Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

o veste mare si motiv de bucurie nespusa pentru mine. am reparat monstrul portocaliu. adica i-am dat de cap cu stopu de frana care nu se aprindea cand franam. a luat 2 luni dar l-am facut. i-am schimbat o siguranta si totu merge ok acum. singura mea nedumerire e , de ce naiba acum era o siguranta arsa, si prima oara cand am descoperit ca nu merge stopul, am verificat sigurantele si erau toate ok :crack:

anyway, am fost f fericiti amandoi sane dam o tura scurta, chit ca i-am dat un pic in nas si asfaltul nu prea cere asta, drept urmare, derapajele au fost in floare. i'm so fuckin happy ca e din nou intreg. nici nu pot sa va descriu ce bucurie a avut cand am vazut ca merge stopul :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o veste mare si motiv de bucurie nespusa pentru mine. am reparat monstrul portocaliu. adica i-am dat de cap cu stopu de frana care nu se aprindea cand franam. a luat 2 luni dar l-am facut. i-am schimbat o siguranta si totu merge ok acum. singura mea nedumerire e , de ce naiba acum era o siguranta arsa, si prima oara cand am descoperit ca nu merge stopul, am verificat sigurantele si erau toate ok :scratch:

anyway, am fost f fericiti amandoi sane dam o tura scurta, chit ca i-am dat un pic in nas si asfaltul nu prea cere asta, drept urmare, derapajele au fost in floare. i'm so fuckin happy ca e din nou intreg. nici nu pot sa va descriu ce bucurie a avut cand am vazut ca merge stopul :P

 

 

bai gipsy, eu nu cred ca ati verificat sigurantele cum nu cred ca ai claxonat pe cineva si iti mergea claxonul. Am zis ca te las sa iti asumi toate meritele pentru lampa de stop care iti merge. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreme frumoasă cu temperaturi ridicate, dar Âşi ploi sau ninsori, local, în week-end

NewsIn: 2009-02-06 16:27:33

Vremea va fi deosebit de caldă pentru această perioadă a anului, cu temperaturi maxime de până la 16 grade Âşi minime între -2 Âşi 8 grade, dar local se vor înregistra ploi sau ninsori, în acest week-end Âşi luni, a anunțat vineri Administrația Națională de Meteorologie (ANM).

 

Sâmbătă, temperaturile maxime vor fi între 6 Âşi 16 grade, iar cele minime între -2 Âşi 8 grade. Seara Âşi noaptea va ploua în vestul Âşi sud-vestul țării, iar în restul teritoriului ploile vor fi izolate. În unele zone, noaptea Âşi dimineața va fi ceață.

 

Duminică, maximele vor urca tot spre 16 grade, iar minimele vor fi cuprinse între -1 Âşi 7 grade. Noaptea, în zona montană, precipitațiile vor fi Âşi sub formă de lapoviță Âşi ninsoare. Izolat, mai ales la munte, cantitățile de apă vor fi mai însemnate.

 

De luni, vremea se va răci, cu maxime între 2 Âşi 10 grade Âşi minime între -6 si 4 grade.

 

În această perioadă, în BucureÂşti, vor fi condiții de ploaie, mai ales sâmbătă noaptea. Maximele vor urca în weekend spre 13 grade, dar luni se vor înregistra temperaturi maxime de doar 8-9 grade

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cristi, te-am vazut azi pe la universitate, eram cu masina un pic in spatele tau la semafor. frumos mai suna ambreiajul ala :scratch:)

Inseamna ca stai bine cu spiritu` de observatie daca ai apucat sa te prinzi ca eu zburam p-acolo ... :lol:

 

Sorry , acum am citit mai atent si am vazut ca stateam pe loc ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut Monsteristilor :scratch:

 

aveti idee de unde pot lua bujii pentru puturosul meu?

in bucuresti, sa le aiba pe stoc.

 

am sunat la kawa si nu aveau, la scorpio le pot avea luni ...dar vroiam sa-l incalzesc din weekendul asta :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut Monsteristilor :D

 

aveti idee de unde pot lua bujii pentru puturosul meu?

in bucuresti, sa le aiba pe stoc.

 

am sunat la kawa si nu aveau, la scorpio le pot avea luni ...dar vroiam sa-l incalzesc din weekendul asta :P

 

salut mishule, long time no see :P

 

incearca aici: 0728019601 - dan...are ceva consumabile, e posibil sa gasesti si bujii

 

p.s. azi m-am dat pt. prima data pe anu asta :scratch: :lol: ...nu m-as mai fi dat jos!!...uitasem cat de bine e!!

trebuie sa ii multumesc lu symbolic si trantorului pt. ziua de azi!!

Editat de Mo Weed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba ce vreme a fost azi, 200 de motoare au trecut pe langa mine.

 

mai am 7 zile si am plasticu' inapoi -

 

Apropo, de unde iau si eu o remorca cu doua locuri pentru un weekend? si cam la cati bani ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut Monsteristilor :P

 

aveti idee de unde pot lua bujii pentru puturosul meu?

in bucuresti, sa le aiba pe stoc.

 

am sunat la kawa si nu aveau, la scorpio le pot avea luni ...dar vroiam sa-l incalzesc din weekendul asta :D

 

uite si aici: remus - 0723 597 596. are NGK si sunt mereu pe stoc. de la el am luat si eu. e in drumu taberei omul

 

p.s. azi m-am dat pt. prima data pe anu asta :scratch: :lol: ...nu m-as mai fi dat jos!!...uitasem cat de bine e!!

trebuie sa ii multumesc lu symbolic si trantorului pt. ziua de azi!!

 

sa traiesti 1000 de ani. dai un releu de semnale :P

 

aveti idee de unde pot lua bujii pentru puturosul meu?

in bucuresti, sa le aiba pe stoc.

 

am sunat la kawa si nu aveau, la scorpio le pot avea luni ...dar vroiam sa-l incalzesc din weekendul asta

 

uite si aici: remus - 0723 597 596. are NGK si sunt mereu pe stoc. de la el am luat si eu. e in drumu taberei omul

 

p.s. azi m-am dat pt. prima data pe anu asta ...nu m-as mai fi dat jos!!...uitasem cat de bine e!!

trebuie sa ii multumesc lu symbolic si trantorului pt. ziua de azi!!

 

sa traiesti 1000 de ani. dai un releu de semnale

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba Mish !!! Daca vrei bujii du-te la Andu. Nu mai te baga la toate felurile de bujii. Eu m-am ars si mi-a fost de ajuns.

 

bai coco, cum sa nu te recunoasca lumea :scratch: frumoasa-i casca aia domne :lol: Ieri la academie, ai trecut ca vantul :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba ce vreme a fost azi, 200 de motoare au trecut pe langa mine.

 

mai am 7 zile si am plasticu' inapoi -

 

 

salutare,

mai ai putina rabdare cu permisul ca ai toata vara la dispozitie....nu te urca fara carnet pe motor

 

cat despre cate motoare au fost ieri, tin sa precizez ca m-am numarat si eu printre ei...

 

ce sentiment unic...aproape uitasem sunetul si vibratiile motorului... :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, la soarele care a fost ieri, voi v-ati plimbat prin curte (adica doar prin bucuresti). hai sa va fie rusine la obraz. eu cu nicu si stefan am lins 300 km parca nici n-ar fi fost. nu va mai plimbati prin curte, nu merita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, la soarele care a fost ieri, voi v-ati plimbat prin curte (adica doar prin bucuresti). hai sa va fie rusine la obraz. eu cu nicu si stefan am lins 300 km parca nici n-ar fi fost. nu va mai plimbati prin curte, nu merita.

 

neata la toata lumea,

bravo voua pt plimbarika, dar sa nu uitam ca lumea mai este si in sesiune, alti mai si lucreaza in week-end-uri, fiecare dupa posibilitati... o ora doua prin bucala cand este frumos pe afara nu strica ,e ok...cred eu

 

dar sa nu uitam de intalnirile de miercuri de la academie daca vremea ne va permite...cred ca ar fii bine sa spargem gheata :scratch:

 

asfalt uscat tuturor si atentie mare: a inceput sezonul!!!!

Editat de Kindaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, sa moara vrajitorul din Oz, a fost bine! Exceptand faptul ca am mers cu luminile stinse 1/2 din drum, ca nu am vazut indicatoarele de cale ferata si era sa zbor cu 90km/h peste șine.. a fost bine! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...