Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salut, vreau si eu cine poate sa ma ajute cu nr. de tel al lui pantera. am ceva probleme cu motorul si poate ma ajuta.

Mesaj completat

salut, vreau si eu cine poate sa ma ajute cu nr. de tel al lui pantera. am ceva probleme cu motorul si poate ma ajuta.

 

 

multumesc , s-a rezolvat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i am back! o sa apar in curand cu utilajul pe strada, sa nu va speriati da!

 

Ai grije ca nu s-a asfaltat inca in zona .......de paraca ti-ar pasa tie :D

Mai stie "capra" drumul la garaj sau iti resetam GPS-ul ???

Bine ca ai revenit :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai oua fericite tuturor ! :D

Poate incropim luni de o plimbarica daca sunteti prin Bucale, ca presupun ca majoritatea sunt liberi de pe la joburi :( Macar un Buc > Giurgiu (si haleala) > Oltenita > Buc

Editat de Cap0ne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai oua fericite tuturor ! :P

Poate incropim luni de o plimbarica daca sunteti prin Bucale, ca presupun ca majoritatea sunt liberi de pe la joburi :P Macar un Buc > Giurgiu (si haleala) > Oltenita > Buc

 

 

Mdaaaa.......Buc - Giurgiu - Russe.....pauza de masa si retur pe unde se poate. Poate fi prin Silistra cu retur pe drumul vechi de Calarasi....sunt multe variante pentru maine.

 

Open Ride !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mdaaaa.......Buc - Giurgiu - Russe.....pauza de masa si retur pe unde se poate. Poate fi prin Silistra cu retur pe drumul vechi de Calarasi....sunt multe variante pentru maine.

 

Open Ride !!!

 

la ce ora ?cine ? cum? daca vine si max eu nu mai merg ca se da racing si ma face de rusine....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si azi avem o dubla sarbatoare ........... :P

 

LA MULTI ANIIIIIIIIII...........PANTERA SI BUREBISTA!!!

 

Sa fiti sanatosi si sa ne vedem cu bine pentru cinstirea evenimentului :P

 

Open Drink....mah satanistilor, betzivi, raceri, scandalagii.......si ce mai vreti voi :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari dragilor, ce mai faceti?

la multi ani cui n-am lamultanit, ar cam trebui sa mai trec si eu pe la voi, ca nu v-am mai vazut de mult :P

 

bre pantero, te-am sunat acu ceva vreme, de ce ma nu vrei sa vorbesti cu mine, de ce?? :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa zic, sunt buni micii de la Branesti, cu toate ca cica ar fi un loc si mai smecher de mici, inainte de cel unde am fost, iar una peste alta sa moara gibilan de nu ne-am sincronizat pe a 2 mai tare decat aia cand fac turul de incalzire si se aseaza frumusel in ordinea numerelor de pe tricouri :huh:)

Dar asta este deja istorie, ce draq facem cu ploaia asta ordinara care cica o sa tina pana pe miercuri saptamana viitoare?

 

Inchei prin a spune ca I'm back again on motoretism de cand cu interfata asta friendly... sa vad cat ma tine... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E una chiar in complexul din spatele Realului pe care o mai frecventez din cand in cand. 100 lei/luna si te duci cand vrei si stai cat poti. Dotari destul de ok, sauna etc.

Editat de Cap0ne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E una chiar in complexul din spatele Realului pe care o mai frecventez din cand in cand. 100 lei/luna si te duci cand vrei si stai cat poti. Dotari destul de ok, sauna etc.

 

 

N-ai mai frecventat-o de mult....e 120 ron nelimitat....si 70 ron pana in ora 4 sau 5, nu mai stiu :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ai mai frecventat-o de mult....e 120 ron nelimitat....

M-ai prins, am inceput sa imi las burta :huh:

 

ms frumos, dar ma intereseana una mai langa mall vitan...stau pe foisorului si nu vreau sa fac mai mult de 10-15 minute pana acolo pe jos...

Pai atat de aproape cred ca e doar acvariul ala de langa piata (care cred ca e mai mult de fitness decat forta and stuff) si cea de visavis de mall, de la intrarea pe branduselor (de asta nu stiu chiar nimic, dar pare mai de "fitze").

Editat de Cap0ne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-ai prins, am inceput sa imi las burta :huh:

 

 

Pai atat de aproape cred ca e doar acvariul ala de langa piata (care cred ca e mai mult de fitness decat forta and stuff) si cea de visavis de mall, de la intrarea pe branduselor (de asta nu stiu chiar nimic, dar pare mai de "fitze").

 

dap, le stiu pe amandoua si cam aceiasi parere o am si eu...din pacate daca nu o sa gasesc alta probabil o sa merg acolo.daca are cineva abonament la vreuna dintre ele as aprecia un feed-back.

 

ms!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap, le stiu pe amandoua si cam aceiasi parere o am si eu...din pacate daca nu o sa gasesc alta probabil o sa merg acolo.daca are cineva abonament la vreuna dintre ele as aprecia un feed-back.

 

ms!

 

Vis-a-vis de mall e 120 de lei pana in ora 5, si 180 full.

Am dat o tura a salii, echipata ok dar sincer nu cred ca merita banii.

 

Altceva nu stiu in zona :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apraope de pasajul Marasesti e una daca te intereseaza ... "Animal Kingdom" .. 100 ron full si 70 pana in ora 5 ... sala este foarte mare si e complet echipata.. gasesti mai multe detalii pe site-ul lor daca vrei ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau asta de la Dristor http://www.sangym-bucuresti.ro/tarife.html care are marele avantaj ca e deschisa pana la 23. (era pana la 24 dar au mai restrans programul), e avantajos doar daca iti faci pe mai multe luni odata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut am si eu o intrebare.si scuze pentru deranj... am si eu un r6 2003.imi putetzi spune si mie unde imi pot pune geamul la o oglinda stoc?...ms si inca 1data scuze de deranj

 

daca vretzi sala recomand una din complexul lia manoliu...este mult ai ieftina...scuze ca m-am bagat in seama :P

 

http://www.championsgym.ro/index.php/home

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oglinda sa iti pui e periculos ca iti sare in casca la 150, dar nah cred ca fiecare e liber sa faca ce vrea, totul e sa nu raneasca pe altii :D

in alta ordine de idei ce draq tot o dati cu sala, o sala e o sala, iti place bine, nu, nu mai mergi acolo si cauti alternative, vrei sala iti faci in casa, oricum burta e la moda ca ofera mai multa credibilitate, stabilitate si in plus ofera avantajul ca plescane =))

 

ce draq facem cu ploia ca nici saptamana asta nu ne lasa?

in wk-end ceva planuri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...