Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ba mie mi-a venit filmul sub o ora... e ok dar eu vreau Transfagarasanul, vreau Sibiul... Huh ...

 

Toti vrem cate ceva .. tot e bine ca ai vointa ..

 

Ai rabdare si ti se va da ... :blbl:

 

Le las pe wend sa se comprime .. luni le pun pe ftp .. ca sa nu ma mai bateti la cap :P

 

Pana atunci nu mai vegeta in Sibiu si hai la Ciolpani la intalnire :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la mine a venit ceva mai repede. as if serverul ar fi la mine in baie.

e bine ca e (si cu) mine! :angryfire:

 

Ba mie mi-a venit filmul sub o ora... e ok dar eu vreau Transfagarasanul, vreau Sibiul... Huh ...

post-24526-1215809527_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la mine a venit ceva mai repede. as if serverul ar fi la mine in baie.

e bine ca e (si cu) mine! :angryfire:

 

d'aia nu-l mai gaseam .. era la tine in baie pe pian ..

 

nenea moweed, vezi ca se poate .. mai lasa weedu si ia un mega acolo de pofta .. nici messengeru n-o sa-ti mai mearga in curand :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare monsteristilor!!! am si eu un monster din 2000 si al am de 4 aproape. sunt nou venit in comunitate si ma bucur ca gasesc un topic despre monstere printre atatea japoneze.nu am poze la indemana dar promit sa revin cu ceva imagini sa imi vedeti "bestia" de 600. si apropo vreau sa imi cumpar un s4r sh dar am nevoie de ceva sfaturi sa nu imi iau tzeapa. asfalt uscat all si ne mai auzim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata si yo . Multi dintre voi ma stiu de pe la Academie . Am Monsterul galben de 900 din 2001 . Id-ul meu de mess e b28jmp . unora dintre voi , care v-ati postat id-urile v-am dat ieri add . Acum am terminat de citit cele 71 de pagini ale topicului si promit sa fiu mai activ de acum inainte . Am observat cu uimire ca apar in foarte multe poze pe forum , unele chiar artistice sau prim-planuri . Miercuri la Biker`s mi-a promis cineva o poza cu fundul pasagerei mele , asa ca o astept cu nerabdare . Cam atat la ora asta k mi-e un somn de mor . Astazi , din pacate sunt cam ocupat cu achizitionarea unui motor de Wartburg pe care urmeaza sa-l prepar putin (75-80 cp)si sa-l montez pe Trabantul meu " de curse " si nu voi iesi cu monstrul inainte de caderea intunericului .

 

 

 

post-8149-1215812989_thumb.jpg post-8149-1215812909_thumb.jpg

Editat de b28jmp
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi colegi ducatisti :hug: :( :kali: :D Salutare si bine ati venit! :)

Sa vedem daca primiti "botezul" care l-am primit eu cand am intrat in comunitatea "monstrilor" :D

Va pup pe toti.. ma duc la nani.. n buna si vise placute tuturor :D

 

P.S vreau si eu sa vad filmuletzul :hug:( mi-a trimis theonlyone programelul .. dar nu se conecteaza :hug:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut dark si bine ai venit,

esti din bucuresti ? - poate completezi si tu locatia

daca da, te asteptam la academie intr-o miercuri sa ne cunoastem.

cum de altfel o asteptam si pe gia,

hai ca a fost cu mult umor 'botezul' primit de gia, nu? monsteristii astia sunt cam glumeti :( eu zic sa vezi partea frumoasa a lucrurilor (gia) :D

 

ne vedem maine la ciolpani

Editat de blondu_mm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi colegi ducatisti :D :( :D :hug: Salutare si bine ati venit! :D

Sa vedem daca primiti "botezul" care l-am primit eu cand am intrat in comunitatea "monstrilor" :D

Va pup pe toti.. ma duc la nani.. n buna si vise placute tuturor :kali:

 

P.S vreau si eu sa vad filmuletzul :hug:( mi-a trimis theonlyone programelul .. dar nu se conecteaza :)(

 

 

aprpos de botezul giei la care eu am fost si eu partas :D

dragilor, sa stiti ca mi-am cerut scuze pentru cele cateva posturi un pic prea "acide"... and now we are a big happy monster familly :hug:

 

salutare monsteristilor!!! am si eu un monster din 2000 si al am de 4 aproape. sunt nou venit in comunitate si ma bucur ca gasesc un topic despre monstere printre atatea japoneze.nu am poze la indemana dar promit sa revin cu ceva imagini sa imi vedeti "bestia" de 600. si apropo vreau sa imi cumpar un s4r sh dar am nevoie de ceva sfaturi sa nu imi iau tzeapa. asfalt uscat all si ne mai auzim

 

te salut si bine ai venit...intamplator chiar stiu unul de vanzare, e nou noutz, daca esti interesat vorbim cu cea mai mare placere :D

Editat de Mo Weed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aprpos de botezul giei la care eu am fost si eu partas :hug:

dragilor, sa stiti ca mi-am cerut scuze pentru cele cateva posturi un pic prea "acide"... and now we are a big happy monster familly :D

 

asa e.. now we are a big happy monster familly :kali: :D :hug: hai noroc si la catzi mai multzi membri in familie :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare din timisoara, am un monster S4 de aproape 2 ani, am cumparato "la intamplare", am plecat in germania dupa un bmw :D :( dar s-a vandut pana am ajuns asa ca sa nu vin acasa cu mana goala am cumparat un ducati monster de care m-am indragostit pana la urma. :kali:

Vin si cu poze mai incolo, ca acu e cam tarziu si nu gasesc cardu

 

 

 

Ps: Puteti sa imi dati un sfat pentru un model de tatuaj cu Ducati

Editat de zolzol
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cateva poze de la ciolpani,

nu am fost asa de multi dar a meritat iesirea (mo weed, eu, fratele meu, zair, doru si neamu).

 

cu mici incidente pe drum... a fost ok - bere, mici, motoatre, muzica ... cam varza.

eu cu zair am stat doar pana la 10 seara andrei si doru au ramas peste noapte.

 

PS; revin cu pozele mai tarziu, se pare ca e o problema cu conexiunea mea

Editat de blondu_mm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cateva poze de la ciolpani,

nu am fost asa de multi dar a meritat iesirea (mo weed, eu, fratele meu, zair, doru si neamu).

 

cu mici incidente pe drum... a fost ok - bere, mici, motoatre, muzica ... cam varza.

eu cu zair am stat doar pana la 10 seara andrei si doru au ramas peste noapte.

 

 

cum fac sa le vad si eu?? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mdea ... noroc cu berea din belsug care a salvat intrunirea de la dezastru .. am incercat cu moweed sa terminam toate butoaiele mai ales ca el avea nevoie de cat mai mult alcool in sange ca sa nu i se infecteze amintirea lasata de toba .. dar ne-am declarat invinsi pe la 4 ..

 

la 9 dimin deja erau 72 de grade in cortul cuptor .. asa ca am purces agale spre casa .. luptand permanent cu urmele lasate de bere ..

 

 

p.s. trebuie sa aflam cine a cantat melodia aia cu doi zece doi zece .. veau neaparat ultimul lor album :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tragand linie dupa acest week end la ciolpani avem:

 

pe plus: bere cat cuprinde, atmosfera ok, cativa prieteni noi :D

 

pe minus: muzica dubioasa, cazare la cuptor (dar nu ne plangem ci multumim pt amabilitate :( )

pierdut aprox. 30cm2 piele si tesut picior stanga, motor stirbit rezonabil

 

....in concluzie...mai bine mergeam la mare :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?...p;#entry1329217

si cica nu are cine sta cu motorul!

:(

 

Edit: gata, a ajuns cineva sa ia motoreta si anume Mo Weed(Andrei) de pe forum, nr tel: 0729600403, daca e cineva care il cunoaste pe baiat sa il anunte! (MASS)

Editat de adidas00
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata fratilor sa va luminez:

 

omu e la spital, constient, imobilizat complet nestiindu-se inca daca are vreo fractura (cel mai probabil piciorul stang care nu arata deloc in regula). poate vorbi, in schimb si-a pierdut memoria pe termen scurt, presupun din cauza socului.

 

motocicleta am recuperat-o impreuna cu cativa prieteni. am gasit numarului unui amic de-al lui caruia ii vom da motoru in noaptea asta!

 

in ceea ce priveste accidentu: atat loganu cat si motoru veneau dinspre Unirii spre Universitate pe deasupra. Loganu era pe banda a doua cand a vrut sa intoarca si l-a luat in plin, impactu a fost destul de violent...soferul sustine ca mergea drept iar motociclistu a facut o bucla intrand pur si simplu in aripa stanga fata (varianta hilara pana si pentru politisti)

 

aveti grija fratilor ca nu e de gluma (eu am luat ieri o gura de asfalt)!!

 

Insanatosire grabnica!

E ok(relativ).Aveti grija.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...