Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

multumiri din inima...credeam ca voi rata si Lehliu...ca la Targoviste oricum ma oftic ca nu am fost.

voi venii la intalnire :friends:

 

Tre sa promiti solemn ca iti vei lua primul motor un chhoper,altfel nu cred ca vei gasi vreun loc liber. :banana: :bounce:

 

pai sincer eu la chopper am gandul ramas. acum sa vedem ca pe ce am mers la scoala m-a cam dezamagit. oricum tre sa probez mai multe sa vad care-mi place mai mult la pozitie. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

OK, daca Adda s-a hotarat pt un chopperas, hai sa stabilim acum ora pt. berica de azi: la ce ora ne intalnim ? :crack: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mei sa nu va trosniti rau la meci sa va doara capul maine ca nu stiu ce va fac :bounce: :banana: , diseara ma intalnesc cu baietzii sa dam o tura la balta si sa vedem de unde mai luam bancutze scaune si alte minuni, cand faceti portiile sa va ganditi si la noi :D :friends: :crack:, puneti bani si pt noi si vii dam cand veniti deci noi suntem 8 persoane cu 5 motoare, o sa ne ocupam maine dimineatza si de carbuni, lemne si ce o mai trebui, maine inainte sa intrati pe A2 dati un bip sa stiu ca ati plecat sa venim sa va asteptam, locul de intalnire ramane in parcarea autostrazii la iesire (unde ne-am vazut ultima oara, nu in GARA :peace: :P , dam tura de Lehliu si apoi vira la balta, hai pa mai vb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mei sa nu va trosniti rau la meci sa va doara capul maine ca nu stiu ce va fac :bounce: :peace: , diseara ma intalnesc cu baietzii sa dam o tura la balta si sa vedem de unde mai luam bancutze scaune si alte minuni, cand faceti portiile sa va ganditi si la noi :P :friends: :crack:, puneti bani si pt noi si vii dam cand veniti deci noi suntem 8 persoane cu 5 motoare, o sa ne ocupam maine dimineatza si de carbuni, lemne si ce o mai trebui, maine inainte sa intrati pe A2 dati un bip sa stiu ca ati plecat sa venim sa va asteptam, locul de intalnire ramane in parcarea autostrazii la iesire (unde ne-am vazut ultima oara, nu in GARA :D :blink: , dam tura de Lehliu si apoi vira la balta, hai pa mai vb

NU, NU NE TROSNIM :lol: , ne pastram pt. maine ! :banana: :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astia iau si motociclisti in spate din spirit de echipa, din dorinta de a ajuta un alt motociclist, si din alte dorintze ornate cu ingerashi. dapai o fata cum sa nu ia?... bine ca ti-ai luat inima in dinti sa intrebi... ca siiiigur vei avea loc pe un motor. ba chiar vei avea de unde alege!!!! ma rog in functie de motociclist sau de motocicleta :crack:

 

si faza ca "nu voi fi simtita acolo in spate" e nashpa... daca nu o simt in spate inseamna ca e grav... am pierdut-o pe drum!... si daca cel care te duce nu are placa-n spate, te simte... oricum :blink: :friends:

 

acum sper ca stii de gluma si nu te superi pe mine... ca acasa o sa ma descurc eu cu sotia... fac curat spal vasele ma iarta si nu mai dorm pe balcon! :bounce:

 

@lope: hai ca nu-i spun prietenei tale... da tu cu mine nu te urci pe acelasi motor bine? :banana:

 

ba n-am baut nimic pe cuvant da vad ca ma iau de toti si pana nu :P nu ma las se pare. asa ca mai bine incetez aici si postez mai tarziu cand imi revin :peace:

 

:D all

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am nevoie de pasager ,vin cu camera si vreau sa facem ceva in miscare,sunt si invaat cu pasager.Putem sa spunem virtualei pasagere ,ca eu vin direct la peco panteliman[langa Dacia-sevice ]Ora o stabilim,in functie de cand ajung ceilalti.Deci s-a rezolvat ,eu mi-am gasit cameraman ,tu draiwer.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmm...primul meu post va fi o rugaminte. si inca una mare. avand in vedere ca mai am doua sapt pana la examen si ca inca nu mi-am cumparat motor... si omul care ma lua de obicei nu are chef de iesit....ma ia si pe mine cineva pasager? :friends: promit ca nu ma voi fatzai si sunt usurica deci nici nu voi fi simtita acolo in spate. am echipament...deci...ma ia si pe mine careva ???

raman datoare vanduta :crack:

Ai fost ieri la palatul copiilor??? Si ai o sora Teo??? Daca nu esti tu imi cer scuze de acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de pierdut nu ma pierde ca ma tin bine :crack: eu am spus ce mi s-a adus la cunostiita. iar de gluma stiu nu-i problema....mai greu se gasesc persoanele care si tin :bounce:

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astia iau si motociclisti in spate din spirit de echipa, din dorinta de a ajuta un alt motociclist, si din alte dorintze ornate cu ingerashi. dapai o fata cum sa nu ia?... bine ca ti-ai luat inima in dinti sa intrebi... ca siiiigur vei avea loc pe un motor. ba chiar vei avea de unde alege!!!! ma rog in functie de motociclist sau de motocicleta :crack:

 

si faza ca "nu voi fi simtita acolo in spate" e nashpa... daca nu o simt in spate inseamna ca e grav... am pierdut-o pe drum!... si daca cel care te duce nu are placa-n spate, te simte... oricum :ok: :friends:

 

acum sper ca stii de gluma si nu te superi pe mine... ca acasa o sa ma descurc eu cu sotia... fac curat spal vasele ma iarta si nu mai dorm pe balcon! :bounce:

 

@lope: hai ca nu-i spun prietenei tale... da tu cu mine nu te urci pe acelasi motor bine? :banana:

 

ba n-am baut nimic pe cuvant da vad ca ma iau de toti si pana nu :( nu ma las se pare. asa ca mai bine incetez aici si postez mai tarziu cand imi revin :peace:

 

:lol: all

 

 

:D :P :blink: :kiss: Nu esti normal la cap, lasa ca vorbesc eu cu sefa ta sa te puna la curatenie generala vreo 6-8 luni de zile sa iti treaca.

Hai ma de ce nu vrei sa mergi cu mine pe acelasi motor, nici daca promit sa te tin in atas cu 2 blonde....ma refer la beri sefa.

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai fost ieri la palatul copiilor??? Si ai o sora Teo??? Daca nu esti tu imi cer scuze de acum.

 

 

yep..it's me

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am nevoie de pasager ,vin cu camera si vreau sa facem ceva in miscare,sunt si invaat cu pasager.Putem sa spunem virtualei pasagere ,ca eu vin direct la peco panteliman[langa Dacia-sevice ]Ora o stabilim,in functie de cand ajung ceilalti.Deci s-a rezolvat ,eu mi-am gasit cameraman ,tu draiwer.

 

Cam ce ai vrea sa "faci in miscare" Sigmund, poate nu ai vazut postul cu Palatul COPIILOR???? :friends: :crack:

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam ce ai vrea sa "faci in miscare" Sigmund, poate nu ai vazut postul cu Palatul COPIILOR???? :crack: :bounce:

 

da...o explicatie ar fi simpla..am o sora mai mica pe care am insotit-o ieri la palatul copiilor....mai mica insemnand ca are 17 ani...doar o festivitate de sfarsit de an :banana: .

cat despre filmat, pozat, orice in miscare: i can do it...i'm a big girl :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stergeti-ma va rog din lista de prezenti. Nu o sa va pot insoti la Lehliu. In schimb am pus la punct, pe hartie, dispozitivul de transformat gsx f in choper / cruiser. Sa vedeti ce panarama o sa iasa :friends: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adda iarta-l ca nu stie ce zice... :bounce: :banana: nici macar nu stie sa se uite la profil mai ales ca l-ai si completat cum trebuie.

da` e Lope al nostru si-l iubim!... asta cand avem loc de prietena lui ca nu-l lasa frate o sa-si ia echipament de motor numai ca sa nu aibe pasagere asa ca tine... mai ales dupa ce a facut cunostintza cu shefa... a vazut cum sunt eu sub papuc si acum cauta un bocanc mare pentru domnu` Lope :peace:

 

sigmund adda si o camera... bine ca n-aveti pat altfel lumea intra la idei. oricum prietena lui sigmund o sa intre la idei... ca o sa fim toti filmati in afara de el... si intrebarea vine normal: ia zi coane unde ai fost tu?... la Lehliu ha?... si zgrang un pantof dupa ceafa!...

 

@goofy zi daca tu si tatal veniti la lehliu... ca n-ati zis nici da nici nu... cum ai vazut o fata cum ai postat, dar de zis vin sau nu vin nu zici :D prietena ta stie?... :P

 

 

 

 

:friends: plec ca s-a terminat programuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Heeeeei,salutare baieti!!! Primiti in grup inca o fata cioparista? Imi pare rau ca nu am stiut de mai devreme de intalnirea voastra...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma, io in principiu vin, dar pt mine e nasol ca trebuie sa ma intorc destul de repede in Bucuresti, la 5 sau 5.30 tre sa fiu in Buc (alelgerile ma-sii).

Adda, 2 lucruri vreau sa stiu>

1. inaltime si greutate

2. ai mai mers ca pasager pe un cruiser? Cam cati km?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:friends: :crack: :bounce: :banana: Nu esti normal la cap, lasa ca vorbesc eu cu sefa ta sa te puna la curatenie generala vreo 6-8 luni de zile sa iti treaca.

Hai ma de ce nu vrei sa mergi cu mine pe acelasi motor, nici daca promit sa te tin in atas cu 2 blonde....ma refer la beri sefa.

 

 

 

:blink: Lope, cred ca iti chem prietena la o cafea si ramaneti aman2 sa faceti curatenie prin casa :peace: :D

O sa gasim noi niste motociclisti generosi care sa ne plimbe... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma, io in principiu vin, dar pt mine e nasol ca trebuie sa ma intorc destul de repede in Bucuresti, la 5 sau 5.30 tre sa fiu in Buc (alelgerile ma-sii).

Adda, 2 lucruri vreau sa stiu>

1. inaltime si greutate

2. ai mai mers ca pasager pe un cruiser? Cam cati km?

 

Sincer cred ca plecarea de acolo o sa fie pe la 19:00, asta daca nu ne ploua rau.

Dar ce sa intamplat cu alegerile, esti in vreun partid ceva?

 

 

adda iarta-l ca nu stie ce zice... :bounce: :banana: nici macar nu stie sa se uite la profil mai ales ca l-ai si completat cum trebuie.

da` e Lope al nostru si-l iubim!... asta cand avem loc de prietena lui ca nu-l lasa frate o sa-si ia echipament de motor numai ca sa nu aibe pasagere asa ca tine... mai ales dupa ce a facut cunostintza cu shefa... a vazut cum sunt eu sub papuc si acum cauta un bocanc mare pentru domnu` Lope :peace:

 

sigmund adda si o camera... bine ca n-aveti pat altfel lumea intra la idei. oricum prietena lui sigmund o sa intre la idei... ca o sa fim toti filmati in afara de el... si intrebarea vine normal: ia zi coane unde ai fost tu?... la Lehliu ha?... si zgrang un pantof dupa ceafa!...

 

@goofy zi daca tu si tatal veniti la lehliu... ca n-ati zis nici da nici nu... cum ai vazut o fata cum ai postat, dar de zis vin sau nu vin nu zici :kiss: prietena ta stie?... :lol:

 

 

 

 

:friends: plec ca s-a terminat programuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :crack:

 

Pana la urma te rog sa te hotarasti ce vrei, aspiratorul si iau eu laveta de praf sau invers, ca vad ca ne mananca pe amandoi si cred ca pana la urma ne scarpina ele. :D :P :blink:

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Heeeeei,salutare baieti!!! Primiti in grup inca o fata cioparista? Imi pare rau ca nu am stiut de mai devreme de intalnirea voastra...

PRIMIM cu mare placere ! :bounce: :friends: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da...o explicatie ar fi simpla..am o sora mai mica pe care am insotit-o ieri la palatul copiilor....mai mica insemnand ca are 17 ani...doar o festivitate de sfarsit de an :crack: .

cat despre filmat, pozat, orice in miscare: i can do it...i'm a big girl :friends:

 

Sper ca nu te superi pe noi, suntem tineri si cretinei, lasa ca eu oricum presimt ca mi-o iau diseara , nu stiu de ce dar am feelingul ca meciul va dura 4-5 ore si voi ajunge rupt acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1,81 si 74 de kile bre. Te tine? ca mai am de asteptat cureaua incurcatade noi si americani :crack:

P.S. promit ca-mi pun si peruca :friends:

 

 

Adda, 2 lucruri vreau sa stiu>

1. inaltime si greutate

2. ai mai mers ca pasager pe un cruiser? Cam cati km?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1,81 si 74 de kile bre. Te tine? ca mai am de asteptat cureaua incurcatade noi si americani :crack:

P.S. promit ca-mi pun si peruca :friends:

P.P.S. sau, daca nu poti mataluta, da-mi-o mie la o raita. promit sa nu o chinuiesc mai mult decat de obicei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Heeeeei,salutare baieti!!! Primiti in grup inca o fata cioparista? Imi pare rau ca nu am stiut de mai devreme de intalnirea voastra...

 

Primim de ce sa nu primim, chiar cat mai multe fete chopperiste............Kawa m-am hotarat iau eu aspiratorul :friends: :crack: :bounce:

 

http://www.youtube.com/watch?v=mvbx0OetF0U

 

1,81 si 74 de kile bre. Te tine? ca mai am de asteptat cureaua incurcatade noi si americani :lol:

P.S. promit ca-mi pun si peruca :kiss:

:banana: :peace: :D :P :blink:

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...