Sari la conținut

Sunt nou


ved
 Share

Postări Recomandate

Va salut

Sunt relativ nou pe forum (il citesc de vreun an si jumate dar de abia acum am inceput si eu sa postez deoarece de ieri mi-am luat permisul) si sunt dupa a doua zi de plimbat prin Bucuresti cu dragstarul de 650

In prima zi am facut un drum pe titulescu pana pe la foisorul de foc si inapoi si am fost cam dezamagit (ma asteptam la alta senzatie) dar astazi am facut vreo 70 de km si vreau sa spun ca mi-am schimbat complet parerea

Intr-adevar la inceput a fost extrem de greu prin trafic dar incetul cu incetul m-am acomodat si senzatia e betoooooooon :huh:

Va salut inca o data si astept sa cunosc pe cat mai multi dintre voi ( nu numai chopperisti) si sa ne plimbam impreuna

 

Atasez o poza cu motorul meu si in curand mai multe poze recente

post-24-1115838032_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deocamdata cruiser defapt

Daca ma apuc si il modific cu fel si fel de accesorii va deveni chopper ?Ca de mult ma roade intrebarea asta :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai sa-ti traiasca si te astept sa stam la o bere si la vorbe despre choppereala la Ploiesti pe 20.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deocamdata cruiser defapt

Daca ma apuc si il modific cu fel si fel de accesorii va deveni chopper ?Ca de mult ma roade intrebarea asta  :huh:

Welcome !

Ca sa fie chopper, tre sa faci cam multe, cel putin la partea din fata; roata de 21 sau 19, furca alungita, comenzi avansate, etc. E pacat de el, e frumos asa. Mai ia-ti un chopper separat, sau ceva care sa fie mai usor de modificat :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wilkommen! Lasa-l cruiser...Adica mai pune-i si parbriz,e foarte bun,mai ales la drum lung...coburi vad ca ai deja...Pt. Dragstar sunt o gramada de extras-uri,de design sau utilitare...bani sa fie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
In prima zi am facut un drum pe titulescu pana pe la foisorul de foc si inapoi si am fost cam dezamagit (ma asteptam la alta senzatie)

Frumoasa scroafa,s-o stapinesti sanatos!

De curiozitate..la ce te asteptai?

Luigi Vicol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc de intampinare :laugh:

 

Ma asteptam sa nu fiu in halu ala de crispat la intersectii :huh:

 

@Rinno - stau prin banu-manta , ne vedem oricand ai timp

 

Cu siguranta o sa ne vedem la Ploiesti , cred ca plec de vineri , sa vedem pe langa cine oi gasi sa merg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-l asa ca e splendid si la multi km cu sanatate si bucurie.

HB

nu e frumos sa sfatuiesti pe cineva sa lase ceva original..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e frumos sa sfatuiesti pe cineva sa lase ceva original..

BERY la accelasi lucru ma gindeam si eu CHOPPIT HOW U LIKET AND FEEL :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e frumos sa sfatuiesti pe cineva sa lase ceva original..

Poate ca aveti dreptate, ma gandeam ca nici nu a fost incalecat bine sa se sature de el si sa-l si modifice deja. Cu accesoriile necesare unui cruiser ar fi fost suficient de personalizat. Nu imi doresc sa fiu mentorul nimanui, imi exprimasem doar o parere si va multumesc ca m-ati potolit. In rest, sa ne vedem sanatosi pe/de drum.

Cu stima HB.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...