Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

am eu toate capitolele dar nu stiu unde sa ti le trimit

 

Le vreau si eu daca se poate, pe ufoseeker2007@yahoo.com, saru'mana.

Sambata 21 iunie, ora 11 , Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut.

 

o sa incarc niste tutoriale despre mersul in grup si nu numai (am doar primele patru capitole din proficient motorcycling, daca le mai are cineva pe urmatoarele trei il rog sa le posteze, le vreau si eu si cred ca si altii....multumesc :) ). ii rog pe cei care vin sambata sa isi faca putin timp si sa aiba rabdare sa citeasca sau sa vada clipurile despre mersul in grup. in felul asta va fi mai usor cand mergem cu totii s-o facem in siguranta.

 

sper sa nu se mai aprinda lumea aiurea si sa se inteleaga ca vreau sa fac lucruri constructive. reiau si ce a mai fost postat, e bine sa fie toate la un loc.

 

 

tutorial despre mersul in grup

 

topic despre mersul in grup

 

atentie, cu riscul de a fi tare antipatic, repet ce am mai spus si la intalniri. mersul in grup nu este locul unde sa inveti sa mergi pe motor. daca ai zece km pe motor, nu e momentul inca sa te alaturi grupului. vino fara motor si vei merge cu cineva ca pasager.

 

 

imi pare rau, nu pot uploada pdf-urile cu "proficient motorcycling". cred ca sunt cam mari. daca stie cineva cum sa fac, sa-mi dea sfaturi pe pm. nu vreau sa facem topicul despre IT.

 

am pus si o lista cu siteuri care au treaba cu motocicletele. le-am selectat de pe un topic mai vechi. cam de cand se mai vorbea inca despre motoare pe forum. sper sa va fie de folos intr-o zi.

 

Nu cred ca va avea nimeni rabdarea sa citeasca textele insa macar vizionarea materialul video ar fi de la ok spre obligatoriu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niste coburi si un top-case DIN PLASTIC pt cruiser UNDE GASESC SI EU(in afara de Louis) ?????

Am din piele dar sant mici ca si capacitate,si cele mai mari daca sant din piele in timp se cam lasa.

 

PS:sau daca are cineva de vanzare dar sa nu fie ZGARIATE !!! :( :cheers:

 

Numai coburi laterali nu si topcase,am gresit !!! :)

Editat de A-L-E-X
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Le vreau si eu daca se poate, pe ufoseeker2007@yahoo.com, saru'mana.

Sambata 21 iunie, ora 11 , Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

 

 

fisierele sunt in jur de 9 mb ce mai incarca si yahoo trece de 10 si nu le mai accepta. pt toti care le vor: ma puteti contacta la adresa de mess mihairstoicescu. maine daca nu ploua vin si eu la doftana si vb. acu inchid ca sunt la serviciu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va astept maine pe toti, chiar daca nu veniti cu noi la Doftana, veniti la Academia Romana macar sa ne cunoastem.

 

Baieti cum facem si unde mergem diseara sa bem ? Propuneri, am inteles ca in Stuf este detul de nasol deci as spune sa sarim ideea asta, alte propuneri? Sau ne imbatam la Bikers?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

observ ca esti un pic cam sexist ....ce femeile nu are voie sa se matoleasca....egoistule!!!!:)

 

hai sa ne vem in bikers ... si de acolo vedem incotro ne ducem

ziceti o ora

Editat de handos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

observ ca esti un pic cam sexist ....ce femeile nu are voie sa se matoleasca....egoistule!!!!:rock:

 

hai sa ne vem in bikers ... si de acolo vedem incotro ne ducem

ziceti o ora

 

 

si noi avem voie dar nu o facem....sau ma rog pana acu vad ca nu s-a anuntat niciuna. si daca ne-am ametii si noi cine ar mai avea grija voastra? :) :( :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai d-nilor,si d-soarelor ,da-ti o ora?

Ada , "baietelul" tati -daca calci stramb si te i-a flama ,te pun in cober si te duc acasa .Asa ca nici o grija

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca s-ar duce cineva sa rezerve mese ar fi perfect :)

Sambata 21 iunie, ora 11 , Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai d-nilor,si d-soarelor ,da-ti o ora?

Ada , "baietelul" tati -daca calci stramb si te i-a flama ,te pun in cober si te duc acasa .Asa ca nici o grija

 

multumesc sigmund. singura problema ar fi ca sunt obisnuita sa fiu sofer asa ca nu beau. dar in cazul in care voi venii per pedes voi lua seama de oferta ta. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 18:30 centrul de socializare si resocializare bikers bar (matei voievod)

 

:rock: :P :( :cheers: :( :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si noi avem voie dar nu o facem....sau ma rog pana acu vad ca nu s-a anuntat niciuna. si daca ne-am ametii si noi cine ar mai avea grija voastra? :) :( :lol:

 

 

Pai.... :rock: daca nu ati fi voi...zanelor :( probabil ca am avea grija unii de altii..sau "capacul de la toilet pentru unii... :P "...oricum va multumim ca sunteti langa noi la necaz si ne faceti viata mai frumoasa si mai usoara... :P

:moto: :( :cheers: asa ca hai sa ne vedem la :D :D :P si cu domnisoarele care vor sa ne tina companie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intreba cineva de coburi mai sus si nu m-a lasat uzina asta sa dau reply....

eu mi-am luat cu ajutorul lui tibi de la harley. vorbeste cu el, cred ca mai aduce. eu am comandat la el hepko&beker de plastic si sunt hepi hepi geoi geoi,,,

Merci !!!Vad eu,poate gasesc SH ca ies mai ieftin,la cat o sa le folosesc nu se merita noi .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...