Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

copii, a fost o zi super. un drum plin de nebuni dar frumos, serpentinele alea...jos palaria...nunta a iesit bine acum asteptam botezul :crack: , popasul la iarba verde a fost mai mult decat bine-venit si asta din cauza ca am stat la umbra normal :crack: ....iar cand am ajuns acasa am realizat ce repede a trecut ziua. acu ma chinuie talentul sa pun cele 199 de poze pe picassa si ma enerveaza ca e abia la 18%. asta este cu rabdarea treci si marea :crack:

 

o noapte buna guys...nu ma culc pana nu postez linkul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Asteptam si pozele tale adda, cum sa nu !?! :agree: :crack:

P.S. FELICITARI celor noi veniti azi !... mai multa tehnica la negocierea virajelor si, sa nu uit: din cate stiu eu, parca s-au stabilit leaderii de formatie.....de ce s-a bagat altcineva in fata ?!? .... e doar o nedumerire personala, nu dati cu pietre. :crack: :crack:

P.S.S. De maine, la orice iesire - Leaderii vor purta OBLIGATORIU o banderola colorata pe mana care vor, pt. a stii "cu cine votez" :lol: ; culoarea banderolei si materialul ei, se vor alege prin vot, la centrul de socializare-resocializare, cu intocmire de dosar, acord tacit al celorlalte cluburi, angajarea unui juristconsult, verificarea Monitorului Oficial, platirea taxei C.N.A. , "precum si a altor comitete si comisii" !!! :lol: :lol:

Editat de OLD LARRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci Lope :crack:

Sunt Tina,Lope nu este acasa.Scuze de intarziere dar nu prea ma pricep :crack:

 

Gata baieti si fete!! uitati pozele http://picasaweb.google.com/goofy2304/ExcursieValeaDoftanei nu sunt multe dar.........decat nimic :bigstar:

Multumim !!!

 

Merci Lope :agree:

Sa inteleg ca berea este pentru mine,nu? :lol:

:lol: :lol: :hurt:

( Tina)

 

copii, a fost o zi super. un drum plin de nebuni dar frumos, serpentinele alea...jos palaria...nunta a iesit bine acum asteptam botezul :hurt: , popasul la iarba verde a fost mai mult decat bine-venit si asta din cauza ca am stat la umbra normal :banana: ....iar cand am ajuns acasa am realizat ce repede a trecut ziua. acu ma chinuie talentul sa pun cele 199 de poze pe picassa si ma enerveaza ca e abia la 18%. asta este cu rabdarea treci si marea :hurt:

 

o noapte buna guys...nu ma culc pana nu postez linkul

Te asteptam maine la BRRC ,nu?

(TINA) :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asteptam si pozele tale adda, cum sa nu !?! :crack:

P.S. FELICITARI celor noi veniti azi !... mai multa tehnica la negocierea virajelor si, sa nu uit: din cate stiu eu, parca s-au stabilit leaderii de formatie.....de ce s-a bagat altcineva in fata ?!? .... e doar o nedumerire personala, nu dati cu pietre.

P.S.S. De maine, la orice iesire - Leaderii vor purta OBLIGATORIU o banderola colorata pe mana care vor, pt. a stii "cu cine votez" :crack: ; culoarea banderolei si materialul ei, se vor alege prin vot, la centrul de socializare-resocializare, cu intocmire de dosar, acord tacit al celorlalte cluburi, angajarea unui juristconsult, verificarea Monitorului Oficial, platirea taxei C.N.A. , "precum si a altor comitete si comisii" !!!

Bravo Larry!!!

ps: cagula o inapoiem maine la BRRC,ok?! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Excelente pozele tuturor.... kawalore ?...nimic, nimic ? :crack: poate tu ai fost singurul "ochi format" si ai pus o geana foto pe drumul ala plin de serpentine :agree: :crack: :lol: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Excelente pozele tuturor.... kawalore ?...nimic, nimic ? :hurt: poate tu ai fost singurul "ochi format" si ai pus o geana foto pe drumul ala plin de serpentine :banana: :hurt: :) :agree:

 

Avem "di tati", inclusiv serpentine...daaaaaaaaaaaaaaar va fi o perspectiva noua. Absolut noua: pentru a nu depasi liderii tai alesi (aia cu banderolele colorate din matase) si sa nu o luam pe coaja :lol: azi am stat ultimii (ca inchizatori experimentati ce suntem...mai ales eu :)) pe cale de consecinta, pozele vor prezenta niste dorsali, trapezi, fesieri :crack: ...e drept, impielitzati...

 

Deci, cum spuneam, se lucreaza la montaj: scoatem burtzi, bagam bicepsi si abdominali si mai introducem ganduri :bigstar: si vorbe nespuse (inca) :hurt: :lol: :crack:

Avem mult de lucru si ramane pe maine :lol:

 

Ne vedem maine la BRRC la Bikers Matei Voievod (parca asa a ramas, nu?) :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, asa a ramas : Biker's din Matei Voievod.....despre chestia cu ramasul vostru "pe benzina de rezerva" , vorbim maine acolo, la "centrul de socializare-resocializare" (ave handos! :crack: ) , avem "chestiuni amportante la ordinea zilei de discutat" si crede-ma ca "nu vorbesc discutii"... :lol: :agree: :crack:

P.S. Ora de adunare acolo, o stabilim aici, dis-de-dimineata ( incepand "cand se crapă" de 10-11:00), ca sa aiba toti timp de rezervare ora pt. prezență la aceasta intalnire. :crack:

Editat de OLD LARRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, asa a ramas : Biker's din Matei Voievod.....despre chestia cu ramasul vostru "pe benzina de rezerva" , vorbim maine acolo, la "centrul de socializare-resocializare" (ave handos! :crack: ) , avem "chestiuni amportante la ordinea zilei de discutat" si crede-ma ca "nu vorbesc discutii"... :hurt: :hurt: :crack:

P.S. Ora de adunare acolo, o stabilim aici, dis-de-dimineata ( incepand "cand se crapă" de 10-11:00), ca sa aiba toti timp de rezervare ora pt. prezență la aceasta intalnire. :crack:

 

 

Unde dai si unde crapa.... :agree: :lol: :lol:

Nici gand sa fie vorba de "benzina de rezerva"...:lol: :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

foarte frumoasa excursia si multumesc pt ca m-ati acceptat in grupul vostru.

a, eu sunt Ciprian, cel cu fazerul albastru.

 

am pus vreo 5 poze si filmuletul facut la intoarcere. imi cam tremura mana cand filmam pt ca in graba mea de a ma da jos de pe motor nu am pus cricul bine si era sa il trantesc.:

http://s4.transfer.ro/storage/valea_doftanei-91985.zip

 

 

la intoarcere mi s-a parut ca aveam ghidonul mai scurt. acum am gasit si explicatia: mi-l mancase vaca

post-13528-1214119071_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la intoarcere mi s-a parut ca aveam ghidonul mai scurt. acum am gasit si explicatia: mi-l mancase vaca

Ai avut noroc, vaca aia era sa manance cateva motociclete cu totul:

post-6232-1214121113_thumb.jpg

Restul de poze facute de mine aici:

http://s4.transfer.ro/storage/Poze_06.21-fcd4a.zip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut , v-am vazut aseara cand va intorceati spre Bucuresti , eram pe la Ciolpani pe contrasens la o tigara oprit . Sper ca Sambata viitoare sa pot sa ajung , desi sunt foarte ocupat in ultima vreme mai ales in week-end-uri , copil , nevasta , munca ...

 

Oricum , ce mi se pare foarte aiurea e ca toata lumea a sarit rapid peste postul lui A-L-E-X cu accidentul , era un Intruder de 1800 acolo parca , mi-as fi dorit sa aflu mai multe detalii , sau sa se discute despre problema asta , doar ca in continuare vorbim despre berea de la Bikers .

 

In plus de asta , nimeni dintre cei din acest subiect nu a scris nimic acolo , desi toti ati trecut pe langa locul accidentului , chiar sesiza cineva in acel topil acest aspect .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut , v-am vazut aseara cand va intorceati spre Bucuresti , eram pe la Ciolpani pe contrasens la o tigara oprit . Sper ca Sambata viitoare sa pot sa ajung , desi sunt foarte ocupat in ultima vreme mai ales in week-end-uri , copil , nevasta , munca ...

 

Oricum , ce mi se pare foarte aiurea e ca toata lumea a sarit rapid peste postul lui A-L-E-X cu accidentul , era un Intruder de 1800 acolo parca , mi-as fi dorit sa aflu mai multe detalii , sau sa se discute despre problema asta , doar ca in continuare vorbim despre berea de la Bikers .

 

In plus de asta , nimeni dintre cei din acest subiect nu a scris nimic acolo , desi toti ati trecut pe langa locul accidentului , chiar sesiza cineva in acel topil acest aspect .

N-a scris nimeni nimic, pentru ca si noi stim tot atata cat stii si tu, adica tot nimic. Decat presupuneri sau mai rau, informatii false, mai bine asteptam amanunte la "Accidente" :crack: :crack:

Editat de OLD LARRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

 

a fost o iesire cu mult peste asteptarile mele. demult nu am mai fost intr-un grup atat de mare si bine organizat. multam ca m-ati luat cu voi :crack:.

 

:agree: scuze daca am mai luat-o un pic pe aratura insa sper sa intelegeti nevoia hornetului de a zburda un pic. :crack:

 

 

ps: nu prea m-am prins eu cum e cu semnele facute in grup insa pana la urma mi-a iesit... le urmam si... le repetam pentru cei din spate :crack:

 

 

take care

Editat de duncan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...