Sari la conținut

Ajutor (Te-ai impiedicat? Arata-ne busteanul!)


piromaniakkk
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

gasit una bucata placuta de inmatriculare - B 69 JNO - pe strada carpatilor, azidimineata la ora 7!

din cate am vazut, era un logan alb...

daca stiti pe cineva care si-a pierdut numarul(fata) anuntati-ma!

asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gasit una bucata placuta de inmatriculare - B 69 JNO - pe strada carpatilor, azidimineata la ora 7!

din cate am vazut, era un logan alb...

daca stiti pe cineva care si-a pierdut numarul(fata) anuntati-ma!

asfalt uscat!

 

 

din cate stiu io e un logan van gri si l-am mai vazut prin zona schei de vrio 2 ori

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oare gasesc sau imi poate aduce cineva o garnitura de la capacul (mic) al ambreiajului de la Suzukiul SV650 K2 meu? Codul piesei este 11484-19F00, este un Oring de cauciuc, am mai incercat si pe net in alte parti dar pana acum nu am primit nici un raspuns concret. Multam anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oare gasesc sau imi poate aduce cineva o garnitura de la capacul (mic) al ambreiajului de la Suzukiul SV650 K2 meu? Codul piesei este 11484-19F00, este un Oring de cauciuc, am mai incercat si pe net in alte parti dar pana acum nu am primit nici un raspuns concret. Multam anticipat.

 

 

GASESTI AICI... http://www.romimoto-piese.ro/category/1040...0/vehicle/52445

 

DAR ESTE LA SET COMPLET ...CAM SCUMP post-4983-1245868275_thumb.jpg

 

SAU: CAUTA-I CODUL PE LOUIS SI FA O COMANDA LA ROMIMOTO SI ITI VOR ADUCE ( AM MAI COMANDAT SI EU ASA - DAR DUREAZA CEVA ~1 SAPTAMANA)

SI AU PRETURI BUNE IN COMPARATIE CU ALTII.

 

BAFTA!!! :)

Editat de LUCIFER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

recomdati-mi si mie o spalatorie auto care sa faca si moto, fara probleme

Str. I.H. Radulescu nr.2

cum mergi spre cimitirul municipal, inainte de blocurile faci la stanga si o sa vezi un indicator...a 3-a curte pe dreapta..e o poarta rosie larg deschisa...e o spalatorie normala unde se mai spala motoare si atv-uri din cand in cand..spuma activa+vap....carpe din piele...

Editat de bassu86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut si eu o firma care sa imprime pe tricouri ce scris vreau eu...

 

Ce-am gasit pe net sunt doar sedii de firma fara nr de tel... daca stiti voi pe unde tre sa merg... dau o bere...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut si eu o firma care sa imprime pe tricouri ce scris vreau eu...

 

Ce-am gasit pe net sunt doar sedii de firma fara nr de tel... daca stiti voi pe unde tre sa merg... dau o bere...

mergi in unirea shopping center la parter .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut si eu o firma care sa imprime pe tricouri ce scris vreau eu...

 

Ce-am gasit pe net sunt doar sedii de firma fara nr de tel... daca stiti voi pe unde tre sa merg... dau o bere...

 

Incearca sa iei legatura cu baiatul asta id Y!M: coca_roby / 0748 313 819.

Are niste printuri destul de interesante.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut si eu o firma care sa imprime pe tricouri ce scris vreau eu...

 

Ce-am gasit pe net sunt doar sedii de firma fara nr de tel... daca stiti voi pe unde tre sa merg... dau o bere...

 

 

Pe strada N.D. Cocea in ultima cladire de pe partea dreapta (cea cu chip si level) e Maroma. Stiu ca imprima si acum vrio 2 ani era ceva de genu 50 de lei pe tricou negru.

 

maroma

500010, Brasov, N.D. Cocea Nr. 12

Telefon/Fax: 0268 418.839

Editat de radumuf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doresc sa particip la East European Motor Show. Pe drumul spre 3 brazi sunt 'n' pensiuni, cabane, casute. Ma ajutati cu niste numere de telefon sa fac rezervare pentru perioada respectiva? Am nevoie de 2 camere cu 2 paturi fiecare. Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doresc sa particip la East European Motor Show. Pe drumul spre 3 brazi sunt 'n' pensiuni, cabane, casute. Ma ajutati cu niste numere de telefon sa fac rezervare pentru perioada respectiva? Am nevoie de 2 camere cu 2 paturi fiecare. Multumesc.

 

Am cautat si eu dar cam totul este rezervat in perioada 10-12. Am gasit totusi loc la o pensiune dar nu stiu cat de aproape este de 3 brazi, oricum mai aveau camere libere, cu 80 ron/zi. Iti las nr de tel: 0722.605327, 0268.456467

Iar la o alta pensiune mi s-a spus k au camere dar le rezerva numai uni grup care inchireaza cel putin 5 camere, acolo ar fi 60 ron/zi camera 0722243692

Poti sa mai incerci si aici: http://www.turistinfo.ro/predeal/cazare-ho...ni-predeal.html

Bafta si sa ne vedem cu bine la Predeal

Editat de kamyaah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Stie cineva pe unde/cum/cat/de care ulei de furca se pune intr-o Aprilia Classic 50 din `95?

Are cineva un cauciuc 100/80-10 la un pret decent? (preferabil platibil in bere :lol: )

Am spus sa nu va plictisesc cu vorbaria asa ca am facut un rezumat la intrebarile mele. Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o mica problema, poate ma ajuta unu' din voi..

pierd din presiune la roata spate, cred ca e un por ceva fiindca nu se desumfla brusc ci intr-o saptamana scade la 2,4 la 1,7 cam asa; stiu ca exista un praf/solutie care se baga in pneu si astupa daca e vorba de o chestie mica.

aveti idee despre ce solutie este vorba si eventual de unde pot sa fac rost de ea?

mersi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...