Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

pana sa comenteze ierbaru, mai bine si-ar controla orataniile din ograda. am impresia ca e pe minus cu un monstru, asa ca tre sa ii cerem sa se retraga.

 

bine bah, ai dreptate....ma retrag

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cate beri frumosi se da pentru hranitu' de iorga?

 

ierbare, nu mai stii nici de gluma. esti muci bre. te trec cu doi beri frumosi la mine. adica tu le dai.

Editat de monsteristu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cate beri frumosi se da pentru hranitu' de iorga?

 

ierbare, nu mai stii nici de gluma. esti muci bre. te trec cu doi beri frumosi la mine. adica tu le dai.

 

dau bere nu e bai...

conform carnetelului am promis pana acu: 2 beri son pentru degresare, 2 beri pentru postu 5000

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' nu sta singur trei zile? teoretic am putea sa il luam la noi vreo cateva zile, dar daca se bate cu nebuna... sau se poate duce Liviu sa ii dea mancare :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fericit posesor de tobe galagioase caut db-killer :)

 

Mai in gluma, mai in serios mi-e teama sa nu iau amenzi de la Politie, Garda de Mediu, Primarie si altele (Liviu, tie ti s-a intamplat?). Am vazut la o intalnire de la Academie un monsterist cu db-killere la purtator, sub sa, dar nu mai stiu despre cine e vorba (batranetea, deh...). Daca respectivul citeste mesajul si poate sa ajunga maine la intalnire este rugat frumos sa mi le arate si sa ma lase sa le probez. Vreau sa vad daca merita sa cumpar asa ceva de pe net sau sa platesc amenda :D.

 

Multumesc si :eek:

 

PS Daca tot a fost deviat topicul spre animale mici de companie, vi-l prezint si eu pe Bujie :P Serios, asa il cheama.

post-13356-1242122228_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fericit posesor de tobe galagioase caut db-killer :D

 

Mai in gluma, mai in serios mi-e teama sa nu iau amenzi de la Politie, Garda de Mediu, Primarie si altele (Liviu, tie ti s-a intamplat?). Am vazut la o intalnire de la Academie un monsterist cu db-killere la purtator, sub sa, dar nu mai stiu despre cine e vorba (batranetea, deh...). Daca respectivul citeste mesajul si poate sa ajunga maine la intalnire este rugat frumos sa mi le arate si sa ma lase sa le probez. Vreau sa vad daca merita sa cumpar asa ceva de pe net sau sa platesc amenda :P.

 

Multumesc si :eek:

la monsterul de 600 eu am db-killere si le tin sub sa, pt ca intr-o seara pe la orele 12....

ma opreste o patrula de sticleti (pe bulevardul uniii, spre alba iulia, parcarea bgs), le dau actele, imi spun ca totul e ok si ca ma invita la duba RAR unde am ramas fara talon....

aveam 135 db la purtator

m-am intors acasa am pus db killerele si mi-am recuperat talonul (se numeste remedierea defectiunii la fata locului) dar am ramas cu o amenda de 200ron.

 

:)

vezi ca era un tip pe forum care facea asa ceva (ale mele au venit cu tobele )

 

bafta

Editat de blondu_mm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eugene, am si eu un birmanez imperial (pe nume gogoasa), din pacate (pe motiv de decizii femeiesti) fara choaie. in momentul de fata am o pisica pe nume pisilina (si aia castrata de tot, tot pe motive femeiesti), de care sunt foarte incantat. poze cu ferma noastra o sa puna muierea mai pe seara, ca e treaba ei si ferma ei. sper sa nu puna si poze cu mine, ca si eu fac parte din ferma (nu ma doare, chiar e bine, primesti intelegere ca animalutele, ceea ce e foarte cul).

 

shrek_mah, e calumea de tot mardare al tau. sa-ti traiasca si poate il aduci vreodata la monster academy.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eugene, am si eu un birmanez imperial (pe nume gogoasa), din pacate (pe motiv de decizii femeiesti) fara choaie. in momentul de fata am o pisica pe nume pisilina (si aia castrata de tot, tot pe motive femeiesti), de care sunt foarte incantat. poze cu ferma noastra o sa puna muierea mai pe seara, ca e treaba ei si ferma ei. sper sa nu puna si poze cu mine, ca si eu fac parte din ferma (nu ma doare, chiar e bine, primesti intelegere ca animalutele, ceea ce e foarte cul).

 

shrek_mah, e calumea de tot mardare al tau. sa-ti traiasca si poate il aduci vreodata la monster academy.

 

aj vrea sa'l aduc, dar e imbecil si nu suporta tot ce e viu... pe langa asta, de la batranete, nu mai vede si nici nu mai aude...

singurul lucru bun care il mai are: ESTE ALCOOLIC!!! EU l'am invatat!!! te musca daca bei langa el si nu ii dai si lui. bea orice (adeca orice): uischi, votca cu suc, uischi cu redbul, bere (dar se considera aliment), apa din mare... etc.

Editat de shrek_mah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai baieti,am 8 cai pur-sange arabi si in weekend plec de-acasa si nu am cui sa-i las...se ofera cineva sa mi-i tina la apartament pana ma intorc????aaa....daca nu-i mare deranjul,va las si cei 4 ponei....asa...bonus :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aoleoooo, da' de NoriÂşor Âşi Norica de ce nu ai zis nic? Nu tot din fermă fac parte? Sau sunt prea cuminți ca să le simți prezența !? :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

shrek_mah, frate, trebe musai sa-l aduci o data, o sa ne intelegem bine cu mardare, ca majoritatea suntem carmolisti si avem limbaj comun, adica de ala incleiat de alcool si alte alea.

 

 

titi_rulment, daca ai numa 8 cai la s4 ala al tau, esti degeaba. pune-ti taticule doua tobe, sa vezi cum se inmulteste herghelia. apoi poti sa mi-o lasi mie in grija pe uichend, oi gasi eu ceva sa fac cu atatia cai.

 

gunixule, NoriÂşor Âşi Norica e degeaba si ma inerveaza ca nu poci asculta rockareala tare, ca urla ca din gura de sarpe. uite, chiar acu, cand ling a doua bere berghenbier, zbiara astia ca apucatii, probabil nu le intra bine sepultura pe urechi. asta e, ca sa ii salvez, ma duc dracu jos sa imi schimb kit-ul de lant. by the way, http://www.youtube.com/watch?v=7Y-DibwjEn0

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai si eu posed animal... pacat sa nu'l arat...

il cheama MARDARE si are 13 ani. un bou :)

 

 

Mardare cu fata de Ilie, si e un betiv si juma`. :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NUUU! Că mă trezesc cu el în casă! Nu că nu l-aÂş lua, Âştii prea bine cât de drag îmi e, da' ce să fac dacă nebuna nu îl iubeÂşte... Âş-apoi două feline într-o cutie nu Âştiu cât de bine ar conviețui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NUUU! Că mă trezesc cu el în casă! Nu că nu l-aÂş lua, Âştii prea bine cât de drag îmi e, da' ce să fac dacă nebuna nu îl iubeÂşte... Âş-apoi două feline într-o cutie nu Âştiu cât de bine ar conviețui.

 

:eek:

Desparti cutia in doua si pui papagalii la mijloc, ii lasi singuri trei zile si dupa verifici cine a supravietuit...ala iti va ramane animalul de companie.

Editat de stas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm, las, că poate te răzgândeÂşti sau poate îi găseÂşti stăpân sau poate se îndură a dvs muiere să îl ia :eek:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@blondu_mm: multumesc pentru informatii, o sa caut topicul cu db-killer

 

@titi_rulment: mersi de urari, sunt tobe joase de carbon, nu stiu marca

 

@shrek_mah: :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@titi_rulment: mersi de urari, sunt tobe joase de carbon, nu stiu marca

 

Tobele monsteristu-lui, termignoni. Sounds fuckin' INSANE!

Sa-ti iei doape de urechi.. preventiv. :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tobele monsteristu-lui, termignoni. Sounds fuckin' INSANE!

 

Chiar INSANE! Asta era cuvantul pe care l-am cautat toata ziua :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...