Sari la conținut

lntilnirea de la Ploiesti MotoRRock II


Postări Recomandate

Vizitator Hairy Poker

pai am auzit ca pe BDu' il cearta nevasta si ca nu vine.... sa doneze motoru' la sinistratzi...:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 276
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ajung si eu dar maine pe la pranz sau chiar mai tarziu.Cine mai pleaca din Bucuresti maine?

Katy

Buna, daca vrei, am vorbit cu Adrian (m-a sunat) si Ionut si am stabilit pentru 10,30-10, 45 la Arc. Vii cu noi ? nr. meu e 0744 566 465. Cine mai vine?-ca sa ajungem exact la parada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pleacă cineva mâine din Sibiu . . . nu de alta dar nu prea am chef să merg singur

 

Sau dacă trece cineva prin Sibiu mâine lăsaţi o vorbă

 

La ce oră începe parada ? ? ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lupule, daca maine e frumos (ciudat, weather underground are o cu totul alta parere decat weather.com) vin shi yo cu tramvaiul. Da-mi un call maine pe la 9 am.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pleacă cineva mâine din Sibiu . . . nu de alta dar nu prea am chef să merg singur

 

Sau dacă trece cineva prin Sibiu mâine lăsaţi o vorbă

 

La ce oră începe parada ? ? ?

salut, plec eu maine de dimineata din fagaras :laugh: , asadar da-mi un bip si mergem impreuna....0788106270

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, plec eu maine de dimineata din fagaras :laugh: , asadar da-mi un bip si mergem impreuna....0788106270

Voi sa venitzi impreuna.. ca eu va astept la Ploiesti!!!

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ajung si eu dar maine pe la pranz sau chiar mai tarziu.Cine mai pleaca din Bucuresti maine?

Katy

Eu plec pe la 14, 14:30, astazi, sambata daca vrei sa mergem impreuna da un telefon 0726322969.

 

 

Bafta shi asfalt uscat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut pe la Ploiesti, la parada, si a fost super... Salutari trupei de la Ploiesti si drum bun celor ce se indreapta spre casa duminica!

 

Grija mare la :laugh: , pentru siguranta voastra!!!

 

Salutari cu faru'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fost, vazut, placut! :laugh:

Felicitari Dan Chelsoi, felicitari Silver Pistons!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit sa vin de vineri seara si bine am facut :laugh:

Vineri seara a plouat putin, pana de curent (shit happens) , concertul Timpuri Noi a fost minunat.

Simbata dimineata: campingul plin de oameni care fac eforturi supraomenesti de a se trezi (cu adevarat) pina la parada. Parada a fost superba (cel putin pentru mine) .. n-am inteles ce s-a intimplat cu momentul cind trebuiau date jucariile copiilor. M-am intors cu jucaria la mine si am pus-o la loc in cusca, nu-mi fac griji stiu ca va ajunge unde trebuie.

 

Simbata seara motorrock s-a transformat insa in petrecere cimpeneasca. Dat fiind ca erau zilele orasului Ploiesti, locuitorii acestuia au venit cu mic cu mare la mici, bere, concert Phoenix si artificii . Asa ca s-a umplut de oameni care vroiau sa atinga motoare, sa le calareasca ('Il duci pe asta micu pina la colt si inapoi ? .. da nici nu poate sa mearga, poate cade si moare')

Personal venisem pentru MotorRock si ma asteptam la o petrecere cu motoare si rock, motociclisti si rockeri. De aglomeratie n-am prins nimic din concursurile moto, ca imi scuipau spectatorii coji de seminte pe motor si trebuia sa-l si pazesc.

 

Cam asta e : daca plecam acasa dupa parada as fi ramas cu impresia unui succes total, un festival reusit la care m-am simtit super. Voi veni si la anul, si daca nu se poate separa intrunirea moto de serbarea cimpeneasca, macar voi sti cind e momentul sa ma retrag. Felicitari organizatorilor, sper sa ne vedem si anul viitor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super fain a fost :laugh:

 

@Ghost & Motobrand... sorry ca n-am mai apucat sa-mi iau la revedere de la voi, am ramas fara baterie la telefon si n-am avut de unde sa va sun :laugh: si nici pe la terase nu v-am mai vazut :ok:. Ne vedem la Cluj :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da!!!

super "serbare moto", ghinionul meu e ca s-a bulit juma' de memory card la aparatu foto, asha ca poZele cu motobrand, ghost, pacasac ..... nu mai sunt

 

o sa incerc sa recuperez datele de pe card shi postam ....

 

 

ne vedem la anu' la bucov....

 

 

pana atunci etrusco shi alte intalniri ...

 

:laugh: :laugh: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...