Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

Sorry baieti ca am spart gasca azi mai devreme dar am program artistic acasa de data asta... mi-o iau :kiss: asa ca scuze si bem vineri, deci remember VINERI BEM .....chopperica cred ca in noi sta baza :D :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

toata lumea este bine venita, nu va astept eu cu mici de data asta dar... PROMIT SA VA PLACA PLIMBAREA

 

Vineri?? Unde cand cum (alcool sau fara) ca sa stiu cu ce vin. Si ma scuzati ca nu am putut sa vin azi dar au venit vecinii la mine :D

 

Nici nu stiu cum sa iti raspund Fredy la aceasta intrebare... Cred ca trebuie sa vorbim cu dan ca sa iti spun cate grade sa aibe cola.... Lasa ca iti recomand eu "una" :blink: .....dar sa nu ne auda imparatu ca ne alearga cu barda pe amandoi si trece de 379.897.864 cu motoru peste noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu stiu cum sa iti raspund Fredy la aceasta intrebare... Cred ca trebuie sa vorbim cu dan ca sa iti spun cate grade sa aibe cola.... Lasa ca iti recomand eu "una" :lol: .....dar sa nu ne auda imparatu ca ne alearga cu barda pe amandoi si trece de 379.897.864 cu motoru peste noi.

:blink: :kiss: :lol: :hug: nu zice nimic. Data trecuta el a fost pasagerul acum e randul meu.

Una se refera la bautura? :D

Editat de goofy2304
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, mai Lope vineri ajung in Buc. poate intarzii si eu mai mult sa merg cu voi la BRRC da sa vedem nu promit, acum vb de sambata, sa stabilit traseul, "unde adapam calaretzii" ca sa citez un motorist?

Cred ca Divizia Lehliu o sa vina in formatie de 4 motoare sambata, da sa vedem, sigur stiu vineri.

Hai pa, mai vb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, mai Lope vineri ajung in Buc. poate intarzii si eu mai mult sa merg cu voi la BRRC da sa vedem nu promit, acum vb de sambata, sa stabilit traseul, "unde adapam calaretzii" ca sa citez un motorist?

Cred ca Divizia Lehliu o sa vina in formatie de 4 motoare sambata, da sa vedem, sigur stiu vineri.

Hai pa, mai vb

Se merge pe Valea Doftanei, veniti cu plinul facut la Academie, dupa care putem sa bagam benzina din Campina, daca doamne fereste nu are cineva plinul facut pe DN1 la iesirea din Buc. sunt circa 247.000 de benzinari.

Mane vezi ca vineri se bea din aia cu 5%.... asa ca ai grija.

 

deci remember VINERI BEM .....chopperica cred ca in noi sta baza :D :blink:

 

 

 

Ce sa facem Lope ne riscam pentru grup. :lol:

 

Ce viata grea avem... :kiss:

 

Hondar postez aici ca poate asa cand o sa intri pe un calc. o sa vezi mesajul. Avem nevoie de sigla, facuta nefacuta finisata nefinisata avem nevoie de ea, Larry a luat domeniu, a platit hostingul, a si pus o schita pe net sa aibe timp motoarele de cautare sa o inghita, cand am zis ca este timp chiar nu credeam ca dureaza atat, acum vreau doar 1 mail. Daca nu se poate si nu se poate spune ca facem alta dar nu mai vreau sa intarziem, am intarziat 1 luna si jumatate, vreau doar un mail cu sigla atat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost anu trecut pe Valea Doftanei,frumoase locuri dar la capitolul mancare e cam cu problema :D

Cel putin eu si cu inca 2 motoare cu care am fost am avut ghinionul sa oprim la o pensiune la care a durat enorm :lol: sa faca 3-4 fripturi vai mama lor si care au si costat :blink: :kiss: ,asa ca vedeti cum face-ti cu mancarea pe acolo.

 

PS:poate vin si eu,nu promit,am ceva probleme acasa cu taica-miu care e bolnav.

 

NU FACE-TI CA ASTA !!!post-15897-1213856375_thumb.jpg

Editat de A-L-E-X
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tinand cont ca nimeni nu vede acest mesaj........

 

Cine merge in VAMA VECHE pe 28-29.06.08 ????

 

:lol: :hug: :blink: :D :kiss:

 

Pe valea Doftanei nu m-am hotarat daca sa ma duc sau nu insa in Vama vin. Vorbim saptamana viitoare. Sa vedem si cu vremea cum o sa fie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce liniste sa lasat... fie va ganditi la bauta de manine ori la plimbarea de sambata :( :)

 

Sambata 21 iunie, ora 11 , Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'teles... ne vedem la locu' faptei :(

 

Nu cred ca o sa ploua. Am verificat vremea in Bucuresti, Ploiesti, Brasov pentru weekendul acesta si o sa fie soare. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.

 

o sa incarc niste tutoriale despre mersul in grup si nu numai (am doar primele patru capitole din proficient motorcycling, daca le mai are cineva pe urmatoarele trei il rog sa le posteze, le vreau si eu si cred ca si altii....multumesc :) ). ii rog pe cei care vin sambata sa isi faca putin timp si sa aiba rabdare sa citeasca sau sa vada clipurile despre mersul in grup. in felul asta va fi mai usor cand mergem cu totii s-o facem in siguranta.

 

sper sa nu se mai aprinda lumea aiurea si sa se inteleaga ca vreau sa fac lucruri constructive. reiau si ce a mai fost postat, e bine sa fie toate la un loc.

 

 

tutorial despre mersul in grup

 

topic despre mersul in grup

 

atentie, cu riscul de a fi tare antipatic, repet ce am mai spus si la intalniri. mersul in grup nu este locul unde sa inveti sa mergi pe motor. daca ai zece km pe motor, nu e momentul inca sa te alaturi grupului. vino fara motor si vei merge cu cineva ca pasager.

 

 

imi pare rau, nu pot uploada pdf-urile cu "proficient motorcycling". cred ca sunt cam mari. daca stie cineva cum sa fac, sa-mi dea sfaturi pe pm. nu vreau sa facem topicul despre IT.

 

am pus si o lista cu siteuri care au treaba cu motocicletele. le-am selectat de pe un topic mai vechi. cam de cand se mai vorbea inca despre motoare pe forum. sper sa va fie de folos intr-o zi.

RIDINGTIPS.doc

tutorial.doc

siteuri_motoare.doc

Editat de Vantul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.

 

o sa incarc niste tutoriale despre mersul in grup si nu numai (am doar primele patru capitole din proficient motorcycling, daca le mai are cineva pe urmatoarele trei il rog sa le posteze, le vreau si eu si cred ca si altii....multumesc :) ). ii rog pe cei care vin sambata sa isi faca putin timp si sa aiba rabdare sa citeasca sau sa vada clipurile despre mersul in grup. in felul asta va fi mai usor cand mergem cu totii s-o facem in siguranta.

 

sper sa nu se mai aprinda lumea aiurea si sa se inteleaga ca vreau sa fac lucruri constructive. reiau si ce a mai fost postat, e bine sa fie toate la un loc.

 

 

tutorial despre mersul in grup

 

topic despre mersul in grup

 

atentie, cu riscul de a fi tare antipatic, repet ce am mai spus si la intalniri. mersul in grup nu este locul unde sa inveti sa mergi pe motor. daca ai zece km pe motor, nu e momentul inca sa te alaturi grupului. vino fara motor si vei merge cu cineva ca pasager.

 

 

imi pare rau, nu pot uploada pdf-urile cu "proficient motorcycling". cred ca sunt cam mari. daca stie cineva cum sa fac, sa-mi dea sfaturi pe pm. nu vreau sa facem topicul despre IT.

 

am pus si o lista cu siteuri care au treaba cu motocicletele. le-am selectat de pe un topic mai vechi. cam de cand se mai vorbea inca despre motoare pe forum. sper sa va fie de folos intr-o zi.

 

 

 

am eu toate capitolele dar nu stiu unde sa ti le trimit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...