Sari la conținut

lntilnirea de la Ploiesti MotoRRock II


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 270
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bre, care imi puteti imprumuta si mie o casca pt pasager pana la Ploiesti si inapoi? M-a rugat un amic (motociclist aspirant) sa-l iau si pe el, dar eu n-am decat o singura casca. Orice fel de casca e OK.

 

Multam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca nu va sperie ploaia, macar sa va pregatiti sa-i faceti fata!

Prognoza de la meteorologii mei militari arata cam naspa cu ploaie incepand de vineri ( 25l/mp si peste). Daca nu sunt umbrele o sa stam cu castile pe cap si bem cu paiu'!

 

Sa ne vedem sanatosi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

in cazul in care mai exista ceva loc intr-o masina pentru vineri seara sa bag si eu un cort, izopren ceva...please let me know (convertim volumu` (nu masa) in beri acolo-ca doar suntem oameni si tre` sa bem si noi).

tenchiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat pe pagina cu link-ul... Biletul de intrare=o jucarie pentru copii. O campanie pentru copii care nu au...

 

Pt. "copiii" care nu au?... :laugh: Parca in varianta "copiii" mi se pare mai mobilizator, nu stiu cum sa zic... "copii", la modul general, nu cred ca motiveaza suficient. E mai multa implicare in "copiii"... Scuze ca m-am bagat... Dar mesajul este foarte important si ar fi pacat sa se piarda pe drum...

 

 

In rest, vedea-v-as sambata :ok: tineti o bericica fara R-COOH la rece :ok: vin dupa serviciu si stiu sigur ca o sa ma chinuie o seteeeee..... :laugh:

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Weather > Europe > Romania > Ploiesti

 

Local Forecast - (How to Read This)

 

Today: Cloudy with periods of light rain. High 67F. Winds SE at 5 to 10 mph. Chance of rain 60%.

 

Tonight: Cloudy with occasional light rain . Low 54F. Winds NNE at 5 to 10 mph. Chance of rain 90%.

 

Tomorrow: Cloudy with occasional light rain. High 64F. Winds NNW at 5 to 10 mph. Chance of rain 90%. Rainfall around a quarter of an inch.

 

Tomorrow night: Cloudy with occasional light rain. Low 53F. Winds NNW at 5 to 10 mph. Chance of rain 80%.

 

Saturday: Showers possible. Highs in the mid 60s and lows in the low 50s.

 

Sunday: Cloudy, periods of rain. Highs in the low 70s and lows in the low 50s.

 

Monday: Scattered thunderstorms possible. Highs in the upper 70s and lows in the mid 50s

 

Din pacate vremea se arata "prietenoasa". Oricum ne-am obisnuit cu ploaia in ultima vreme.

Vom fi acolo...nu uitati impermeabilele :laugh:

... si organizatorilor - incercati sa faceti rost de copertine, un cort de armata sau ceva :ok:

 

 

P.S. Nu va mai mirati...doar cum credeati ca o sa fie la PLOIESTI ?????

:ok: Ne vedem acolo.....sunt convinds ca o sa iasa super , poate sa si ninga :laugh:

post-13-1116510025_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din surse CCBZ va anuntam ca la Ploiesti a inceput sa ploua pe sub umbrelele Bergenbier cu multa bere, si pe alocuri cu tunete si descarcari de tobe de esapament. Pregatiti-va pentru viituri de bere si alunecari masive mititei pe gat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Madman, stai, ca nu inteleg, acuma esti in Iasi? Daca da, nu pot crede ca nu ai gasit un loc la nimeni din motociclistii, care pleaca de aici, iar daca nu, bafta in cautarea "ajutorului". Pup la voi. Oare cine esti, ca din profil nu am putu sa-mi dau seama? ROCKSANA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...