Sari la conținut

Detinatori de Yamaha R1


kima
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cu cheia pe off ,se tine butonul select apasat 5 sec, se pune contactul cu select-ul apasat pana intra in meniu, prima optiune fiind intensitatea bordului, apoi cu selectul si reset maresti intensitatea sau o scazi si parcugi meniul... e destul de simplu :). bafta nicu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce faci vierme?

 

Probabil ai reusit sa vinzi ce-ai furat de la mine...

 

Nu-i off topic!

Viermele asta a FURAT de la RaceTek (in timp ce era angajat ca "femeie de servici altceva nu stie) o camera ConturHD de casca, un GPS Garmin nuvi1340, un Data Recording GPR(ce mi lua timpii pe circuit) si o maneta de frana CRG pe gold. Cel putin astea le-am vazut ca lipsesc odata cu disparitia sa...

 

Cei ce-mi pot da relatii cum pot da de el...

 

Sabin, se pare ca o sa mai adaugi inca un topic stricat la portofoliu.Insa nu asta conteaza...Legat de mine si de cat de ''carie'' ma consideri tu:daca iti amintesti,atunci cand ai semnalat tu asa numita disparitie a unor lucruri din garajul tau eu eram inca angajat la tine.Daca tu nu ma amenintai la telefon eu veneam in continuare la garaj(asta daca iti amintesti bine).Am fost angajati trei ucenici:primul a fost dat afara pt ca venise inainte de program sa lucreze la motocicleta personala desi tu i-ai spus ca poate veni oricand,cel de-al doilea a plecat singur(era de vis jobul si a vrut ceva mai real cred)si eu am fost ultimul care a plecat(la 2 zile dupa ce ai samnalat tu''furtul'').Deci...cine a disparut?Aaa..si sa nu fie nici un fel de nedumerire numele meu este Calugaru Madalin.Daca era adevarat ce sustii tu cred ca ne intalneam de mult la politie.Cat despre activitatea mea in garajul tau:eu eram un simplu ucenic.Daca tu consideri ca eu eram femeie de serviciU,sincer nu vrei sa stii pararea mea despre tine ca si''adevarat Doctor in motoare si geometrii pe 2 ua roti''.Apropo...cheia de la MVagusta tot eu ti-am furat-o?Sau am facut doar copie si urmeaza sa dispara?La ce logica ai tu nu m-ar mira sa imi spui ca tot eu ti-am furat si r1(zorro).Si ca o ultima paranteza...cel putin amicii mei nu ma considera un drogat(prietenii stiu de ce..;) )

Editat de mad.alin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Politia cand le-am aratat cine mi-a furat R1 au zis ca daca ma apropii de aia ma inchide pe mine...Chipurile era prea putin ce furasera de la mine si aia erau urmariti cu cazuri mult mai grave...

 

Eu personal as fi avut in 10 feluri un mod de a pune mana pe tine sau de a te arata ca si tinta. Dar cred in Dumnezeu si reusesc sa ma abtin chiar si atunci cand vad rosu in viata asta. Nu chiar totdeauna...

 

Sa inteleg ca ma acuzi pe mine c-as fi un drogat? Asta e ce poti spune tu rau despre mine? Asa e! din 1992 fumez cand consider ca nu am responsabilitati din momentul respectiv si mai sunt si betiv (in medie 1 data la 2ua saptamani) dar sunt si una si alta:))) Insa nu regret asta si nu fac nimic rau prin asta pentru a face pe cineva sa regrete ca m-a cunoscut sau ca i-am stricat, vandut, furat ceva din viata sa.

 

Esti un HOT de ultima speta, un gen de aurolac care il angajezi sa invete meserie si il platesti ca sa te fure!!!

 

N-am putut sa ma abtin sa scriu aici cand ti-am vazut ID ul si oricum la nivelul meu imi permit sa iau decizii in cuvintele mele pe motociclism sau oricare site din lumea moto!!! Eu sunt aici pentru a spune lumii ce sa nu faca si prin ce balti infecte sa nu treaca caci eu am fost acolo si nu-i bine.

 

Deci dragi R1 Boiz sau Motociclisti in general: Acest Mad Alin e o cheie care strica suruburile!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti certati-va pe privat... intalniti-va in undeva si vedeti voi care e mai cu patru oooo. Nu cred ca e necesar sa vedem noi toate mizeriile prin care treceti.

 

Cele bune

 

Hai cu vara!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

Pentru cei interesati am o pereche de tobe carbon BOS SUPERBIKE pentru R1 2009.Le pot trimite prin curier.

Pret 400 euro

0720666609-ciprian

post-9235-0-93405800-1305564512_thumb.jpg

post-9235-0-24044900-1305564526_thumb.jpg

post-9235-0-39650100-1305564537_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti certati-va pe privat... intalniti-va in undeva si vedeti voi care e mai cu patru oooo. Nu cred ca e necesar sa vedem noi toate mizeriile prin care treceti.

 

Cele bune

 

Hai cu vara!!!

 

Pai si aici de ce ne vedem? nu ca sa impartasim si sa ne ajutam fiecare cu ce-l doare! Sau tu esti aici ca sa te delectezi sau sa vinzi?

 

Ce-ar fi sascriu si eu ca rubrica de vanzari e pe alta strada si ca 90% din raspunsurile la intrebari sunt eronate...

 

Eu m-am oprit! Am spus ce aveam de spus vis a vis de comunitatea membrilor R1 si am anuntzat ca sunt si uscaturi!

 

Linisteste te sokatu le. Ti am zis doar sa ti verifici presiunea daca mergi cu gume dalea de sunt false.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti certati-va pe privat... intalniti-va in undeva si vedeti voi care e mai cu patru oooo. Nu cred ca e necesar sa vedem noi toate mizeriile prin care treceti.

 

Cele bune

 

Hai cu vara!!!

 

:bigstar: ...de acord

Poze cu R1, in posesie de anul trecut.

post-28794-0-38938900-1305619800_thumb.jpg

post-28794-0-55518000-1305619815_thumb.jpg

post-28794-0-72784300-1305619833_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca lumea nu mai are chef de stat pe forum, asta inseamna ca a venit caldura !!!

Corect !

A venit si ne-a gasit calare pe situatie :P

Imi place atmosfera de aici din coltul celor cu R1,nu se plange nimeni de nimic,toata lumea multumita de ele,nu tu probleme ,nu nimic,totul mere struna.

Ma mai uit pe topicul celor cu Hornet,acolo sunt tot felul de nelamuriri si probleme,relee,probleme electrice,mai curge un ulei pe la furci,etc.Aici pace si liniste,numai eu ma mai plang cateodata de vreo tampenie :D.

"Just smile and wave boys,just smile and wave" :peace:

Editat de Method
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca posesorii de R1 se ocupa mai mult de mobrele lor...le lustruiec mai des le curata etc etc.

 

Hai cu vara . ( Inca nu a venit vara aia care imi place mie) >:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca posesorii de R1 se ocupa mai mult de mobrele lor...le lustruiec mai des le curata etc etc.

 

Hai cu vara . ( Inca nu a venit vara aia care imi place mie) >:)

Cred ca iti place vara-mea :D

Frumos update-ul pozei

Editat de alinbugnar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca iti place vara-mea :D

Frumos update-ul pozei

 

 

nici nu mi-ai prezentat-o si vrei sa imi placa :D vezi poate o chemi pe aci :P

 

HAi cu vara- ta!!!

 

 

Hai cu vara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...