Sari la conținut

Hai La O Plimbare !


aronbmw
 Share

Postări Recomandate

Bine bro, acuma tarani sunt si cu motoare si cu masini. De preferinta BMWuri, masina cocalarului :) De exemplu azi, mergeam linistit cu masina spre Iulius, aveam 80 km/h si incetineam in frana de motor, ca urmau trecerile de pietoni. Chiar in intersectia cu straduta ce o ia spre Interservisan, inainte de Mall, un taran cu ceva raci de bemveu de prin '90, ma depaseste prin dreapta, dupa care fiind in dreptul meu ma claxoneaza sa il las sa intre in stanga ! Pai cata prostie sa ai in fizic sa faci asa manevre? :)) L-am lasat bineanteles, in speranta ca il voi vedea in curand infipt intr-un stalp, laolalta cu toti schumacherii de teapa lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bine bro, acuma tarani sunt si cu motoare si cu masini. De preferinta BMWuri, masina cocalarului :) De exemplu azi, mergeam linistit cu masina spre Iulius, aveam 80 km/h si incetineam in frana de motor, ca urmau trecerile de pietoni. Chiar in intersectia cu straduta ce o ia spre Interservisan, inainte de Mall, un taran cu ceva raci de bemveu de prin '90, ma depaseste prin dreapta, dupa care fiind in dreptul meu ma claxoneaza sa il las sa intre in stanga ! Pai cata prostie sa ai in fizic sa faci asa manevre? :)) L-am lasat bineanteles, in speranta ca il voi vedea in curand infipt intr-un stalp, laolalta cu toti schumacherii de teapa lui.

:funny:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Am bagat azi o tura pana pe Topa :transport-040:

 

Cam frigut, dar foarte revigorant dupa o iarna de leneveala :ok:

Deci tu erai ala ce-i dadea in gura pe sub geamurile mele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cum e topa colegu au aparut ceva gropi noi? sau nu au asfaltat topa?

Mie nu mi s-a parut diferita fata de anul trecut...nici nu m-am dat, ce-i drept, ca era plin de nisip si sare pe drum, iar pe margine era zapada care se topea, mai mult sau mai putin.

Nu as putea sa apreciez corect starea carosabilului pe deal...pana acolo drumul a fost OK :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai, da ce dor mi sa dau o tura......

si macar pana la huedin as invarti roata asa mi de pofta sa ma dau.

sa plece zapada !!!!!

 

daaaa, nici eu nu mai pot de dor...bag picioru, cand ma fac si eu bine vine zapada >.> fml

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca e cam din scurt, stiu ca poate o sa si ploua, dar macar nu e frig. Asa ca daca mai e vreun amator care vrea sa-nvarta roata, eu sunt la OMV-ul de pe turzii la ora 10:30, dupa ceasul nou. Inca nu stiu incotro... probabil spre Brasov iar pe drum bag si o ciorba de fasole cu ciolan pe Valea Bogatii la Vanatorul.



.......

 

Zis si facut.

Cluj - Sighisoara - Brasov - Miercurea Ciuc - Sovata - Cluj. Total vreo 670 km

A fost un deliciu.... drumuri aproape pustii si am scapat fara strop de ploaie.

post-66340-0-84936200-1364762907_thumb.jpg

post-66340-0-39515500-1364762925_thumb.jpg

post-66340-0-22565900-1364762939_thumb.jpg

Editat de CalinB
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Nu, dar am timp liber, daca mai sunt doritori la ora 13 la petromul din baciu, momentan suntem 4

No, fain asa...in week-enduri ma duceam tot singur, cred ca lucreaza lumea :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...