Sari la conținut

CUSTOM PAINTING


kerosen
 Share

Postări Recomandate

salut Zoli

am dat BMW-ul ala pe care l-ai facut acum vreo 3 ani si m-am apucat de alt proiect :10:

am luat un Vulcan 800 si urmeaza sa fie transformat intr-un bobber "one of a kind".....mi-am comandat deja toate piesele si urmeaza sa decid custom paint-ul adica ceva simplu gen post-14994-1276545128_thumb.jpg

 

asa arata acuma post-14994-1276544645_thumb.jpg si ceva de genul asta vreau sa arate la sfarsit post-14994-1276544721_thumb.jpg

la jante inca mai oscilez intre varianta neagra si cea cu rosu post-14994-1276544838_thumb.jpg

 

poate ai vreo idee si ne revedem sa o punem in practica :cheers:

sigur ca facem... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
ce zici Zoli? :) iti place cum ti-a iesit

post-14994-1280348396_thumb.jpg

 

Frumoasa foc! Incet incet apar in tara asta motoare lucrate frumos si cu stil. Poti sa schimb si rezervorul eventual. VN-urile de 800 arata foarte bine cu un rezervor sportster. Si se poate remonta o gramada de lucruri sub rezervor. Plimba-te un pic la http://www.kawasakimotorcycle.org/forum/wa...-bobber-48.html

 

Bafta!

Editat de phoenix27
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce zici Zoli? :) iti place cum ti-a iesit

post-14994-1280348396_thumb.jpg

da da ! sigur ii va placea poate cu atit mai mult tie, noroiul de pe ochelari, in cel mai bun caz de pe viziera, azvirlit de roata fata....

faina foc mobra! da nevoia te va invata rapid dupa o ploaie, doua, cum se monteaza o aripa fata rapid la loc! :)

you shoul see!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da da ! sigur ii va placea poate cu atit mai mult tie, noroiul de pe ochelari, in cel mai bun caz de pe viziera, azvirlit de roata fata....

faina foc mobra! da nevoia te va invata rapid dupa o ploaie, doua, cum se monteaza o aripa fata rapid la loc! :)

you shoul see!

 

Nici eu nu prea am aripa pe roata fata, si nu e atat de dura situatia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal,

am tot vazut o gramada de lucrari faine si superbe dar nu am vazut nimic despre preturi...macar asa informativ...cam cat costa un desen pe rezervor...nu stiu cum se taxeaza dar asi vrea sa stiu....daca puteti pune ceva preturi.

Exemplu asi vrea sa-mi faceti careva un Predator pe rezervorul de la o Honda Shadow ,cat costa asta ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce zici Zoli? :D iti place cum ti-a iesit

post-14994-1280348396_thumb.jpg

hehe

 

arata bestial.. :)

Mesaj completat

Sal,

am tot vazut o gramada de lucrari faine si superbe dar nu am vazut nimic despre preturi...macar asa informativ...cam cat costa un desen pe rezervor...nu stiu cum se taxeaza dar asi vrea sa stiu....daca puteti pune ceva preturi.

Exemplu asi vrea sa-mi faceti careva un Predator pe rezervorul de la o Honda Shadow ,cat costa asta ?

salutare

 

..preturile nu prea discuta aici ...cel mai sigur daca iei legatura dintre oarecare dintre noi si povestesti mai exact ce si cum.Toti avem ID mess,acolo la semnatura.sau nr de telefon.... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumoasa lucrare si la fel de frumos customizata intreaga motocicleta. Abia astept sa vad live motocicleta lui Zoli. Pana atunci postez si eu cea mai noua lucrare...casca memoriala Porsche.

post-3667-1280566437_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

 

salut,

 

arata foarte bine, :D

 

organizez un targ de arta si vreau sa chem si pe cei care fac airbrush, e o forma de arta si trebuie promovata.

 

cei care vor mai multe detalii, si mai ales cei care vor sa participe astept mail pe: sebastian@efly.ro

 

^_^

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...