Sari la conținut

690 Sm Prestige


IraSciBil
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 106
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu prinde mai mult de 180 :moron:

 

 

Peste 300 km o sa'ti spun daca trece de 180 kmh, daca la aproape 7000 ture eram la 172 ceva ma face sa cred ca trece totusi ... o sa vad.

 

--- Mesaj completat în 14 Apr 2008 16:00 -------------

dute maaaa :bigstar: ...

 

ai uitat ca ai avut si un virago? sau ti-e rusinie :finger:

cat despre "boul din fatza" nu e o scuza, daca faci pe viteazu` fao singur nu cu pasageri... la 130 pe dn putea sa iti sara orice in fatza, boul tot bou ramane si cu KTM si cu Honda si cu Yamaha... acelas bou, alta motoreta.

 

 

Inca ceva si promit sa nu te mai deranjez: roaga'ti prietena sa scoata pozele in care ea apare cu mine pe profilul de hi5, chiar daca sunt putin editate, o inversare de culori nu ma face chiar atat de greu de recunoscut.Ii recomand sa puna poze cu tine, desi o inteleg cat de cat, oricat le'ar edita tot naspa apari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica stai capra? se observa ca iti place saua tare si nu te mai ridici de pe ea multi km :bigstar: asta mergand numai cu 180 km/h

 

 

inca ceva si nu te mai stresez, daca nu ai udat-o pisa-te pe ea de motocicleta ca poate dai cu ea in alt bou, stii ca boul la bou trage :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica stai capra? se observa ca iti place saua tare si nu te mai ridici de pe ea multi km :bigstar: asta mergand numai cu 180 km/h

inca ceva si nu te mai stresez, daca nu ai udat-o pisa-te pe ea de motocicleta ca poate dai cu ea in alt bou, stii ca boul la bou trage :finger:

 

 

Vedeti'va ma de ale voastre si lasati boul sa'si vada de ale lui!

Iar incepeti cu cearta, iar ajungem la taiat de vene si sunat non-stop pe mobile?Nu v'a ajuns?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta ai vrut, asta ti-ai luat! O motocicleta foarte frumoasa. Sa o stapanesti fericit! :bigstar:

Editat de adidas00
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa moare dushmanii tai de invidie :bigstar:

 

 

N'am dusmani, toti cunoscutii se bucura pentru mine, le multumesc din suflet si le doresc din inima sa se bucure si ei la randul lor de motocicletele lor cum ma bucur eu de ale mele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e superba, s-o stapanesti sanatos! deci este piesa :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e superba, s-o stapanesti sanatos! deci este piesa :finger:

 

 

Aoleu...e urata cu crengi...pentru gusturile mele...dar oricum, sa ai aparte de ea bre irascibile... :bigstar:

 

 

Asta dovedeste ca femeile, spre deosebire de barbati, apreciaza frumosul.

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toate ca toate , dar la "prestigeul" ala e problema ta . De unde il ai ? Ca l-ai acordat tu nu e suficient , nici chiar KTM firma nu a avut curajul sa il acorde .

 

 

Mai scrie inca o data, te rog, ca pentru blonzi de data asta :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...