Sari la conținut

Bucuresti - Ruse 23.02.2008


Ravenitza
 Share

Postări Recomandate

Si uite ca numarul scade... Eu 99% nu mai vin din motive de vizita la s0-acra (mi-era sa nu autocenzureze forumul :cheers:) ) si nesthe analize.

 

[..........]

 

Imi cer scuze initiatoarei excursiei si celorlalti daca am incurcat pe cineva. Sper sa mai fie si alte ocazii de plimbari sa ne mai vedem si pe motoare, nu doar la tastatura. :huh:

Editat de Thomas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 182
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Si uite ca numarul scade... Eu 99% nu mai vin din motive de vizita la s0-acra (mi-era sa nu autocenzureze forumul :huh:) ) si nesthe analize.

 

 

Imi cer scuze initiatoarei excursiei si celorlalti daca am incurcat pe cineva. Sper sa mai fie si alte ocazii de plimbari sa ne mai vedem si pe motoare, nu doar la tastatura. :huh:

 

 

Hey dude..take it easy, chill out :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"raven" nu pleca

tu vei fi capetenia mea

motocicleta cand o.i lua

e pe tine pana la ruse te voi urma :cheers:

 

acum fara gluma daca nu era la bulgari veneam sa va filmez sa facem si noi un film pe 2008

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"raven" nu pleca

tu vei fi capetenia mea

motocicleta cand o.i lua

e pe tine pana la ruse te voi urma :cheers:

 

acum fara gluma daca nu era la bulgari veneam sa va filmez sa facem si noi un film pe 2008

Pai si de ce nu vii?.....ce anume te retine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit o sa caut si articolul ala de lege cu iesitul din tara. Imi aduc aminte ca totusi parca el exista. Am intrebat pentru ca banuiesc ca se mai inchid ochii, chiar daca el ar exista. Nu banuiam ca voi deranja pe cieneva.

 

[...........] edit

Editat de Thomas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate nu inteleg cum v-ati ambalat atat.... cred ca va trece la o bere :cheers:

Oricum, mie inca imi surade ideea unei plimari.

 

Punem cortul la Bulgari ?? ne incalzim la o tarie si un foc de tabara ? :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atentie la masini /motoare cand ajungeti in Bulgaria. Se fura ca la balamuc. Daca fura ei din parcari asa zis pazite din fata hotelului, daramite de langa corturi... :huh:

 

Legende...Nu se fura mai mult ca in Romania. Oricum nu o sa mearga nimeni cu cortul, era o gluma, sau un pretext de ...betie. :cheers:

Mai degraba atentie ca prea multa organizare duce la dezorganizare. Pentru o plimbare pana la Ruse nu e nevoie decat de actele pe care oricum le avem obligatoriu si in permanenta asupra noastra, putina benzina si un loc de intalnire. Restul discutiilor de pana acum, ca de obicei in ultimul timp pe acest forum, flame-uri... :huh:

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Punem cortul la Bulgari ?? ne incalzim la o tarie si un foc de tabara ? :cheers:

Daca tu crezi ca am sa va las sa innoptati vreunul la Bulgari va inselati amarnic.........va leg pe toti dupa mine si va aduc in tara..........eu era sa raman si fara masina si fara bani si fara muieri :huh: ......noroc ca aveam puscociul la mine si am dat de unii cu cutite nu cu Kalasnikoave.......asa ca pe lumina sa fim in tara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tu crezi ca am sa va las sa innoptati vreunul la Bulgari va inselati amarnic.........va leg pe toti dupa mine si va aduc in tara..........eu era sa raman si fara masina si fara bani si fara muieri :huh: ......noroc ca aveam puscociul la mine si am dat de unii cu cutite nu cu Kalasnikoave.......asa ca pe lumina sa fim in tara

 

Vorba lui Rocristea .. nu se fura mai mult ca la romani :cheers:

Ps. La motoare nu prea se baga tiganii bulgari .. stiu ei de ce :huh:

 

PS2 ... Era o gluma cu, cortul.. asteptam intrunirile de la bulgari pt asta

Editat de ovi84
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tu crezi ca am sa va las sa innoptati vreunul la Bulgari va inselati amarnic.........va leg pe toti dupa mine si va aduc in tara..........eu era sa raman si fara masina si fara bani si fara muieri :cheers: ......noroc ca aveam puscociul la mine si am dat de unii cu cutite nu cu Kalasnikoave.......asa ca pe lumina sa fim in tara

da si tu niste detalii, cand, cum etc

thx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lumeeeeeeeeeeee.....ati deviat de la subiect mult de tot

nu va mai contrati atat....plecam la ruse si gata.... :cheers:

ne vedem la 9.30 la Academie , stabilim ce si cum , dupa care la ora 10 fix plecarea.

Editat de adya suzuki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este mult de povestit......important este ca am avut puscociul la mine si ei aveau cutite

cu rugamintea de a nu mai speria lumea,- eu am pararea exact opusa in ce priveste bulgaria si ma lupt cu o groaza de lume care se sperie de "zvonuri "

 

daca ai o situtie care poate fi impartasita, te rog, daca nu ...mai bine nu mai "baga " strambe

 

respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca si de la un asa subiect ajungeti sa va beşteliţi, ati ajuns rau.

Huliti forumul, va bagati si va scoateti, dar nu va dati seama ca sunteti chiar voi cei ce formati acest forum si prin comportamentele voastre se ajunge la asa ceva.

Facem curatenie si schimbam foaia de-acum :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca si de la un asa subiect ajungeti sa va beşteliţi, ati ajuns rau.

Huliti forumul, va bagati si va scoateti, dar nu va dati seama ca sunteti chiar voi cei ce formati acest forum si prin comportamentele voastre se ajunge la asa ceva.

Facem curatenie si schimbam foaia de-acum :huh:

:cheers: :huh: tocmai vroiam sa ajung acasa sa modific cele postate. recunosc.. am sarit calul(azi am fost prea rau)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lome, eu am ceva leva pe acasa... mult mai mul decat mi-ar trebui acolo. cine vrea ... 2 lei pt o leva :huh:

as mai pastra ca mai merg si la vara pe acolo .... dar n'am bani de benzina :huh: asa ca .. cine vrea??? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca si de la un asa subiect ajungeti sa va beşteliţi, ati ajuns rau.

Huliti forumul, va bagati si va scoateti, dar nu va dati seama ca sunteti chiar voi cei ce formati acest forum si prin comportamentele voastre se ajunge la asa ceva.

Facem curatenie si schimbam foaia de-acum :huh:

 

:huh:

 

fata a incercat ceva si ca deobicei aceiasi "agitatori" s-au bagat in seama :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Elena DACA BAIATU' E DISPUS SA MEARGA CU 140 DE CAI SUB C.U.R PANA LA RUSE CU TOATE CA NU STIE SA SCHIMBE VITEZELE...inseamna ca te place taare mult... :huh: Va recomand un suc bogat in grade si o masuta in paw... :huh: Stiu sunt... :cheers: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...