Sari la conținut

Bucuresti - Ruse 23.02.2008


Ravenitza
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 182
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ma bate si pe me un gand sa vin...Daca nu e ff frig de dimineata, si daca reusesc sa schimb uleiul...vin:D Doamne ajuta!!! Va doresc o vreme minunata si o plimbare de vis!!!(in caz ca nu vin):huh:

shhh ca si eu tre sa schimb uleiul, dar dupa ce vin :huh: o sa fie cald asa arata peste tot...iar in bulgaria chiar mai cald ca in romania. :cheers: so...plimbare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ca sa nu las topicul in aer, un ultim post:

........

 

uite ca nu il lasi din cate vad te contrazici cu tine :cheers: :huh:

 

ontopic: de abia astept sa mergem la Ruse! Elena,iubirea mea , unde esti mami ? :huh:

vedeti ca jhon are cativa leva daca doriti sa schimbati la el din timp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms. Adi. corect lome.. am ceva mai multi leva si bani de'ai nostrii pauza.. nici de benzina n'am :huh: asa ca cine vrea... deschid casa de schimb valutar maine la 9:30 la academie :huh: comision 0 (zero) si'n plus.. cine schimba primeste bere ori la bulgari .. ori in paw :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Firme de catering nu sunt pe aici,iar pentru cei sensibili(vad o multime pe aici)

putem aranja o primire de neuitat pentru aventurierii care este partasi la acest

traseu greu,dar minunat,Bucale-Paris-Russe,poate aranjam ceva cu domnu':

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma retrag, am probleme cu frana pe fata.. mai exact discul drept, nu ma risc !

 

Distractie placuta !

 

bah , de ce nu ma mira , nu ai trecut niciodata de centura bucurestiului.. auzi motiv .. bahh mobra ta are 2 disc pe fata , si nu te dai la curse :) :) :jump:

 

--- Mesaj completat în 22 Feb 2008 23:13 -------------

Ma retrag, am probleme cu frana pe fata.. mai exact discul drept, nu ma risc !

 

Distractie placuta !

 

bah , de ce nu ma mira , nu ai trecut niciodata de centura bucurestiului.. auzi motiv .. bahh mobra ta are 2 disc pe fata , si nu te dai la curse :P :D :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms. Adi. corect lome.. am ceva mai multi leva si bani de'ai nostrii pauza.. nici de benzina n'am :) asa ca cine vrea... deschid casa de schimb valutar maine la 9:30 la academie :jump: comision 0 (zero) si'n plus.. cine schimba primeste bere ori la bulgari .. ori in paw :P

 

ia auzi joane deci imi dai o bere in bulgaria pt aia 10 leva ^_^ ce oferta!:haha:

peste mai putin de 6 ore ma trezesc asa ca ma culc si eu sper sa apuci sa citesti :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Aproape o saptamina de pregatire si 18 pagini pline pe forum pentru un drum de 75 km dus si 75 intors?!?!

Maiculita!!

Ma gindesc..daca bagati vreo Sinaia incepeati pregatirea prin toamna si fiecare avea sansa sa scrie aici o carte :P

Daca si la drum va descurcati la fel inseamna ca ultimii ajung marti acasa :)

Sa fiti iubiti..

Luigi Vicol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aproape o saptamina de pregatire si 18 pagini pline pe forum pentru un drum de 75 km dus si 75 intors?!?!

Maiculita!!

Ma gindesc..daca bagati vreo Sinaia incepeati pregatirea prin toamna si fiecare avea sansa sa scrie aici o carte :P

Daca si la drum va descurcati la fel inseamna ca ultimii ajung marti acasa :)

Sa fiti iubiti..

Luigi Vicol

Cu tot respectul, nu toti sunt asa experimentati ca dumneavoastra.

A fost o plimbare mult discutata, deoarece multi erau la prima iesire la bulgari si nu stiam exact ce e nevoie si ce nu.

Fiti fara grija, am ajuns cu totii acasa foarte ok, iar pe drum ne-am descurcat excelent.

Daca s-au facut atatea pagini nu inseamna ca erau multe ontopic.

 

Cu respect, Raven

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...