Sari la conținut

Ajutor (Te-ai impiedicat? Arata-ne busteanul!)


piromaniakkk
 Share

Postări Recomandate

ma ajuta cineva cu un releu de incarcare second pt Aprilia caponord(etv1000),este cu 7 fire,ideal ar fi unul de goldwing...merge si de pe cbr1000 parca...original este 140 de eu parca deci cam scumpeanu'...merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ma ajuta cineva cu un releu de incarcare second pt Aprilia caponord(etv1000),este cu 7 fire,ideal ar fi unul de goldwing...merge si de pe cbr1000 parca...original este 140 de eu parca deci cam scumpeanu'...merci

 

daca se potriveste de cbr 900 rr 2001,poate ai bafta si il mai gasesc pe al meu.. poate il gasesc chiar pe cel de 1000 rr. iti spun deseara.

dai o bere :D

Mesaj completat

am nevoie,imprumut, de un suport de schiuri pt ocatvia 2 sau golf 3; daca stiti pe cineva va rog dati un semn. valabil pana vineri.

 

bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, cu motoreta! sa iti iei sliderele :D

 

URBAN PER4MANCE@ nu l-am gasit inca.. am mai rugat-o pe partenera mea sa il caute :D daca il gaseste pana la 4,cand vin spre BV, ti-l aduc.

 

merci mullt,doar daca i-l gasesti pe cel de 1000,tre sa fie cu 7 fire..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut,

Stie cineva de unde pot sa cumpar un cauciuc spate SH, 180/55/17(SPORT-TURING)care sa fie intr-o stare cat de cat buna si cu DOT cat mai recent?.Ofer pretul pietii!

Contact: Catalin,Tel.0729161121.mail: ulidelcea@yahoo.com.

Va multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut,

Stie cineva de unde pot sa cumpar un cauciuc spate SH, 180/55/17(SPORT-TURING)care sa fie intr-o stare cat de cat buna si cu DOT cat mai recent?.Ofer pretul pietii!

Contact: Catalin,Tel.0729161121.mail: ulidelcea@yahoo.com.

Va multumesc.

 

Cand ma gandesc la cate am aruncat sau le-am mai dat pe la prieteni...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand ma gandesc la cate am aruncat sau le-am mai dat pe la prieteni...

 

Merci oricum!!!

Daca nu am fost pe faza cand le-ai aruncat.

Numai bine si multa sanatate!

Mesaj completat

Va salut,

Stie cineva de unde pot sa cumpar un cauciuc spate SH, 180/55/17(SPORT-TURING)care sa fie intr-o stare cat de cat buna si cu DOT cat mai recent?.Ofer pretul pietii!

Contact: Catalin,Tel.0729161121.mail: ulidelcea@yahoo.com.

Va multumesc.

 

Am rezolvat!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Caut manual de reparatii si/sau fise explodate DR350 in lb engleza. Am gasit ceva pe net dar sunt in germana.

Multumesc anticipat

 

incearca pe tangamotors,pt detalii intreaba-l pe Pacasac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Helau evrioan.

 

Are careva idee unde se poate suda o pesa din aliaj ( Al sau Mg cred ) - capacul generatorului de la Kawa zx-9r (2000-2003) ? Mi-am facut temele, am citit topicurile de pe Bv si am gasit chiar si un nr. de telefon dar ma tem ca este pentru Bucureshit doar :bigstar: ( 0722292303- am sunat azi si am vb cu respectivul ).

 

O zi buna tuturor. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rebels Group

din cate stiu eu au tehnologia necesara sa sudeze plastic de fier :bigstar:

da si tu o intrebare.

 

mie mi-au sudat:

schimbatoru' la drz care si ala e aliaj aluminiu cu nu stiu ce, a costat 20 lei.

baia de ulei de la bora ( nici ala nu e fier curat) - 75 lei...

 

pe mine m-au lasat masca la schimbator: vrei sudura elastica, plastica sau rigida ?

adica daca nu se potriveste unghiul de sudare ( conform indicatiilor mele, dupa ochi) sa poti sa-i mai dai niste "stimuli mecanici" ( ciocane :D ) si sa-l mai strambi/indrepti.

 

 

ii gasiti pe zizinului, dupa uzina 2. treci de intersectia cu drumul de centura, si imediat pe dreapta cum mergi spre tarlungeni.

Editat de F0RCE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Helau evrioan.

 

Are careva idee unde se poate suda o pesa din aliaj ( Al sau Mg cred ) - capacul generatorului de la Kawa zx-9r (2000-2003) ? Mi-am facut temele, am citit topicurile de pe Bv si am gasit chiar si un nr. de telefon dar ma tem ca este pentru Bucureshit doar :crack: ( 0722292303- am sunat azi si am vb cu respectivul ).

 

O zi buna tuturor. :)

Un service unde sudeaza in aluminiu e la iesirea din Ghimbav spre Cristian. dupa de treci de biserica aia noua pe partea dreapta vei avea un panou alb cu scris rosu. Bafta

Mesaj completat

Salut,

 

 

Pentru lustruire far si parbriz imi puteti recomanda vreo firma?

 

Legat de lustruit, la Freewind-ul vechiam avut niste zgarieturi urate pe parbriz. l-am dat unei cunostinte care lucreaza in Codlea la Rolem. Cand mi l-a adus arata k nou. ar fi o idee daca sti pe careva care lucreaza p-acolo. E posibil sa se poaata face si la Ina si la Queen. Firma specializata in Brasov nu stiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

 

Pentru lustruire far si parbriz imi puteti recomanda vreo firma?

 

 

La Glass Tunning, pe Zizinului 106A, in Duplex 3, cladirea G2.

Mi-am lustruit eu farurile la ei. Sunt super OK. Lustruirea farurilor m-a costat 150RON.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...