Sari la conținut

Tura On Si Off Vrancea 5-6.04.08


guy_ana
 Share

Postări Recomandate

Traseul asta l am facut si eu toamna trecuta si pot spune ca este superb,cu conditia sa ai motor potrivit adica soft enduro sau enduro.Daca aveti sport veti merge linistiti de la Tisita pana la Soveja(asfalt impecabil), dupa aceasta portiune o sa inceapa "chinul".

Portiunea Soveja-Lepsa este plina de cratere si unele portiuni s au surpat lasand maxim un metru juma de asfalt pe unde sa treci, in stinga fiind haul :ok: Daca vreti sa treceti in siguranta pe acolo, ar fi bine sa o faceti pe lumina, altfel o sa fie foarte "distractiv" :ok:

Portiunea Lepsa-Ojdula este drum pietruit destul de bine intretinut (asa era in toamna), mai dificile fiind unele zone in care era namol. Doar daca ploua serios ar putea fi oarecare probleme pentru soft enduro cu pasager in dotare, in rest nici o problema pentru africana mea. Atentie pe portiunea de coborare sa nu va treziti cu "autobuzul" in fata cum va taie curba si va scoate in sant. Eu asa am patit o si m am tavalit datorita pietrisului de pe marginea drumului si abia daca am mangaiat frana fata. :(

 

Prima poza este cu Soveja-Lepsa(pe inserate :moto:, urmatoarele cu Lepsa-Ojdula.

 

post-8333-1207328327_thumb.jpgpost-8333-1207328410_thumb.jpgpost-8333-1207328450_thumb.jpgpost-8333-1207328513_thumb.jpg

 

 

ps Poate o sa va ajung din urma duminica la Lepsa si sa facem restul traseului impreuna. Cam pe la ce ora vreti sa plecati din Lepsa??

Editat de marius_florin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 126
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:ok:

Prima poza este cu Soveja-Lepsa(pe inserate :), urmatoarele cu Lepsa-Ojdula.

 

post-8333-1207328327_thumb.jpgpost-8333-1207328410_thumb.jpgpost-8333-1207328450_thumb.jpgpost-8333-1207328513_thumb.jpg

ps Poate o sa va ajung din urma duminica la Lepsa si sa facem restul traseului impreuna. Cam pe la ce ora vreti sa plecati din Lepsa??

 

Frumoase poze, situl asta nu ne lasa la greu, asa cum ne-am obisnuit..... :(

 

La ce ora o sa plecam dimineata, depinde probabil de ora la care ne culcam de cu seara. Car ela rindul ei depinde de .... si de.... intelegi tu, cam cum se pune cheful, caci prevad ca asta o sa iasa pina al urma.

In orice caz, se poate sa mai fie cineva care sa se decida sa vina duminica dimineata, iti dau datele pe PM.

:moto: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am probleme tehice la camila.... :ok: Sper ca maine inainte de masa sa se rezolve, altfel ratez iesirea. Oricum va trebui sa micsorez turul, insa sper sa ajung si eu seara la sumit ... :( .

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am probleme tehice la camila.... :ok: Sper ca maine inainte de masa sa se rezolve, altfel ratez iesirea. Oricum va trebui sa micsorez turul, insa sper sa ajung si eu seara la sumit ... :( .

:ok:

 

De ce trebuie sa se intimple asta uneori? Adica sa se mai si strice fiarele! Succes la surubarit, ca vrem sa fim mai multi la Lepsa. Din pacate nici Ray, al carui numar ti-l dadusem, nu mai vine(vezi topic), asa ca poti sa ma suni doar pe mine, pe Rul sau pe cine ti-a mai dat numarul. Sper ca Vodafone sa aiba retea in zona. Te socotim prezent in toate, cazare, mincare si beutura, asa ca fa-ti camiloiu!

 

Noroi uscat ! :moto:

Dayana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda...deci ploaie si ninsoare.Asta vad pe toate siturile de prognoza meteo. In cazul asta raman acasa,cu scuzele de rigoare.Speram sa mearga spre mai bine vremea. Speram sa pot filma drumul si peisajele dar pe ploaie nu pot scoate camera din geanta.Si am muncit trei zile sa confectionez un suport care sa se prinda de motor. Asta e.

Va doresc distractie placuta si in mod special ASFALT USCAT ,GRATAR FIERBINTE si GATLEJE UDE!

 

 

P.S.Sper sa citeasca Daiana mesajul ca sa nu ma asteptati.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, la Focsani a plouat cam toata noaptea. Spre ziua s-a oprit, dar acum s-au reluat "ostilitatile" meteorologice.

Nu stiu ce sa zic, va ganditi si voi cum e mai bine...

 

L.E. Cutezatorii sunt pe drum :burnout: . In jurul orei 13:00 vor fi in Focsani, iar de acolo catre Lepsa. Poate ne-'or ramane macar gogosarii uscati...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-28870-1207392459_thumb.jpg fratilor.... din pacate asa arata camila mea acum :cheers:

post-28870-1207392504_thumb.jpg Din cauza la rahatu asta de cauciuc care s-a rupt :burnout:

 

Deci in concluzie.... distractie faina ... si beti un vin si pentru mine... :(

Ramane sa ne vedem data viitoare.

:hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avalansele, furtunile, uraganele si ploile abdundente au fost, se pare, doar in capul meteorologilor pusi pe speriat motociclisti. Tocmai am vorbit cu Dayana: au ajuns, iar vremea e foarte buna... soare, peisaje pitoresti si alte alea...

 

Mie unul imi pare rau ca n-am mai mers. Daca nici maine, duminica, nu o sa ploua (pe site-urile meteo cica ar fi 100% sanse) atunci o sa dau INMH-ul in judecata, pentru un weekend ratat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni

Frati de arme

 

Daca nu era, nu se povestea/

 

Fusem la locul cu pricina, la dus, in afara de o mica ploaie mocaneasca pe alocuri, toate bune si frumoase. umezeala in aer, dar frumos, zone superbe, o sa punem si poze, Dayana cu grosu', eu mai slab, ca eu ma ocup de mers, nu de facut poze.

 

DECI

 

ameteala cu ploaie si ninsoare nu a tinut. oricum, daca e de mers, se merge mama si pe uragan. ca daca imi era greata de ploaie, imi luam logan probabil. Nu ma plang, tocmai am ajuns acasa, de dimineata, de la portiunea Lepsa-Ojdula a inceput sa ne cam ploua, am pierdut la un moment dat ploaia pe drum , dar ne-a ajuns din urma, dupa care tata, a cam turnat. curgea apa pe mine - in mine, prin toate cotloanele si coltisoarele care mai de care mai ascunse, peste tot, acu prin benzinarii il cautam pe musiu sa fac un pipi, nu prea l-am gasit si el a zis ca pe frigul si udeala asta nu iese neam.

 

daaaaarrrr

 

seara a fost dementa, gratarele grele, vinoasele si berea din belsug, camerele calde (desi abia pe la 6 dimineata ne-am culcat, cam degeaba am platit cazarea), ne-am trezit la 10, am plecat sa luam cafea din sat, am facut si o pana (prima mea si ultima, sper), am adus cafeaua, a inceput ploaia, ne-am dus pe udne am avut de dus, pe dealuri, prin namoale, nu prea greu dar nici prea usor pe ploaie de facut zona aia, casca imbacsita, nu se vedea nimic, aburi peste tot, fara viziera intra picatura fix in ochi, dar cand cu un ochi deschis, cand cu celalalt, am ajuns la ojdula. Din nou, am simtit si eu ca pt asta mi-am luat motor, nu am mai dat cu el de pamant ca erau oameni grei pe acolo si ma faceam de rusine...

 

deci

ca fapt divers. daca nu mergeam sigur imi parea rau. stateam in casa si dormeam. daca nu ploua, era superb

asa, pt ca a plouat, a fost dementza. adicatelea eu de unde sa aflu ca geaca mea daca strang mana din cot are juma de litru capacitate de absorbtie daca nu mergeam pe ploaie. aa? de unde stiam ca la o anumita viteza, ploaia scursa de pe rezervor se trange toata undeva unde e micutzul intre picioare si acesta nu mai raspunde la comenzi (observ ca numai "sezi" si "mort" mai stie dupa toata udeala asta...

 

tre sa ma uit si eu prin poze, sa le adunam pe toate si punem dovezile. pe micutz nu il dam pe post ca e un nesimtit.

 

hai va salut, intram maine in direct pt alte detalii.

 

--- Mesaj completat în 06 Apr 2008 23:15 -------------
aaaaaaaaaaaaah

si sa nu uit

 

 

din 20 cati trebuia sa fim in grupul initial am ajuns acolo 7... of-of-of

Editat de zeroo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni

Frati de arme

 

Daca nu era, nu se povestea/

 

Fusem la locul cu pricina, la dus, in afara de o mica ploaie mocaneasca pe alocuri, toate bune si frumoase. umezeala in aer, dar frumos, zone superbe, o sa punem si poze, Dayana cu grosu', eu mai slab, ca eu ma ocup de mers, nu de facut poze.

 

DECI

 

ameteala cu ploaie si ninsoare nu a tinut. oricum, daca e de mers, se merge mama si pe uragan. ca daca imi era greata de ploaie, imi luam logan probabil. Nu ma plang, tocmai am ajuns acasa, de dimineata, de la portiunea Lepsa-Ojdula a inceput sa ne cam ploua, am pierdut la un moment dat ploaia pe drum , dar ne-a ajuns din urma, dupa care tata, a cam turnat. curgea apa pe mine - in mine, prin toate cotloanele si coltisoarele care mai de care mai ascunse, peste tot, acu prin benzinarii il cautam pe musiu sa fac un pipi, nu prea l-am gasit si el a zis ca pe frigul si udeala asta nu iese neam.

 

daaaaarrrr

 

seara a fost dementa, gratarele grele, vinoasele si berea din belsug, camerele calde (desi abia pe la 6 dimineata ne-am culcat, cam degeaba am platit cazarea), ne-am trezit la 10, am plecat sa luam cafea din sat, am facut si o pana (prima mea si ultima, sper), am adus cafeaua, a inceput ploaia, ne-am dus pe udne am avut de dus, pe dealuri, prin namoale, nu prea greu dar nici prea usor pe ploaie de facut zona aia, casca imbacsita, nu se vedea nimic, aburi peste tot, fara viziera intra picatura fix in ochi, dar cand cu un ochi deschis, cand cu celalalt, am ajuns la ojdula. Din nou, am simtit si eu ca pt asta mi-am luat motor, nu am mai dat cu el de pamant ca erau oameni grei pe acolo si ma faceam de rusine...

 

deci

ca fapt divers. daca nu mergeam sigur imi parea rau. stateam in casa si dormeam. daca nu ploua, era superb

asa, pt ca a plouat, a fost dementza. adicatelea eu de unde sa aflu ca geaca mea daca strang mana din cot are juma de litru capacitate de absorbtie daca nu mergeam pe ploaie. aa? de unde stiam ca la o anumita viteza, ploaia scursa de pe rezervor se trange toata undeva unde e micutzul intre picioare si acesta nu mai raspunde la comenzi (observ ca numai "sezi" si "mort" mai stie dupa toata udeala asta...

 

tre sa ma uit si eu prin poze, sa le adunam pe toate si punem dovezile. pe micutz nu il dam pe post ca e un nesimtit.

 

hai va salut, intram maine in direct pt alte detalii.

 

<small>--- Mesaj completat în 06 Apr 2008 23:15 -------------</small><br/>aaaaaaaaaaaaah

si sa nu uit

din 20 cati trebuia sa fim in grupul initial am ajuns acolo 7... of-of-of

 

Mey, mey, pai frumos ii asta, sa i-o iei inainte lu`mama ranitilor?

 

Ai profitat ca eram moarta de foame si, in loc sa te murezi bine in apa fierbinte, tu hopa pe net sa ii linistesti pe cei care s-or intreba daca n-om fi intrat la apa...... Nu oameni buni, am ajuns intregi si cu totii la casele noastre si acum nu ne mai ramine decit sa incercam sa ne trezim la realitate in putinele ore ce ne-au ramas.

 

Asa ca ma duc repede sa imi caut restul de creieri si sa incerc sa ii combin la locul lor, asa zdruncinati cum sunt ei dupa cheful de chef care a fost toata tura asta, iar miine sper sa fie destul de la locul lor cit sa pun in cuvinte ceea ce cu greu e poate.

 

Pina atunci, ne-am bucurat sa va cunoastem prieteni din Focsani si va multumim mult ca ati venit asa multi! Va asteptam pe la noi si speram ca o sa dati un semn de viata cind o veti face!

 

Cit despre noi, cei care am plecat si mers impreuna..... a fost nemaipomenit si ceva imi spune mie ca lucrurile nu se vor opri aici.

Pe miine!

 

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Pina atunci, ne-am bucurat sa va cunoastem prieteni din Focsani si va multumim mult ca ati venit asa multi! Va asteptam pe la noi si speram ca o sa dati un semn de viata cind o veti face!

 

Cit despre noi, cei care am plecat si mers impreuna..... a fost nemaipomenit si ceva imi spune mie ca lucrurile nu se vor opri aici.

Pe miine!

V-am spus eu ca o sa va simtiti bine! Ma bucur ca am avut dreptate! :cheers:

Sper ca din vara sa va cunosc si eu !

Toate bune! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intradevar Daiana are dreptate, a fost mai mult chef, gratare si mult vin de Vrancea...nu ca ma pling...dar ma asteptam la si ceva mai mult offroad...si daca ne-am fi trezit mai devreme, nu mai mergem noaptea pe ploaia aia naspa...sper sa nu racesc...

Apropo de petrecere, baietii din Focsani au fost la inaltime...chiar nu ma asteptam sa vina asa de multi si sa fie asa de saritori...pacat ca nu au putut sa stea pina mai tirziu...

Una peste alta a fost bine si o sa incerc sa pun niste poze...

post-7547-1207557940_thumb.jpg

Sau mai bine nu...

Ii las pe IT-isti care au fost in excursie sa gaseasca o solutie sa vedeti si voi niste poze...

@Ghost Rider daca faci un plan de excursie pe drumuri forestiere da-mi si mie PM.

post-7547-1207558182_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de petrecere, baietii din Focsani au fost la inaltime...chiar nu ma asteptam sa vina asa de multi si sa fie asa de saritori...pacat ca nu au putut sa stea pina mai tirziu...

 

Crede-ma pe cuvant ca au venit la intalnirea cu voi mai putin de jumatate din cati credeam ca vor veni... Deh vremea, bat-o vina! Oricum, enduristi mai adunam inca maxim doi, restul chopperisti d'aia rai! :burnout:

 

Placerea a fost de partea noastra!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, care are poze, trimiteti-le la mine sa le pun sus pe un site

 

codrut.alexoaia at gmail.com

 

at=@

 

hai va pup

 

sau care se pricepe cu un client ftp poate atenta sa urce pozele singur in folderul lepsa de pe urmatoarea adresa:

 

ftp://moto.zeroweb.ro

 

user: moto@zeroweb.ro

pass: moto

 

 

situl se poate vedea apoi la adresa http://moto.zeroweb.ro

Editat de zeroo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:hug: eu nu spun ca trebuia sa fim mai multi ,ci spun ca am fost cei care trebuia sa fim!!!!! :cheers: Super gasca!!! :( Multumim gazdelor din Vrancea pt. primirea facuta si nu in ultimul rand pt VIN-ul super!!!! :P :hug: si sper sa ne revedem cat mai curand pe la intrunirile moto sau cu ocazia altor mici excursii pe 2 roti!!! :burnout: :what:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:hug: eu nu spun ca trebuia sa fim mai multi ,ci spun ca am fost cei care trebuia sa fim!!!!! :cheers: Super gasca!!! :( Multumim gazdelor din Vrancea pt. primirea facuta si nu in ultimul rand pt VIN-ul super!!!! :P :hug: si sper sa ne revedem cat mai curand pe la intrunirile moto sau cu ocazia altor mici excursii pe 2 roti!!! :burnout: :what:

 

Placerea a fost de partea noastra, desi nu stiu cat vin ati apucat sa beti. Spun asta gandindu-ma ca l-am lasat pe "sfarma lemne" cu voi..... X-(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Placerea a fost de partea noastra, desi nu stiu cat vin ati apucat sa beti. Spun asta gandindu-ma ca l-am lasat pe "sfarma lemne" cu voi..... :P

:burnout: a fost suficient ca altfel nu mai ajungeam duminica acasa :hug:

 

--- Mesaj completat în 08 Apr 2008 09:05 -------------

Bre da pozne nu punetzi sau nu atzi facut din cauza ploii. :hug:

:cheers: Florine!! Dayana!!! poze ca moare lumea de curiozitate!!!! :what:

 

--- Mesaj completat în 08 Apr 2008 09:07 -------------

Bre da pozne nu punetzi sau nu atzi facut din cauza ploii. :(

NU fii suparat data viitoare le luam si pe tine cu noi!!!! X-(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:burnout:

Bre da pozne nu punetzi sau nu atzi facut din cauza ploii. :cheers:

In primul rand SALUTARE si MULTUMIRI DOMNILOR din FOCSANI ;

Poze si filmulete au fost facute;poze vor fi puse cat de curand,iar filmuletul va fi montat si pus pana in week-end; a fost SUPER cu toata umezeala care nu ne-a impresionat; mi-as dori sa facem un tur mai mare de vreo 3-5 zile soft-enduro ( traseu de ~ 1600 km cu 70% OFF ) ; il pregatesc din timp si-l voi posta ;

Bre da pozne nu punetzi sau nu atzi facut din cauza ploii. :hug:

In primul rand SALUTARE si MULTUMIRI DOMNILOR din FOCSANI ;

Poze si filmulete au fost facute;poze vor fi puse cat de curand,iar filmuletul va fi montat si pus pana in week-end; a fost SUPER cu toata umezeala care nu ne-a impresionat; mi-as dori sa facem un tur mai mare de vreo 3-5 zile soft-enduro ( traseu de ~ 1600 km cu 70% OFF ) ; il pregatesc din timp si-l voi posta ;

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca shi duminica aveatzi timp frumos chiar ma ofticam ca nu am venit. Asa nu imi pare rau ca intzeleg ca nu ati putut sa va plimbatzi prin zona ,fiind noroaie.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:burnout:

Bre da pozne nu punetzi sau nu atzi facut din cauza ploii. :hug:

In primul rand SALUTARE si MULTUMIRI DOMNILOR din FOCSANI ;

Poze si filmulete au fost facute;poze vor fi puse cat de curand,iar filmuletul va fi montat si pus pana in week-end; a fost SUPER cu toata umezeala care nu ne-a impresionat; mi-as dori sa facem un tur mai mare de vreo 3-5 zile soft-enduro ( traseu de ~ 1600 km cu 70% OFF ) ; il pregatesc din timp si-l voi posta ;

Bre da pozne nu punetzi sau nu atzi facut din cauza ploii. :(

In primul rand SALUTARE si MULTUMIRI DOMNILOR din FOCSANI ;

Poze si filmulete au fost facute;poze vor fi puse cat de curand,iar filmuletul va fi montat si pus pana in week-end; a fost SUPER cu toata umezeala care nu ne-a impresionat; mi-as dori sa facem un tur mai mare de vreo 3-5 zile soft-enduro ( traseu de ~ 1600 km cu 70% OFF ) ; il pregatesc din timp si-l voi posta ;

 

--- Mesaj completat în 08 Apr 2008 09:32 -------------
:cheers:

Bre da pozne nu punetzi sau nu atzi facut din cauza ploii. :P

In primul rand SALUTARE si MULTUMIRI DOMNILOR din FOCSANI ;

Poze si filmulete au fost facute;poze vor fi puse cat de curand,iar filmuletul va fi montat si pus pana in week-end; a fost SUPER cu toata umezeala care nu ne-a impresionat; mi-as dori sa facem un tur mai mare de vreo 3-5 zile soft-enduro ( traseu de ~ 1600 km cu 70% OFF ) ; il pregatesc din timp si-l voi posta ;

Bre da pozne nu punetzi sau nu atzi facut din cauza ploii. :hug:

In primul rand SALUTARE si MULTUMIRI DOMNILOR din FOCSANI ;

Poze si filmulete au fost facute;poze vor fi puse cat de curand,iar filmuletul va fi montat si pus pana in week-end; a fost SUPER cu toata umezeala care nu ne-a impresionat; mi-as dori sa facem un tur mai mare de vreo 3-5 zile soft-enduro ( traseu de ~ 1600 km cu 70% OFF ) ; il pregatesc din timp si-l voi posta ;

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss:

In primul rand SALUTARE si MULTUMIRI DOMNILOR din FOCSANI ;

Poze si filmulete au fost facute;poze vor fi puse cat de curand,iar filmuletul va fi montat si pus pana in week-end; a fost SUPER cu toata umezeala care nu ne-a impresionat; mi-as dori sa facem un tur mai mare de vreo 3-5 zile soft-enduro ( traseu de ~ 1600 km cu 70% OFF ) ; il pregatesc din timp si-l voi posta ;

In primul rand SALUTARE si MULTUMIRI DOMNILOR din FOCSANI ;

Poze si filmulete au fost facute;poze vor fi puse cat de curand,iar filmuletul va fi montat si pus pana in week-end; a fost SUPER cu toata umezeala care nu ne-a impresionat; mi-as dori sa facem un tur mai mare de vreo 3-5 zile soft-enduro ( traseu de ~ 1600 km cu 70% OFF ) ; il pregatesc din timp si-l voi posta ;

 

<small>--- Mesaj completat în 08 Apr 2008 09:32 -------------</small><br/>:lol:

In primul rand SALUTARE si MULTUMIRI DOMNILOR din FOCSANI ;

Poze si filmulete au fost facute;poze vor fi puse cat de curand,iar filmuletul va fi montat si pus pana in week-end; a fost SUPER cu toata umezeala care nu ne-a impresionat; mi-as dori sa facem un tur mai mare de vreo 3-5 zile soft-enduro ( traseu de ~ 1600 km cu 70% OFF ) ; il pregatesc din timp si-l voi posta ;

In primul rand SALUTARE si MULTUMIRI DOMNILOR din FOCSANI ;

Poze si filmulete au fost facute;poze vor fi puse cat de curand,iar filmuletul va fi montat si pus pana in week-end; a fost SUPER cu toata umezeala care nu ne-a impresionat; mi-as dori sa facem un tur mai mare de vreo 3-5 zile soft-enduro ( traseu de ~ 1600 km cu 70% OFF ) ; il pregatesc din timp si-l voi posta ;

 

 

:) :D :P :P :laugh: :laugh: :lol: OK, OK, am inteles! Abia asteptam oricum sa vad planul ala, dar nu e nevoie sa ne mai faci inca si mai multa pofta!!!!! :laugh: :wink: :kick: :huh: :hug: :wave:

 

 

--- Mesaj completat în 08 Apr 2008 12:43 -------------

Asa nu imi pare rau ca intzeleg ca nu ati putut sa va plimbatzi prin zona ,fiind noroaie.

 

Daca ai vizitat linkul dat de Zappy si asta ai inteles, e bine, ca mi-am dat multa silinta sa nu se inteleaga ce trebuie..... :what: X-( :burnout:

 

 

--- Mesaj completat în 08 Apr 2008 12:50 -------------

Poze aici, fratilor!

/index.php?showtopic=195857

...si o poveste marca Dayana :hug:

 

 

Da sorry ca nu am mai scris si aici linkul, dar daca va uitati la ora la care am postat.......si aia e doar ora cind am inceput! Nu ma intrebati cit am dormit in dimineata asta..... :haha: :( :lol: ;)

 

Am folosit fara copyright si din pozele lui Florin, ca am banuit ca nu imi cere drepturile de autor....multumesc pentru ele, ca au fost mult mai bune ca ale mele, evident. La asa maretie de aparat, am murit de ciuda! Si pare sa fie si antiploaie, la fel ca si camera de filmat, ca a functionat pina la ultimul kilometru. :lies:

 

Asta nu inseamna ca nu mai sunt poze de postat, ca stiu eu ca mai exista citeva prin unghere!

 

Va pup pe toti deocamdata :lol: , am sters-o la munca :cheers: , ca ma dau aia afara daca mai intirzii o data :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...