Sari la conținut

Party In Pijamale In Iron City - 23 Feb. 2008


Ralucone
 Share

Postări Recomandate

Nu suntem raspunzatori pentru pierderea ursuletilor, sa fie clar, daaaaaa? Veniti cu pijamalutzele la pachet, schimbarea se face in interior. Asta pentru blonzii si blondele care ar putea crede ca-i punem sa vina in pijamale pana la Paw... :kiss: :)

 

si daca vin direct imbracat in pijamale pe motor ce are? :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 119
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Esti blond si-mi demonstrezi in sfarsit teoria asta, pupa-te-ar mama de baiat mumos si...si...fie, si harnic, 'tu-tzi nisipu' astazi si maine :wink: :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si daca vin direct imbracat in pijamale pe motor ce are? :wink:

eventual facem si o plecare in grup de la arc, imbracati in pijama!

eu nu mai am nevoie de ursuleti...insasi casca mea e un iepuras:

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata e somn de voie la mine, asa ca incarcati-va bateriile, azi a fost preview gentil la ce va sa fie la "slumber party" :kiss: :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai oameni buni......eu am o problema mareeee :kiss: .........is mai timid asa de fel.........si o sa-mi fie rusine sa ma schimb acolo..........vremea o sa fie buna vinerea viitoare.....ceva pe la 8 grade :wink: .........deci clar am sa vin pe motor si acum INTREBARE...............

UNDE GASESC EU PIJAMALE CU PROTECTII????????

HAAAAAA :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi!

CE SUNT ALE PIJAMALE SI IZMENE?

 

Apropo de accesorii, pot sa-mi aduc pe cel mai bun prieten al meu??

Care il folosesc pe post de perna!

 

Oricum radem glumim tare a-si vrea sa fiu acolo, dar munca asta ne omoara asa usor usor......:wink:!

post-25613-1203157411_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cu Noro cred ca venim in pijamale direct, pe motor. Cadem din paturi fix pe motor si de pe motor fix in Paw :wink:

 

Miki....ciorba?? a zis cineva ciorba?? :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si sa vezi ce pijamale are omul! Sa-i aduceti portocale si mandarine ca astia la spital ii dau doar jeleu si ceai :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si sa vezi ce pijamale are omul! Sa-i aduceti portocale si mandarine ca astia la spital ii dau doar jeleu si ceai :kiss:

 

 

si o ciorba mancavar tata! :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma intreb un singur lucru...........daca voi veni sambata ma va baga cineva in seama? :lol: ........sau voi sta singur intr-un colt :kiss: .......is mai tikmid asa de fel :wink:

Bre, daca incetezi cu :) , sa mor de nu te iau io la dans, ca tot esti bercenar.. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre, daca incetezi cu :lol: , sa mor de nu te iau io la dans, ca tot esti bercenar.. :lol:

Jhon............nu la dans man ca nu prea ma pricep si este posibil sa ramai fara unghii :) .........asa ......sa stau si eu de vorba cu lumea.....ca de exemplu cu Raven(poate imi explica si mie cum sa schimb vitezele la motor :kiss: )........ma simt tare singur p'aci si incerc si eu sa ma bag in sesama...dar......in zadar..........lasa ca astazi scot motorul si invat sa merg pe el........am sa ma tavalesc si asa o ma bagati in seama :wink: ............sper

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jhon............nu la dans man ca nu prea ma pricep si este posibil sa ramai fara unghii :) .........asa ......sa stau si eu de vorba cu lumea.....ca de exemplu cu Raven(poate imi explica si mie cum sa schimb vitezele la motor :kiss: )........ma simt tare singur p'aci si incerc si eu sa ma bag in sesama...dar......in zadar..........lasa ca astazi scot motorul si invat sa merg pe el........am sa ma tavalesc si asa o ma bagati in seama :wink: ............sper

 

Raul, daca tot pregatesti o tavaleala cu motorul, anunta si tu locul si momentul, din timp.

Vindem ceva bilete, afise, seminte, popcorn, locuri VIP...aducem si presa, facem ceva PR... macar sa iasa o chestie faina. Pentru poze te'ai scos, ca face Ravenutza.

ATUNCI sa vezi popularitate pe capul tau :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Raul, daca tot pregatesti o tavaleala cu motorul, anunta si tu locul si momentul, din timp.

Vindem ceva bilete, afise, seminte, popcorn, locuri VIP...aducem si presa, facem ceva PR... macar sa iasa o chestie faina. Pentru poze te'ai scos, ca face Ravenutza.

ATUNCI sa vezi popularitate pe capul tau :kiss: :)

Daca ma gandesc bine...........chiar ai dreptate................pai am sa ies astazi pe la ora 14:00 plec din berceni si ma duc in Grangasi..............o sa aveti ce vedea........are 320kg moto............o sa trag o tavaleala pe cinste......cum n-am mai tras din decembrie :wink: ......uite asa poate fac si eu un ban cinstit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ma gandesc bine...........chiar ai dreptate................pai am sa ies astazi pe la ora 14:00 plec din berceni si ma duc in Grangasi..............o sa aveti ce vedea........are 320kg moto............o sa trag o tavaleala pe cinste......cum n-am mai tras din decembrie :kiss: ......uite asa poate fac si eu un ban cinstit

 

 

Sa ne fereasca Dumnezeu de cazaturi, glumim despre orice, numai cu asta nu e de gluma.. :)

 

Bafta si noi sa fim sanatosi ! :lol:

 

:wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Breh Raul, lasa cazaturile si nu-ti fa griji, nu sta nimeni pierdut in vreun coltz la party-urile noastre, stai calm. Poate te invata baietii si "Dansul Shacalilor", turbogixxer l-a invatat deja :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Breh Raul, lasa cazaturile si nu-ti fa griji, nu sta nimeni pierdut in vreun coltz la party-urile noastre, stai calm. Poate te invata baietii si "Dansul Shacalilor", turbogixxer l-a invatat deja :wink:

Dansul Shacalilor???...... :kiss: ......suna interesant.......abia astept sa va cunosc......asta daca nu imi rup gatul astazi cu motorul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...