Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

Imi place sa cred ca s-a vrut o discutie constructiva, nu un repros asa ca nu o mai luati asa personal (@Kawalin)

Chiar nu sunt probleme mari cu deplasarea in grup, doar ca s-a marit numarul de motoare si e normal sa fie anumite reglaje de facut. Iar daca numarul v-a creste in continuare, ar trebui sa va ganditi la impartirea in 2 grupuri, fiind astfel mai usor de depasit de catre auto si mai usor de compactat.

 

 

Personal mi se pare putina dezordine ...dar se poate face curatenie :lol:.In privinta unui conducator eu propun sa fie Lope sau Hakan.(sper sa nu gresesc numele).

Motoarele ii ajuta si sunt destul de linistiti (si preocupati de situatia grupului in mers) astfel incat sa fie in varful grupului.

 

 

Din cauza unei raceli :kiss:( :D :blink: nu o sa merg cu voi saptamana aceasta.SAPTAMANA VIITOARE EU VREAU SA MERG IN VAMA....ASTEPT PARTENERI DE DRUM...

 

o zi buna si aveti grija de voi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sambata 21 iunie, ora 11 , Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

 

PS: Imi cer scuze in fata fetelor in numele clubului pentru incidentul de la meci, dar ii manca pe baietii de aseara si a trebuit sa-i scarpinam. Inca o data mii de scuze.

 

Daca nu va deranjeaza as vrea sa vin si eu Sambata.

Macar sa ne cunoastem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum meciul s-a terminat prost deci mai mult ne enervam daca ne uitam si apropo de scarpinici...asta este daca il manca...pana la urma tot era scarpinat de careva. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incerc sa ajung eu, de o saptamana nu mi-am mai vazut Umbra. Acu ma duc sa o spal, polishez sa o dau cu crema pe genti si o scot in lume. La ce ora?

Cam "Alglomerat" la arc, eu prefer Biker's de pe Matei Voievod, e chiar fain acolo.

Cred ca a inceput sa ma prinda locatia. :kiss: :blink: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam "Alglomerat" la arc, eu prefer Biker's de pe Matei Voievod, e chiar fain acolo.

Cred ca a inceput sa ma prinda locatia. :kiss: :blink: :D

 

Eu plec acum, vedeti pe unde va strangeti si incerc sa vin. Personal vreu sa ma plimb nu sa stau intr-un loc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam "Alglomerat" la arc, eu prefer Biker's de pe Matei Voievod, e chiar fain acolo.

Cred ca a inceput sa ma prinda locatia. :lol: :kiss: :blink:

 

 

Pai atunci hai la Bikers. Ramane tot un 18.30?

Larry, daca ajungi primul ocupi masa :D

Ai fost la Paula's dupa ghete?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai atunci hai la Bikers. Ramane tot un 18.30?

Larry, daca ajungi primul ocupi masa :D

Ai fost la Paula's dupa ghete?

FOST si LUAT ! :kiss: O.K. Tin o masa pt. cine mai vrea sa vina, ora e tot 18 - 18:30 . :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FOST si LUAT ! :blink: O.K. Tin o masa pt. cine mai vrea sa vina, ora e tot 18 - 18:30 . :D

 

Sa-i porti sanatos, poate vii cu ei, plssss!

Deci ramine un 18.30 pentru mine(la 18 scap de la job).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Personal mi se pare putina dezordine ...dar se poate face curatenie :lol:.In privinta unui conducator eu propun sa fie Lope sau Hakan.(sper sa nu gresesc numele).

Motoarele ii ajuta si sunt destul de linistiti (si preocupati de situatia grupului in mers) astfel incat sa fie in varful grupului.

 

 

Din cauza unei raceli :kiss:( :D :blink: nu o sa merg cu voi saptamana aceasta.SAPTAMANA VIITOARE EU VREAU SA MERG IN VAMA....ASTEPT PARTENERI DE DRUM...

 

o zi buna si aveti grija de voi

 

 

o iesire in vama ma tenteaza si pe mine!

sa zici exact data plecarii, sa vad dc lucrez, si dc sepoitriveste cu programulmeu vin si eu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai atunci hai la Bikers. Ramane tot un 18.30?

Larry, daca ajungi primul ocupi masa :D

Ai fost la Paula's dupa ghete?

 

De ce stabiliti intalnirile doar in jurul orei 18.00...? Unele persoane nu pot ajunge asa devreme ..:blink:(

Apropo nu va place Bikers Otopeni ??

 

ps: Vama Veche 28-29.06.08

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce stabiliti intalnirile doar in jurul orei 18.00...? Unele persoane nu pot ajunge asa devreme ..:D(

Apropo nu va place Bikers Otopeni ??

 

ps: Vama Veche 28-29.06.08

 

Biker's Otopeni este prea departe si prea aglomerat drumul la dus, iar ora 18:30 este ora la care ajunge primul om acolo, se sta pana mult mai tarziu asa ca te asteptam.... in Bikers-ul de pe Matei Voievod.

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te astept sambata.

Cu ceva timp in urma sa votat la Snagov o sigla, un stil, un "lider"...

Liderul percepe o taxa de 2 mil. lei vechi/pers. pentru mersul in grup, pt. inceput lectia va fi gratis :kiss: daca apar neplaceri vom sarii toti pe tine si te vom musca de beregata :D , hai vino si la pariu ca o sa-ti placa

Hai baieti ca la urlat care merge mai bine sunteti primi, eu am 3.000.000.000 km cu trenul facuti si cateva miliarde cu avionul, se pun???

 

Asa cum am zis, sambata cine mai vrea sa vina, il astept sa ne plimbam, tot sambata vom incerca o formula de mers, cine nu mai vrea sa vina pot spune ca mi-a parut bine dar initiativa mea a fost in primul rand sa impartasim aceeasi pasiune, de sefi , priceputi si ordine am parte la birou destul.

 

Pana atunci hai in BIKERS pe Matei Voievod.............HAI ROMANIA

 

 

bineeeee.... hai ca "risc" si vin sambata :blink:... din pacate, in bikers e mai greu caci programul meu e mai complicat asa...

Editat de felixcrainicu2002
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: Imi cer scuze in fata fetelor in numele clubului pentru incidentul de la meci, dar ii manca pe baietii de aseara si a trebuit sa-i scarpinam. Inca o data mii de scuze.

 

 

V-ati batut fara mine? :D

Incerc sa ajung si eu in Biker`s la 18:30, daca reusesc sa scap de problema cu mersul in 3.

Editat de cry
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata 21 iunie, ora 11 , Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

 

Tare m-ati facut curios , cred ca am sa trec si eu sambata ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tare m-ati facut curios , cred ca am sa trec si eu sambata ...

 

Te asteptam, eu zic sa ignori certurile de pe forum, nu ne caracterizeaza si nu se cearta nimeni cand ne intalnim...... ii innebuneste calculatoru' domnule nu am vazut asa ceva...... da halatu cat e halatu , cat e domne halatu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

xxxxxxxxxxxx...... ii innebuneste calculatoru' domnule nu am vazut asa ceva...... da halatu cat e halatu , cat e domne halatu

:blink: :lol: :D :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Referitor la iesirile in grup, singura chestie mai deranjanta a fost ca atunci cand se facea o depasire, cel ajuns in fata masinii sau camionului in cauza, frana. E foarte neplacut pentru cel care vine din spate sa vada ca nu mai are unde sa intre in banda si in felul asta ii blocheaza si pe cei care-i vin din spate.

In legatura cu schimbarea pozitiei in coloana de la stanga la dreapta, nu e o chestie rea, atata timp cat se face semnalizand astfel incat cel din spate sa-ti stie intentia. Pana la urma nu are rost sa ne intindem ca un carnat pe cativa km ca sa pastram si o distanta safe intre noi. mersul in spic asigura o distanta buna fata de motorul din fata si un grup destul de compact.

Sunt Grek, dar am nimerit sa scriu de pe user-ul Ralucai :D

Editat de ddr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Referitor la iesirile in grup, singura chestie mai deranjanta a fost ca atunci cand se facea o depasire, cel ajuns in fata masinii sau camionului in cauza, frana. E foarte neplacut pentru cel care vine din spate sa vada ca nu mai are unde sa intre in banda si in felul asta ii blocheaza si pe cei care-i vin din spate.

In legatura cu schimbarea pozitiei in coloana de la stanga la dreapta, nu e o chestie rea, atata timp cat se face semnalizand astfel incat cel din spate sa-ti stie intentia. Pana la urma nu are rost sa ne intindem ca un carnat pe cativa km ca sa pastram si o distanta safe intre noi. mersul in spic asigura o distanta buna fata de motorul din fata si un grup destul de compact.

Sunt Grek, dar am nimerit sa scriu de pe user-ul Ralucai :D

[/q

 

 

Salutari

 

sunt Grek ? = adica nationalitate greaca ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata 21 iunie, ora 11 , Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

 

PS: Imi cer scuze in fata fetelor in numele clubului pentru incidentul de la meci, dar ii manca pe baietii de aseara si a trebuit sa-i scarpinam. Inca o data mii de scuze.

 

Mai aveti un loc? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai aveti un loc? :D

 

 

 

 

scriu pentru toti care au intrebat.

 

sunteti bineveniti cu totii la intalniri. e un grup deschis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...