Sari la conținut

Loc Pentru Intalniri Regulate Ale Bikerilor Din Sibiu


Emppu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu zic sa mai incercam o data cu cabana Valea Aurie... Mi-ar place un loc care sa fie for us only... Sfera e ok, dar e prea la strada.

Editat de Darth Wraith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joi unde?

Cu respect

 

Ca de obicei TRANSILVANIA!! ;)

Nu de alta dar NU mai e timp de schimbari ,dar e vremea sa te "miscam" ca ai inceput sa te "alterezi"si nu de alta dar o sa inceapa sa-ti placa in conserva aia de MATIZ :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

JOI???????????

DA joi, ca ai si uitat de cind ai inceput sa umblii la GERMANIA,inseamna ca ai contractat virusul ala cu..........HEIMER? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DA joi, ca ai si uitat de cind ai inceput sa umblii la GERMANIA,inseamna ca ai contractat virusul ala cu..........HEIMER? ;)

 

hahahaha, nu bunicule, intrebam unde ne vedem Joi??? ca se pare ca a ramas aceeasi dilema!!!!!

Si chiar mi-a afetat ceva Germania dar cu siguranta nu memoria hahaha ci dorinta de a merge inapoi acolo la respectul ce il primesti in trafic cel putin eeeee suntem liberi sa visam nuuuuuu? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hahahaha, nu bunicule, intrebam unde ne vedem Joi??? ca se pare ca a ramas aceeasi dilema!!!!!

Si chiar mi-a afetat ceva Germania dar cu siguranta nu memoria hahaha ci dorinta de a merge inapoi acolo la respectul ce il primesti in trafic cel putin eeeee suntem liberi sa visam nuuuuuu? :D

 

E GRAV!!!!! ;)

Ai inceput sa ai vise EROTICE :D

REVENIRE rapida ca ai venit in Romanica :laugh: tara in care TOTUL este posibil ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare all, am uitat sa intru ca sa scriu cam am ajuns cu bine duminica inapoi acasa dar mi-am amintit acum cand am vazut topic-ul.

Vroiam sa zic ca mi-am creat un nou record personal, implicit 3 ore in conditiile in care pe dealu negru m-a si prins putin o furtuna cu putina ploaie iar traficul era super aglomerat.

Binenteles ca ar mai fi ceva, si anume ca pentru prima data nu am oprit decat de o tigare si mai mult am mers cu un rezervor tot drumul (rezervorul la mine are 19l), dar nah, nu vreau sa va plictisesc :D

 

@szasz_andrei - numai pe mine m-ai ratat in poze, mai ales dupa ce am parcat mobra tipic bucurestean de incomodam lumea :)

 

Poate ne vdm in wk-end la Predeal, binenteles cu unii care vin (sincer nici eu nu stiu daca ajung, dar promit ca anunt)

Salutari everyone!

Sorry man.

Data viitoare programam o sesiune foto.

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma unde e intalnirea de joi,ca ieri am trecut de vreo 2 ori pe la sala transilvania,o data in R&B si de vreo 2 ori pe la sfera si nimic.

 

:crack: am vazut jumate de gasca la catedrala . Pe restul cred ca nu i-ai recunoscut ca a fost schimbarea la fata :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) am vazut jumate de gasca la catedrala . Pe restul cred ca nu i-ai recunoscut ca a fost schimbarea la fata :lol:)

Am participat toti ,dar fara motoare ,si ne-am rugat sa NU ploua la Hunedoara :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am participat toti ,dar fara motoare ,si ne-am rugat sa NU ploua la Hunedoara :crack:

 

Cel mai probabil ca nu va ploua. Cum v-ati gandit sa plecati?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
buna...eu sunt mai nou pe aici...este vreo problema daca vin si eu duminica la han???...sau e vreo problema daca sunt din avrig???...astept sugestii...abia mai cunosc si eu lumea...

 

 

Salut .te asteptam cu bratele deschise (numai fetele).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut .te asteptam cu bratele deschise (numai fetele).

 

 

Florina te asteapta cu bratele deschise. Sa nu te sperii daca o vezi fara peruca...O tine in topcase. De rezerva. A stricat multe. ''Testosteronul feminin'' e de vina. La ea se manifesta o data pe luna, cand e luna plina :hurt: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...