Sari la conținut

Ajutor (Te-ai impiedicat? Arata-ne busteanul!)


piromaniakkk
 Share

Postări Recomandate

Joi am sa-l cunosc si personal fiindca e reprezentantul moped91.com si am comandat prin el niste piese. Are e-mail scooterone2008 la yahoo, raspunde la e-mail, si telefonul il gasesti in anuntul

http://www.bikeshop.ro/motorcycles/motorcy...998-140890.html

Stiu si numele dar nu am incuviintarea lui, asa ca mai departe cu google. Mai mult inca nu stiu nici eu.

 

--owene

 

ai PM .. sa ne vedem pe drumuri :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare!

Am mare nevoie sa incarc o baterie moto astazi... pana maine. Am inteles ca este o firma care se ocupa cu asa ceva undeva pe langa Tequila... Ma poate ajuta cineva sa imi spuna mai exact unde e? Sau alta firma.... imi trebuie bonul fiscal ca sa nu pierd garantia la baterie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Am mare nevoie sa incarc o baterie moto astazi... pana maine. Am inteles ca este o firma care se ocupa cu asa ceva undeva pe langa Tequila... Ma poate ajuta cineva sa imi spuna mai exact unde e? Sau alta firma.... imi trebuie bonul fiscal ca sa nu pierd garantia la baterie!

 

 

Pe Avram Iancu in spate la Casa Bistriteana.Reprezentanta Varta.Tibi:0726388124-baiat super!

 

undeva intre casa bistriteana si urcarea pe colina, mai e o "straduta" ( pe acceasi parte )- vezi ca e tabla directionala

 

salut.

Editat de _Dexter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Am mare nevoie sa incarc o baterie moto astazi... pana maine. Am inteles ca este o firma care se ocupa cu asa ceva undeva pe langa Tequila... Ma poate ajuta cineva sa imi spuna mai exact unde e? Sau alta firma.... imi trebuie bonul fiscal ca sa nu pierd garantia la baterie!

 

daca te plimbi pe avram iancu dai pe partea dreapta cum mergi spre autogara de un club, malibu ii zice si intri fain frumos pe langa el pe alee si in capatul aleii pe stanga e firma cu acumulatori. poti sa cobori si din sitei (doar pe jos) practic straduta respectiva e intre sitei si avram iancu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva de unde pot face rost de niste piele neagra?

depinde pentru ce....ieftina gasesti la Tamiv pe str. Carpatilor , eu m-am dus la poarta le-am explicat si am cumparat o bucatica de piele dar a trebuit sa umblu prin vreo3- 4 birouri...unii semnatura ,altii stampila ...altii banii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut carena fata pt o Honda Transalp din '88.

Ma poate ajuta cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Zilele astea am trântit mobra în noroi Âşi am fecundat o prindere de oglinda, aceasta rămânând pe ogor.

AÂş avea nevoie de un nenea strungaru ca să mă ajute cu fabricarea unei piese (cea din poză - daca s-a ataÂşato corect)

Este vorba de o bucată de fier (sau daca se poate alt material neruginibil) cu 2 găuri, o degajare Âşi un filet.

ÂŞtie careva pe cineva care mă poate ajuta în acest sens?

 

Mulțam fain

post-33562-1238399417_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut un garaj sau o curte in Steagu... str. Traian, Infratirii... pe acolo pe undeva.

Stie cineva ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am nevoie de o bucata de teava de fier de 28mm diametru, bucata sa aiba 4-5 cm lungime. Poate sa ma ajute cineva? Cumpar un metru daca tebuie.

Dati-mi o idee unde e un depozit cu tevi, care vand si mai scurt decat bara de 3m.

 

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am nevoie de o bucata de teava de fier de 28mm diametru, bucata sa aiba 4-5 cm lungime. Poate sa ma ajute cineva? Cumpar un metru daca tebuie.

Dati-mi o idee unde e un depozit cu tevi, care vand si mai scurt decat bara de 3m.

 

Multumesc!

la Recobol, str. Mihai Vitezu 166 - in spate la Markat. Intre academie si stadion.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Zilele astea am trântit mobra în noroi Âşi am fecundat o prindere de oglinda, aceasta rămânând pe ogor.

AÂş avea nevoie de un nenea strungaru ca să mă ajute cu fabricarea unei piese (cea din poză - daca s-a ataÂşato corect)

Este vorba de o bucată de fier (sau daca se poate alt material neruginibil) cu 2 găuri, o degajare Âşi un filet.

ÂŞtie careva pe cineva care mă poate ajuta în acest sens?

 

Mulțam fain

 

 

pot sa te ajut...in cazul in care ai fosta piesa...asa defecta cum e ca model...si sper sa te rezolv...

tel: 0727218615

pentru alte preucrari mecanice,suduri, ceva semeringuri sau inele pentru toba...va astept cu un telefon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am nevoie urgent sa cumpar o casca, marimea XS, la un pret bun!

Unde gasesc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In mod normal: LA MAGAZIN

 

Merci! Imi esti da mare ajutor! Mare om...!

Chiar aveam nevoie sa iau una azi!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...