Sari la conținut

Hai La O Plimbare !


aronbmw
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cheile remetului sau rimetea?

 

si io m-as duce, treceti prin turda nu?

ne intalinim in fata la cofetaria Dana aprox la 14:30 (eu is in campia) ?

cum ii drumul? cati km is dus intors?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Mah baieti.. si fete, am fost weekendu trecut langa budapesta la Hungaroring cu motorul, s-a organizat acolo zilele familiei Suzuki in ungaria. Asta se traduce prin testare pe circuit a celor mai noi modele suzuki.. testare ATV-uri pe teren amenajat prin padure si masini 4x4 plus concerte si demonstratii de streetfighter si tot felul de cascadorii.

Bun.. partea ce ne intereseaza pe noi mai mult este ASFALTUL de pe hungaroring.. care dupa cateva ture facute simti ca te lipesti de el.. suuper tare a fost. am mers si cu B-King- ce e o bestie adevarata Intruder, DL... si viitoarea mea ubire cred GSX650F sau GSR

Partea buna e ca nu numia suzuki face chesti asta complet gratuit pt public si si celilalti constructori de motociclete. eu ma voi documenta si voi posta din timp pentru Kawa, Yamaha, Honda. etc ar fi fain sa mergem si la acestea pe mine m-o cam prins virusu.

 

Drumul pana aculo e super. mai putin partea pe autostrada care mi se pare plictisitoare.. iar in Budapesta ai o gramada de chesti de facut sau este un aquapark chiar langa circuit unde te mai poti si racori.

 

Sper sa mai apuc sezonul asta sa simt asfaltul circuitului. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

excelenta iesire azi, imitatia de pastrav a avut de suferit :kiss: si suspensiile motoarelor un pic :lol: . a si conducatorul golf II din floresti :D. am ras cat am putut, am mers incet, am mers repede, am mers pe curbe, am urcat pe stanci si am mancat gratis, plus ne-am distrat cu niste oameni de nota 10.

 

@attila: zi si tu mai pe detaliu... pe hungaroring poti sa ii dai in gura la motor pe circuit 10-20 min sau te lasa sa faci un cerc patrat cu el? poti incerca mai multe? tine o zi doua? si baga si tu o poza ceva sa vedem despre ce-i vorba :laugh:

Editat de kwakazaki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super faina iesirea de azi...10 motoare (sau 9..nu mai tin minte)...peisaje super...drumuri mai putin bune :D ...pescuit destul de ok, asa sa omor virusu...per general pizdos.

 

aron asteptam pozele :laugh:

Super iesire! Baietzii s-au dovedit de comitet si de data asta. :kiss: . Intr-un cuvant ne-am simtzit bine. Asa sa-ti tot petreci zile "plicticoase" de duminik :P Sper k si voi cei care atzi iesit azi la scaldat la Laguna Albastra v-ati simtzit ok... Noi am iesit un pic mai tarziu, dar a meritat:

post-22049-1215378033_thumb.jpgpost-22049-1215378040_thumb.jpgpost-22049-1215378049_thumb.jpgpost-22049-1215378061_thumb.jpg

post-22049-1215378077_thumb.jpgpost-22049-1215378086_thumb.jpgpost-22049-1215378125_thumb.jpgpost-22049-1215378140_thumb.jpg

post-22049-1215378150_thumb.jpgpost-22049-1215378161_thumb.jpgpost-22049-1215378169_thumb.jpgpost-22049-1215378179_thumb.jpg

post-22049-1215378188_thumb.jpgpost-22049-1215378199_thumb.jpgpost-22049-1215378213_thumb.jpg

 

...vin si cu restu' pozelor, RABDARE SI TUTUN :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uitasem de pozele facute de pe stanci. daca va uitati bine de tot, poate gasiti si motoarele intr-o poza de-asta jegoasa de pe telefon :kiss:

 

post-30477-1215379894_thumb.jpgpost-30477-1215379905_thumb.jpgpost-30477-1215379916_thumb.jpg

 

 

P.S. iti vine sa te tot dai cu motorul printre stancile alea... pacat ca e drumul slabut.

Editat de kwakazaki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te inscrii dimineata la ce motoare vrei sa incerci.. devreme sa nu fie deja toate ocupate si dai 3 ture cu fiecare.. da te programeaza aia pe ore si toti ies deodata si intra deodata cu un safety guy in fata si unul in spate.. da oricum.. baga si aia de rup.. deci nu tre sa iti fie frica ca pierzi ritmul din cauza lui.

Asta la care am fost eu la Suzuki a tinut doar o zi.. Duminica

poze nu prea am .. ca eram ocupat cu motoarele mai putin cu aparatul .. am doar pe loc langa 1-2 motoare ceea ce nu e prea interesant sa postez aici

Editat de Attila_the_Hun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum a zis cuki :kiss:, nu mai repet

 

 

total 190 km. a meritat fiecare km

 

lasa mai ca nici in comedii nu se cenzureaza violul

Editat de kwakazaki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa le punem mari ca poate nu are rabdare lumea sa tot manevreze pe link.

O intrunire demna de o tara EUROPEANA.

Baietzii si fetele de la SALAJ nu sunt cuvinte de lauda,FOARTE FAINI!!!

Kiki Riki ala a fost mare jmecher.

Si voi zalauanii vad ca atzi castigat ceva diplome... :D

 

MAI ASTEPTAM POZE de la salajeni :unsure:

Sanyi,pozele cu noi uzi fleashca in benzinaria de langa Huedin :blbl:

:burnout:

post-18460-1215465304_thumb.jpg

post-18460-1215465322_thumb.jpg

post-18460-1215465339_thumb.jpg

post-18460-1215465368_thumb.jpg

post-18460-1215465389_thumb.jpg

post-18460-1215465407_thumb.jpg

post-18460-1215465421_thumb.jpg

post-18460-1215465439_thumb.jpg

post-18460-1215465458_thumb.jpg

post-18460-1215465473_thumb.jpg

post-18460-1215465495_thumb.jpg

post-18460-1215465511_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa le punem mari ca poate nu are rabdare lumea sa tot manevreze pe link.

O intrunire demna de o tara EUROPEANA.

Baietzii si fetele de la SALAJ nu sunt cuvinte de lauda,FOARTE FAINI!!!

Kiki Riki ala a fost mare jmecher.

Si voi zalauanii vad ca atzi castigat ceva diplome... :burnout:

 

Foarte frumos ma bucur ca v-ati distrat. Poate intr-o zi o sa pot veni si eu dar asta dupa multi ani de acum in colo, daca o sa mai fiu.

In alta ordine de idei in data de 11 12 si 13 iulie ne strangem toti Free Wind-istii din tara la Sighisoara pentru 3 zile de plimbare atat pe strada cat si pe "langa" si cum suntem doar o mana de oameni ne-am gandit sa nu fim exclusivisti si sa ne chemam si prietenii, se sta la hotel sau cu cortu si o sa vizitam inprejurimile.

Acum nu stiu cati dintre voi sunteti interesati dar eu plec vineri dimineata in jur de 9.00. Respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa le punem mari ca poate nu are rabdare lumea sa tot manevreze pe link.

O intrunire demna de o tara EUROPEANA.

Baietzii si fetele de la SALAJ nu sunt cuvinte de lauda,FOARTE FAINI!!!

Kiki Riki ala a fost mare jmecher.

Si voi zalauanii vad ca atzi castigat ceva diplome... :D

 

MAI ASTEPTAM POZE de la salajeni :unsure:

Sanyi,pozele cu noi uzi fleashca in benzinaria de langa Huedin :blbl:

:burnout:

Ms de laude man,dar nici cu voi nu mi rusine :cheers: uite un link unde s-au mai pus cateva sute de poze de la intrunire: /index.php?showtopic=236310

pozele sunt postate de huntrer33

Respecte

Editat de exores
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorry baeti ca nu am putut venii, am avut probleme mari cu dintisorii :P( abia ieri am reusit sa ajung pe la medic si se pare ca e mai bine. ...F***ckk abia acum am realizat ..trebuia sa ma fac medic stomatolog :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorry baeti ca nu am putut venii, am avut probleme mari cu dintisorii :P( abia ieri am reusit sa ajung pe la medic si se pare ca e mai bine. ...F***ckk abia acum am realizat ..trebuia sa ma fac medic stomatolog :angryfire:

 

hai sambata pe meses :blbl:

 

sau poate si mai devreme ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator vip86
eu pe sambata ma inscriu de acuma... :angryfire: :P

 

mah da slabi suntei numa meses si topa

 

haidati in ungaria vitejilor.....austria..si asa mai departe

 

asta nu ii distractie meses si topa.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator vip86
daca tu zici...

 

noi ne multumim si cu meses-ul

 

hai si tu sambata , nu cred ca o sa te plictisesti.... doar daca ti-e frica de curbe :P

 

eu frate vineri plec in ungaria......la drumuri bune si curbe de curbe....:angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...