Sari la conținut

Dac Motors Organizeaza Intrunirea Bucuresti


DAC MOTORS
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 338
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

E la Ciolpani, la circuitul de motocross. . .atatea mistere.,. .

:P

 

Offtopic : Vad ca cineva urmareste atent emisiunea Uraniei :)

 

Ontopic: Nu e aia locatia ..... nici tu nu ai ghicit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

www.dacorum.ro

 

INCA LUCRAM LA EL DAR E BINE DE STIUT

 

PINA LA DEFINITIVAREA SAITULUI DEDICAT,ANUNTAM SI AICI CA, PT MOTO COMUNISTE AVEM UN PROGRAM SPECIAL. LOCUL LOR ESTE TOTUSI PE SOSELE SI NU LA FIARE VECHI SAU GARAJE UITATE,DECI POSESORI DE MOTO COMUNISTE VA ASTEPTAM LA DACORUM BIKE FEST

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOCUL LOR ESTE TOTUSI PE SOSELE SI NU LA FIARE VECHI SAU GARAJE UITATE,DECI POSESORI DE MOTO COMUNISTE VA ASTEPTAM LA DACORUM BIKE FEST

foarte frumoasa initiativa :agree:

 

succes, vitejilor :crack:

 

PS: nu stiu ce atata tam tam cu locatia...pana la urma distractie sa fie, motoare, muzica, bere, si, cel mai important....PRIETENI :crack:

 

ba nu, e pe stadionu` chelia manoliu :lol: :lol: :lol:

TIN SA TE CONTRAZIC...o sursa sigura mi-a soptit ca se va face in parcul gradina icoanei, unde vom sta si vom posti, si, evident, ne vom inchina :crack:

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi prieteni, dupa cum se obisnuieste, incepem cu oferirea de mai multe informatii cu tzaraita.

De Ciolpani stiti, perioada e mentionata.

 

Sa va spunem cate ceva despre concursuri. Avem pentru voi concursuri cat mai de caterinca, cu premii insa cat se poate de serioase. La formularea ideilor de concursuri si-au adus aportul eroic, dandu-si obstescul sfarsit pentru aceste nobile idealuri, mai multe volume de 0.33, 0.5, 0.75 si 1 litru (nu va vom uita niciodata).

 

De asemenea vreau sa mentionam taxa de acces. Fiind o (SUPER) Petrecere Moto taxa de intrare, modica de felul ei, se va aplica la motocicleta si nu la persoana. Astfel, cei care au de gand sa faca acrobatii de genul "Lume, lume - 20 de oameni pe o motocicleta" sunt chiar incurajati, platind astfel o singura taxa de intrare. Ca sa se simta ca este o (SUPER) petrecere moto (stiu, ne repetam), civilii, in masini sau pietoni, nu beneficiaza de aceasta oferta.

 

Bineinteles, vom dezvolta in perioada ce urmeaza ceea ce v-am comunicat mai sus!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De abia va asteptam! :) :P :)

Editat de DAC MOTORS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care nu au mai fost la CIOLPANI, ar ajuta citeva informatii despre cum se ajunge si pe unde vine, ca am eu un prieten care nu stie unde e CIOLPANI,... :)

Orice picanterie despre cum, ce si cite or sa fie este binevenita !

Spor la treaba DACILOR !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...