Sari la conținut

Dac Motors Organizeaza Intrunirea Bucuresti


DAC MOTORS
 Share

Postări Recomandate

A castigat un prieten de`al meu WILLY, nu stiu ce ID are pe motociclism.

Si.....apropo e de vanzare.

intradevar fratele meu a cistigat motorul...inca suntem uluiti nu ne asteptam...motocicleta este foarte draguta si este de vinzare are 200cc ...pt detali luati legatura pe pm cu fratele meu willy nikul lui sau cu mine. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 338
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

...

- Pana cam cu o saptamana inainte de evneniment era acolo o tabla cu un baiat in albastru care zbura pe o capra albastra (o poza doar cu bustul pilotului si roata din fata) si o sageata langa care scria ca ai 2km pana la clubul de SuperMoto din Ciolpani numit nustiucum; acum in loc de asta era o prostie de reclama la masini Mitzibushu ca parca lumea vine la intrunire de moto ca sa-si cumpere masina.

...

 

Mda, aici a fost in felul urmator faza; sambata au inceput sa apara o gramada de masini care cautau un eveniment organizat de Mitsubishi (sau cum naiba s-o scrie), ce avea loc la cateva sute de metri de locatia noastra (acolo unde se vedea balonul ala). Nu am stiut ca au acoperit pancarda circuitului de la DN, acu aflu. Ne cerem scuze pentru marcarea improprie de la DN. La anu promitem ca vom faca tot posibilul sa nu mai existe astfel de probleme. Toate criticile sunt bine venite, caci la anu vom sti ce sa facem sau sa nu facem. Multumim tuturor pentru participare.

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos, frumos! Cu toate ca nu mi-a venit sa stau peste noapte.

Sar'na nenea Wizzie pentru gazduirea "troacelor" mele in cort (casca, rucsac, echipament). :kali:

Sar'na rontz, VladSpeed si Ser79Ban. (Pretenii stiu de ce!) . :(

 

-Desi nu a fost inghesuiala "maximala", una doua, mese si banci/scaune in plus n-ar fi stricat.

-Mancarea intr-adevar era cam bazaita de muste - eu unul m-am infipt la niste mici care tocmai erau luati de pe gratar - asta fu noroc mare.

-Cam ciudat ca trebuia sa fii acolo prezent ca sa ridici premiul (am vazut postul celui care spunea ca nu era la scena/locul unde s-a facut extragerea). Anunati pe cei pe care i-ati "extras" inainte, sa stie si ei sa-si bage unghia-n gat! :D :hug:

 

In rest... considerati ca ce nu am mentionat la "-" -uri, a fost "OK!!" (nu mai merge emoticonul ala?? ).

:D .

La mai mare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ma oftic e ca nu am avut si eu cutit la brau :D

 

Lasa c-am avut eu cutit la brau...cu care'm tot taiat pepenii!!

 

Felicitari DAC MOTORS..gasca noastra de motociclisti "cutitari" :( s-a simtit ca la noi...raul ialomitei tzanand locul Marii Negre..BAFTA !!

 

 

aici o parte din pozele facute de noi...

 

http://picasaweb.google.com/cbarleanu/DacorumBikeFest

Editat de cocaine
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos, frumos! Cu toate ca nu mi-a venit sa stau peste noapte.

Sar'na nenea Wizzie pentru gazduirea "troacelor" mele in cort (casca, rucsac, echipament). :D

Sar'na rontz, VladSpeed si Ser79Ban. (Pretenii stiu de ce!) . :(

 

-Desi nu a fost inghesuiala "maximala", una doua, mese si banci/scaune in plus n-ar fi stricat.

-Mancarea intr-adevar era cam bazaita de muste - eu unul m-am infipt la niste mici care tocmai erau luati de pe gratar - asta fu noroc mare.

-Cam ciudat ca trebuia sa fii acolo prezent ca sa ridici premiul (am vazut postul celui care spunea ca nu era la scena/locul unde s-a facut extragerea). Anunati pe cei pe care i-ati "extras" inainte, sa stie si ei sa-si bage unghia-n gat! :hug: :hug:

 

In rest... considerati ca ce nu am mentionat la "-" -uri, a fost "OK!!" (nu mai merge emoticonul ala?? ).

:D .

La mai mare!

 

 

fuuck nici eu n-am fost .... credeam ca nr de tel e sa te anunte ca ai castigat ...... fuuuck si chiar vroiam sa castig mobra aia numa sa-i stresez pe baietii de la tomina cand crapa fierul (i-as fi dat 2 saptamani pana la prima intrare in service :kali: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kelie a fost unu din cei strigati care era manga pe la terase :( si a zis ca oricum "enduro" sunt de ... nah ca te-am bagat in gura lumii.

 

Si eu am intrebat de ce nu se insista la primul care este castigator si mi s-a explicat destul de logic: oamenii trebuie sa vada cu okii lor ca premiul este " pe bune"

 

 

Desi sunt mai aproape de organizatori, nu m-am numarat printre ei asa ca pot comenta dintr-un punct de vedere pe cat posibil obiectiv.

 

Parti bune: Locul este foarte mare si nu se calca lumea pe bataturi

Mancarea destul de variata totusi si la pret foarte bun. ( eu am vazut ca erau acoperite alea cu fripturi, nu stiu de alte situatii.

Salata ca sa aiba un dzeu tre sa fie proaspata in secunda aia la 40 de grade asa ca aveti putina mila. La romani nu exista inca cultul unei salate cu de toate care sa tina loc de o friptura mare si suculenta- mai ales la barbati, asa ca s-ar fi ofilit pe acolo.

Partea cu motoarele in parcare mi s-a parut o inovatie foarte buna fata de alte intruniri.

Paza dacilor pe ture noaptea

Firma de paza

Cluburile prietene care i-au ajutat in detrimentul distractiei. Era frumos sa ii vezi asa dedicati.

Pretul f mic la intrare. La Tg Secuiesc am platit 25 de ron la Cluj 30 de ron de persoana

Balaceala la garla. Pentru cei care au zis ca e maron ii intreb daca si-au facut copilaria numai in betoane.

Dusuri si toalete curate fata de ce era la Snagov.

Non -alcoolice pentru toate fitele ( stiu nu am avut MD) de la apa plata la energizante.

 

 

Parti naspa: Locatia fara copaci

Formatii mici si neinteresante (stiu motivul dar nah)

Evenimentul anuntat prea tarziu pentru cei din tara care au nevoie sa isi programeze o asa excursie

Posterul cu fonturile de citit cu lupa ca sa afli ce o sa se intample

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Dacilor, pentru primul eveniment a iesit destul de bine(parerea mea), foarte misto camparea pentru faptul ca nu au avut voie cu motoarele ca sa ne baraie unul si altul cand avem chef de odihna.....oricum mancarea , distractia, muzica si berea blonda o fost fain, la mai multe evenimente !!!

 

Si cateva poze :(

post-16980-1216028865_thumb.jpg

post-16980-1216028928_thumb.jpg

post-16980-1216028956_thumb.jpg

post-16980-1216028967_thumb.jpg

post-16980-1216028983_thumb.jpg

post-16980-1216028995_thumb.jpg

post-16980-1216029014_thumb.jpg

post-16980-1216029030_thumb.jpg

post-16980-1216029067_thumb.jpg

post-16980-1216029082_thumb.jpg

post-16980-1216029094_thumb.jpg

post-16980-1216029114_thumb.jpg

post-16980-1216029127_thumb.jpg

post-16980-1216029142_thumb.jpg

post-16980-1216029202_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitarile mele pentru ceva ce stiam ca o sa iasa fain tocmai datorita oamenilor minunati ce l-au organizat.

 

De aici de departe unde a plouat cu galeata dar organizat cum e totul pe aici :hug: , imi pare asa rau ca nu am putut fi alaturi de voi....pentru ca in primul rand ceea ce conteaza la o intrunire moto sunt PRIETENII, mi-e dor de voi si de distractia impreuna, fie ca este in varf de munte, pe plaja din Vama, in colbul campiei sau cine stie unde. :D

 

Pentru cei carcotasi ...nu pot sa spun decat ...emigrati draq in Bulgaria, beti Lemon Becks pana va inecati sau poate va spanzurati inainte sa scot si eu cutitul nelipsit din buzunar...asa ''just in case'' :( sau mai bine...sign out and ignore us...will do the same for you! :kali: :D

 

Distractie placuta pe mai departe...si poate ne vom intalni si pe aici pe meleaguri bavareze la un gratar cu Bratwurst si bere adevarata la o iarba enervant de verde intr-un oras cumplit de curat!!!

Editat de blackmoonrider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fuuck nici eu n-am fost .... credeam ca nr de tel e sa te anunte ca ai castigat ...... fuuuck si chiar vroiam sa castig mobra aia numa sa-i stresez pe baietii de la tomina cand crapa fierul (i-as fi dat 2 saptamani pana la prima intrare in service :( )

 

Publicul a cerut vehement repetarea extragerii. Primul extras a fost sunat, de acolo de pe scena, dar probabil a crezut ca e vreo gluma si a inchis. Al doilea avea telefonul inchis... Mi se pare ca abia al 3-lea a venit pe scena, in fuga, exact cand se pregatea inca o extragere. Chiar si asa, tot se vor gasi voci care sa spuna ca nu a fost pe bune extragerea, desi biletele au fost scoase din urna de catre o persoana solicitata de public, fara nici o legatura cu DAC MOTORS.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Publicul a cerut vehement repetarea extragerii. Primul extras a fost sunat, de acolo de pe scena, dar probabil a crezut ca e vreo gluma si a inchis. Al doilea avea telefonul inchis... Mi se pare ca abia al 3-lea a venit pe scena, in fuga, exact cand se pregatea inca o extragere. Chiar si asa, tot se vor gasi voci care sa spuna ca nu a fost pe bune extragerea, desi biletele au fost scoase din urna de catre o persoana solicitata de public, fara nici o legatura cu DAC MOTORS.

 

lasa ca gratie lu' uizu m-am ales macar cu sigla tomina lipita pe carena ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca unii dintre voi m-au inteles gresit, eu am fost uimit ca un eveniment ca asta poate fi organizat asa de bine in Romania. Pe de alta parte ma mandresc ca sunt carcotas (cred ca ajuta) si la anul poate dau si eu o mana de ajutor ca nu mi-e rusine.

 

Cat despre Berea fara plumb de alcool (:hug:) mda, zau ca i-am simtit lipsa fiindca n-am ramas peste noapte. Am baut eu juma de bere la mici si carnati, ca tampeam de la atata apa plata :D

Da, si eu consider ca asta a fost o mare lipsa. As fi vrut sa vad 15-20 de feluri de bere ca la cehi (sau macar 4-5 cum se poate chiar si la noi) inclusiv ceva de 2.5% si ceva de 0%, si am fost cam ca la alegerile de pe vremea lui Ceausescu: candidat unic.

De mult ma gandeam la o plimbare la o intrunire in Bulgaria. . Or fi conditii mai bune si ei mai prietenosi,.. .dar problema ramane comunicarea. . .

Ai idei preconcepute si probabiul nu ai GPS. Intr-adevar daca iesi de pe drumurile europene e fix ca la noi sau si mai rau (gropi, nici un marcaj, nu exista nici un fel de table nici macar cu numele localitatii), dar in schimb drumurile europene sunt marcate decent.

Multe din pustoaicele care lucreaza in comert stiu engleza, si daca nu oricum vor sa vanda. De exemplu eu am patit urmatoarea faza in Veliko Tarnovo: am mers fara rezervare fix in ziua cand era ziua orasului, cu greu am gasit un hotel unde cel de la receptie mi-a spus ca au o camera librea, eu i-am spus ca revin in 10 minute, si cand am venit cu motorul se schimbase tura asa ca am nimerit o blonda care nu stia engleza. Ce crezi ca a facut blonda? A sunat-o pe mobil pe maica-sa care era profa de engleza si ne traducea aia la telefon. La noi nu stiu daca nu scuipa ala de la receptie cu coji de seminte pe mine ca nu stiu romaneste...

Daca vrei intrunire in Bulgaria, vezi ca am pus eu un topic cu intrunirea lor nationala. Aici nu e vorba e un club dintr-un oras, ci de faptul ca mai multe din cluburilor lor din intreaga tara participa la organizarea acestui eveniment. Daca crezi ca nu nimeresti poti sa vii cu mine ca am GPS bun de moto (Garmin Zumo pe care am dat cam cat pe un scuter chinezesc), dar dat fiind ca ai vitezana nu cred ca ai rabdare sa mergi cu 80-100km/h cum merg eu.

 

Mda, aici a fost in felul urmator faza; sambata au inceput sa apara o gramada de masini care cautau un eveniment organizat de Mitsubishi (sau cum naiba s-o scrie), ce avea loc la cateva sute de metri de locatia noastra (acolo unde se vedea balonul ala). Nu am stiut ca au acoperit pancarda circuitului de la DN, acu aflu. Ne cerem scuze pentru marcarea improprie de la DN. La anu promitem ca vom faca tot posibilul sa nu mai existe astfel de probleme. Toate criticile sunt bine venite, caci la anu vom sti ce sa facem sau sa nu facem. Multumim tuturor pentru participare.

Stiu sigur ca tabla aia se vedea bine luni ca am fost cu treaba la Floresti (pe motor), si am remarcat tabla prntru ca cu o saptamana inainte am fost de 3 ori cu masina (ca pasager) si m-am uitat foarte atent sa vad unde se tine evenimentul. Desi stiam ca trebuie sa fac stanga dupa ce trec garla (Ialomita) am fost destul de derutat ca se schimbase tabla. Dar la noi chiar nu se poate sa ajute Politia Rutiera ca la bulgari? Daca erau 2-3 balize reflectorizante si cativa politisti sa dirijeze circulatia ar fi fost mult mai bine. Problema e de teritorii (eveniment de Bucuresti tinut de fapt in SAI) sau de faptul ca de la asa ceva nu iese spaga deloc?

In plus de asta nu ar fi stricat niste tablite temporare in fiecare intersectie de pe drumurile alea de tara (cum am vazut din nou - enervant - la Ruse). Eu am avut norocul ca stiam unde sa o iau pe drumul ala si am avt din nou noroculk ca la mai toate intersectiile am intalnit motociclisti care ieseau (poate la un magazin dupa ceva cumparaturi) dar era deosebit de usor sa ratezi locatia.

 

Pentru cei carcotasi ...nu pot sa spun decat ...emigrati draq in Bulgaria, beti Lemon Becks pana va inecati sau poate va spanzurati inainte sa scot si eu cutitul nelipsit din buzunar...asa ''just in case'' :( sau mai bine...sign out and ignore us...will do the same for you! :kali: :D

Si ce, daca vreau sa plec seara acasa trebuie neaparat sa aleg intre Tuborg si apa chioara?

Si tu de ce dreaq' ai plecat din Ploiesti? Adica ce cauta ploiesteanu in Germania?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@pmoldovan

 

 

Cand oi plati tu 1000ron locatie, 800ron transportul marfii si 3 angajati non-stop pentru 4 zile si mai vrei sa si mananci ceva, atunci sa vinzi tu sucuri mai ieftine de 3.5ron la 0.5l avand in vedere ca in statiile RATB (''in strada") acelasi suc costa 4.5ron. Dar asta daca ai trecut prin Bucuresti in ultima vreme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@pmoldovan

 

 

Cand oi plati tu 1000ron locatie, 800ron transportul marfii si 3 angajati non-stop pentru 4 zile si mai vrei sa si mananci ceva, atunci sa vinzi tu sucuri mai ieftine de 3.5ron la 0.5l avand in vedere ca in statiile RATB (''in strada") acelasi suc costa 4.5ron. Dar asta daca ai trecut prin Bucuresti in ultima vreme.

 

 

 

Apasule nu mai fii ma suparat pe toata lumea care nu are nici in clin nici in maneca cu ce se mananca comertul!!!!

Stai linistit ca in Buc nu gasesti la nici o terasa suc la 0,5 l la 3,5 ron.Poate la 0,25 l il iei la pretul ala.

 

Eu cu fata si amicul meu ne-am simtit foarte bine la terasa ta si dupa cum ai observat doar pe la tine am stat.Oare de ce???? Fiindca ne-a facut placere si ne-am simtit foarte bine.

 

Astept party-ul cu cazile.Sper ca nu ai renuntat la idee.

 

Ne vedem la terasa. :( :D :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lupii de mare saluta Lupii de uscat si le multumesc pentru weekendul minunat de la Ciolpani cat si pentru increderea acordata.

 

Bai fratilor ... FELICITARI! Nu prea s'a cunoscut ca ar fi fost o prima intrunire organizata de voi... ati fost la inaltime! Nu va luati dupa gura lumii... nemultumiti vor fi tot timpul, si daca nu sunt se vor inventa. Noi (si orice participant la intrunire care nu suferea de orbul gainilor) am vazut numai lume fericita si relaxata pe'acolo. Normal... singurul lucru de care ne pare rau este ca nu am stat mai mult si mai linistiti la un pahar de vorba, dar nici nu ne asteptam la asta dat fiind ca suntem trecuti exact prin aceeasi experienta ... si probabil asta este intotdeauna pretul platit de clubul organizator al acestor evenimente. No problem... vor mai fi ocazii tot inainte... si daca nu vor fi atunci le vom provoca noi :baldy:

 

Un lucru e sigur... v'ati adjudecat fara drept de apel un loc de onoare in calendarul intrunirilor moto si ati castigat respectul nostru (asta ca sa ne repetam :ph34r: ) si cu siguranta si al celorlalte cluburi participante.

 

Si ce este cel mai important... inca o data s'a vazut ca fratia dintre bikeri este din ce in ce mai puternica si mai frumoasa si astfel de evenimente nu fac decat sa ne entuziasmeze si mai mult si sa ne unga sufletele cand vedem cum motociclismul la noi prinde radacini si mai adanci si ne creste mandru si frumos! :blink:

 

Felicitari inca o data, sa va dea D'zeu sanatate fratilor si asfalt uscat sub roti!!

 

 

 

P.S.: Cu filtrul de aer a fost super bine... pana dimineatza era uscat si curat si motorul a tors cumintzel si fara sa bea prea mult pana la constanta. Multumim pentru ajutor! (Kali ->-> :ph34r: )

 

P.P.S.: ... si ca sa facem cu adevarat ca toata lumea sa se simta bine, o sa'i dam ce a vrut sa auda: Cutitele de la brau erau pentru spintecat pe cei care nu se dadeau la o parte din calea noastra iar briceagurile erau pentru scos ochii celor care se uitau urat la noi !!!! :cheers: :cheers: :blink: :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitarile mele organizatorilor.Aceasta intrunire a fost exact cum a trebuit.Chiar ma gandeam ce i-a lipsit si n-am ajuns la nici un rezultat.Totul a fost perfect.

 

Multe multumiri Dacilor pt ajutorul acordat.Mai rar asa oameni! :baldy:

 

Respectele mele! Oricand si oriunde!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

singura faza naspa la ciolpani :

 

m-o pus draqu sa vin cu nevasta dupa mine,

si nu m-am putut desfasura....

 

felicitari pentru organizare !

 

:baldy: :blink: :blink: :blink: va multzumim frumos pentru cuvintele de lauda. sa fitzi siguri ca data viitoare o s`o facem shi mai lata :cheers: :ph34r: :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... Normal... singurul lucru de care ne pare rau este ca nu am stat mai mult si mai linistiti la un pahar de vorba, dar nici nu ne asteptam la asta dat fiind ca suntem trecuti exact prin aceeasi experienta ... si probabil asta este intotdeauna pretul platit de clubul organizator al acestor evenimente. No problem... vor mai fi ocazii tot inainte... si daca nu vor fi atunci le vom provoca noi :blink: ...

 

Lasati ca o sa recuperam probabil la Ploiesti la Heavy Riders! :baldy:

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aprpopos de parada. Am facut tot ce era necesar pentru parada dar intrucat la baneasa se lucra pe DN1 nu am primit autorizatie decat pana la Ikea ... am considerat ca decat asa mai bine fara. :baldy:

 

Noi vroiam Parada chiar si pana la Ciolpani si inapoi. :blink: Sunteti niste oameni rai care ati luat parada de la gura copiilor. Noua ne place in parada ca e multe motoare si e frumos.

 

In rest a fost super. Eu nu am stat decat seara pe la intrunire ca ziua am tot avut treaba in Bucuresti dar cat am stat mi-a placut.

Stiam ca va fi praf ca nu eram prima oara pe circuit dar cum nimeni nu a murit de jeg a fost ok.

Am mai fost deranjat de densitatea mare de prieteni pe metru patrat. pe unde intorceai capul dadaeai de cate un prieten. Cu unii nu am apucat decat sa ma salut. Cu altii aveam de vorbit si nu am mai apucat si cel mai greu a fost cand a trebuit sa plec duminica spre Bucuresti. Am facut 2 ore de la corturi pana la parcare. 2 ore in care nu am facut decat sa ma salut cu prietenii.

In general eu critic la intruniri chestiile de bun simt. Adica toalete putine ori murdare, mancare putina proasta ori cu cozi mari, bautura calda...ETC.

Nu ma apuc sa critic ca a fost praf, ori ca muzica nu mi-a placut si ca organizatorii aveau scobitori in nas. La Daci a fost curat peste tot frate si mancarea a fost ok.

Eu nu inteleg pentru ce se duc unii la o intrunire moto. Sa asculte muzica? Pot sa se duca la un concert in cazul asta. Sa manance caviar? Se pot duce la un restaurant. Sa fie organizatorii la sacou si cravata? Se pot duce la o nunta de manelisti.

Eu cand ma duc la o intrunire ma duc sa ma vad cu prietenii pe care nu am timp ori sunt prea departe ca sa ii vad. Nu ma intereseaza cine canta dar sa cante cineva. Sa am ceva de mancare sa nu crap de foame si haleala sa fie usor de procurat ca sa nu pierd timpul cu asemenea detalii. In rest sa fie multi prieteni si atmosfera buna ca sa imi fac noi prieteni.

Asta inseamna o intrunire moto pentru mine si sunt recunoscator oricui isi rupe oasele sa faca chestia asta pentru mine. Nu vin apoi cu pretentii ca organizatorii nu m-au distrat. Am eu grija frate sa ma distrez si singur si fara sa am conditii de hotel palace.

Cei care nu se distreaza la intruniri inseamna ca ori nu au prieteni ori nu au imaginatie. Eu ma simt bine oriunde exista 10 motociclisti la un loc. Daca nu imi sunt prieteni cu atat mai bine ca imi fac prieteni noi.

 

Ne vedem la Sibiu daca se tine, la Brasov daca se tine si in mod sigur la Ploiesti ca aia se tine sigur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu zic ca s-a simtit din plin efortul Dacilor, care au incercat din plin sa le fie tuturor cat mai bine. Si sa le fie bunurile in siguranta. La asta au contribuit si HeavyRiders, cu paza de la corturi. Cred ca toti au fost rupti de oboseala, ca nu e deloc usor ce au facut ei. Mai ales intr-o perioada in care unii au renuntat sa mai organizeze intruniri, tocmai fiindca nu e usor si mai ramai si cu ceva goluri de acoperit.

E mare lucru ca inca mai sunt oameni care se straduie sa faca ceva pentru ceilalti motociclisti.

 

Intr-adevar e mai placut sa ai o padure la intruniri, sa fie mai racoare. Dar 'saracii' Daci, si in special Leoncio are ghinionul (multe multumiri, Leoncio), s-au obisnuit deja sa ma prinda cand pic :baldy:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care nu se distreaza la intruniri inseamna ca ori nu au prieteni ori nu au imaginatie. Eu ma simt bine oriunde exista 10 motociclisti la un loc. Daca nu imi sunt prieteni cu atat mai bine ca imi fac prieteni noi.

Cel mai bine zis.... bravo ombre :baldy:

 

iar pt carcotasi, sa ia exemplul lui @Rados....sa se intereseze inainte, si daca nu le convine ceva, sa stea acasa, nu sa vina, ca apoi sa arunce cu noroi...

 

bravo Rados :blink:

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasati ca o sa recuperam probabil la Ploiesti la Heavy Riders! :baldy:

 

 

APROPOS: CAND ARE LOC INTRUNIREA DE LA PLOIESTI CA NU APARE NICAIERI IN PROGRAMUL INTRUNIRILOR CARE ESTE AFISAT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

APROPOS: CAND ARE LOC INTRUNIREA DE LA PLOIESTI CA NU APARE NICAIERI IN PROGRAMUL INTRUNIRILOR CARE ESTE AFISAT

 

Heavy Riders MC Ploiesti si-a anuntat AICI prima lor intrunire. Cunoscandu-i pe baieti, sunt 1000 % (nu, nu e un 0 in plus) sigur ca vor reusi sa organizeze ceva frumos. Deja mi-am eliberat calendarul in week-end-ul acela.

 

Sa stii ca in acel calendar "oficial" apar doar intrunirile organizate de cluburi afiliate UCMR. DAC MOTORS si HEAVY RIDERS nefiind afiliate, nu apar in acel calendar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...