Sari la conținut

Avenit Bibeloul.yamaha Fjr 1300.


HondaSan
 Share

Postări Recomandate

Yamaha FJR 1300 :blink: Taticul motoarelor touring! Felicitari pt. alegere si sa te bucuri, calare pe ea, timp indelungat! Pozeeeee..... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri a venit bijuteria. FJR1300 din 2006 da nou. La tipla. Nici nu m-a lasat nevasta-mea sa-i desfac tipla. A zis ca se prafuieste. Nu mai pot de dragul ei.

De dragul motocicletei, presupun, nu al nevestei :friends:

Bai miliardarule, sa stii ca la ora asta fejereul e singura trotineta pentru care as renunta la Transalp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine se supara ii cade nasu.

Pe bune e in tipla.

Da-mi si mie adresa ta, sa-ti trimit sa-ti trimit nasul meu

Vezi, poate patesti si tu ca ciobanul din poveste, ala care a fentat tot satul ca vin lupii :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da-mi si mie adresa ta, sa-ti trimit sa-ti trimit nasul meu

Vezi, poate patesti si tu ca ciobanul din poveste, ala care a fentat tot satul ca vin lupii :friends:

Stiu ca sunteti toti cu simtul umorului la greu asa ce de aia mi-am permis o astfel de gluma.Pentru cei care s-au simtit ofensati de gluma mea cu sinceritate imi cer scuze.

In cepriveste faza cu lupu m-am gindit si eu ca e posibil.Insa,exista un insa.Fiind destul de in virsta si avind un motor ce nu se mai cere inlocuit,nu cred ca mai sunt sanse sa cumpar altceva.Oricum pe amatorii de Gibraltar ii astept pe 25 luna curenta la Bikers otopeni la ora 19.Cu simpatie,as.us.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BREEEEE!??!?!

 

Eu am ras! ... Chiar ma gandem, de ce sa iti iei un FJR 1.3 cand ai un X$?!?!!... dar, palaria mea ... totul e posibil! ... m-ai pacalit, recunosc!

 

SA AI PARTE DE EA ! :friends:)

 

Mit grosse !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HondaSan, ai incercat sa scoti "gentile" ? Portbagajul "bibeloului" ma rog...

M-a intrebat fii-meu daca se pot scoate, am incercat si nu am reusit, de fapt nu am vrut sa stric ceva... :bigstar:

N-am incercat.Tre sa-l scot din tipla si nu ma lasa nevasta. :bigstar:

Catalin,ca si premiu pentru cea mai mishto remarca fata de gluma mea doresc sa-i daruiesc fiului tau "bibeloul "cu pricina.

Cum ne putem intilni?

Editat de HondaSan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...