motoretism nu este aproape deloc moderat. De aici si marele "succes" al acestui forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reclama ??? ahahaha asta ar insemna sa ma plateasca aia ....mi-ar place .

 

Daca iau ban pt atata lucru o sa-mi devina clar ca nu am ce cauta pe forumul asta. De fapt 90% din informatiile cu adevarat utile [pt mine] de pe forumul asta sunt aduse de pe advrider de catre useri care frecventeaza forumul ala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reclama ??? ahahaha asta ar insemna sa ma plateasca aia ....mi-ar place .

 

Daca iau ban pt atata lucru o sa-mi devina clar ca nu am ce cauta pe forumul asta. De fapt 90% din informatiile cu adevarat utile [pt mine] de pe forumul asta sunt aduse de pe advrider de catre useri care frecventeaza forumul ala.

Nu uita si de plimbarile de uichend care se mai organizeaza.

(sunt si oameni normali la cap pe-aici)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

da un moderator de pe forumul vecin facea audienta cu balacareala.ba chiar a deschis un topic pe aceasta tema....in vremurile lui bune radea cat cuprinde de iuzarii forumului unde modereaza pana a ajuns sa nu mai fie vizitat....chiar si aici incepuse sa se creada sef de turma pana cand a inceput sa se intoarca roata si din mare grande a ajuns prostul forumului.....de ce sa nu recunoastem ca discutiile in contradictoriu sunt sarea si piperul forumului pe langa informatiile utilehai cius

 

e fix ca-n versurile lui puia...aia cu citate din cioran si statul geana pe tv cand e vreun scandal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

a trebuit sa merg aplecat la 30 grade in directia vantului sa tin motoreta pe o trasa dreapta.
Idioata faza cu statul inclinat in lateralul motoretei sa nu imi schimbe curentul de aer directia la fiecare rafala

 

Dau o bere celui care recunoaste autorul enormitatii citate mai sus care e pe podiumul prostiei supreme la categoria moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...