Sari la conținut

Ce ziceti ...Pt SMAEB...


R_MARCE
 Share

Postări Recomandate

salut...

s-a tot vorbit de o intilnire inainte de a merge la salonul moto, dar nu s-a venit cu nici o propunere concreta.

 

Haideti sa ne intilnim la Arc unde ne vedem de obicei miercurea..pt k toti stiu unde este si cum se ajunge.

Sa zicem o ora ..de 10.00 Sau veniti cu propuneri pt o alta ora.

 

Pt cei care vin din provincie putem sa mai stabilim o a doua ora ..de ex 12.00 ..si citiva dintre noi vor merge la Arc sa ii culeaga pe acestia la acea ora. :laugh:

 

:banana:

 

MI-AM DAT EDIT ..

 

PROPUNEREA E PT SIMBATA SI PT CEI DIN BUCURESTI SI PT CEI DIN PROVINCIE

e klar k vor fi si cei care vor merge vinerea sau si vineri si in restul zilelor ..dar k sa fie ceva totusi pt toti care vor sa se intilneasca, am zis sa fie simbata la 10.00.

:grinbandit:

Editat de R_MARCE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe fluturasul de promovare scrie ca programul e de la 13:00 la 18:00 Vineri

 

 

so.............

 

 

 

 

Nucu

 

 

 

:grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@nucu: e vorba de sambata dimineata...

ok, daca te legi de partea cu ''cei care vin din provincie'', poate e sambata....

 

 

altfel, nu stiu............ :grinbandit:

 

 

 

mercic :banana:

 

 

 

 

Nucu

 

 

:laugh:

Editat de Nucu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se putea sa nu gasesti tu ceva de neinteles?

 

e vorba de SIMBATA KLAR. Pt k vineri toti sintem la munca (sau marea majoritate) iar cei din provincie vin simbata.

 

DECI ..PROPUNEREA E PT SIMBATA LA 10.00 LA ARC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se putea sa nu gasesti tu ceva de neinteles?

 

e vorba de SIMBATA KLAR. Pt k vineri toti sintem la munca (sau marea majoritate) iar cei din provincie vin simbata.

 

DECI ..PROPUNEREA E PT SIMBATA LA 10.00 LA ARC

aaaaaaaaaa.........asa se cheama mai nou :D ...................adica noi din centrul tarii suntem 'provincia' :D .................aha :D :laugh: :laugh: ............................servus marce,..........am sa incerc sa ajung la 10 :laugh: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si pe mine ma enerveaza faza cu 'provincia' (sunt brasovean), dar de 5 ani in buc, m-am obisnuit... lasa-i in pace, ca degeaba le zici, nu rezolvi nik, tot asa se vor exprima :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca vin shi io, deshi e cam devreme pt mine shi oricum nu avetzi cum sa ajungetzi cu mult timp inaitea mea de la arc la romexpo, eu pe scuter, voi pe motor!!!

 

daca ne adunam suntem mai multzi din provincie decat bucureshteni, chiar shi in bucureshti sac sac!!! :D

Editat de dead_man_walking
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

10:00 la arc ... voi fi prezent.

 

Pentru clubul motociclishtilor lezatzi de termenul "provincie"... nu folosim termenul ca un apelativ jignitor dar este mai ushor decat sa zicem ... "cei din afara Bucureshtiului" ... asha ca fitzi intzelegatori "provinciarilor" :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai da' sensibili mai sinteti dragilor! asta k off topic...

nu e vb de cine de unde e ..dar in general asa se zice ..capitala si provincie... ideea era alta..K VA ASTEPTAM SI PE VOI, PADUCHILOR! adik ...k vrem sa va cunoastem! de aia o sa vina cineva sa va ia de acolo pe la prinz (pt cei care ajung mai tirziu).

 

Asa k ..nu va mai shifonatzi si haideti la Arc!

of of ...mai mai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasati-l ba incolo de SMAEB sau cum io zice! mai bine bagam o plimbare simbata!

off-topic: eu o sa plec la munte de la SMAEB..probabil la Azuga..prin Cheia-Sacele-Brasov :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...