Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

..., invata sa mergi pe chinezesti si vb dupa.

Mai bine pe indiene, pe aia dizăl. Toti derbedeii imi zic ca dizălu' are zvâcu' mai tare. Un V2 spre 3G ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domle, multe noutati pe aici!

Cea mai noutate e ca mi se simte lipsa p'aici! :crack:)

Gia, iti multumesc pentru grija ta. Am muncit un pic mai mult decat prevede legea la sfarsitul saptamanii trecute, iar in week-end am stat la soare 24/7. Sunt happy si NU, NU ma gandesc la nici o japoneza.... Insa ma gandesc sa merg la anu' la Tokyo Motor Show... :-)

Misto ultima aparitie pe canapeaua noastra, albastru sidef, cu discuri ceramice... god ce bijou... :-)

 

Aaaa.... io raman inca pe Ducati, and the countdown indica 30 de zile left to go. Adica inca 30 de zile pana la (preconizata) aparitie pe canapea a unui 620i, echipat cu Termignoni. A, va avea in dotare si ghidon, far, scarite ptr pasager(a) :laugh:, insa cel mai important... un 2V 90degrees... CRIMINAAAAL!

 

Deci, sa ramanem sobri.... :laugh:

O saptamana pasnica va doresc, pe canapeaua minunata.... (desi e loc si pe jos, pe masa, pe covor)

 

P.S. Gia, astept un mesaj pe mess! :-*

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello Camelia.. experienta prinzi in timp doar daca mergi..hai la intalnire si ne mai povestesti si despre ce prbl. ai..poate nu sunt sau chiar se rezolva usor.

Cat de intrebari stupide..toti le-am pus la timpul nostru,iar acum nu face nimeni pe desteptu'

hello! merci de incurajare :crack: stiu ca experienta capat doar mergand, si am si iesit cam in fiecare seara cate-un pic asa (mai putin in weekend ca am fost plecata). cred ca vin miercuri la academie sa va cunosc si eu si sa va mai intreb una-alta...

 

@freya

salut camelia! după ce-ți pui la punct oglinda buclucaÂşă poate ne vedem la o ieÂşeală mai soft aÂşa, de începătoare :laugh:, numa' că io n-am monster ci bandit (dar mă tot gândesc să-l scap pe krupp de al lui :lol:... numa' că tre să pun la ciorap ceva caÂşcaval să pot face asta).

io-s mădălina, am fost cu liviu la tine să-ți de-a cuiul pentru manetă.

salut! imi cer scuze ca reactionez cu intarziere, am fost plecata vreo 2 zile... multumesc frumos de invitatie, sper sa o pot onora cat mai curand. :laugh: poate in weekend?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut disperat placi de ambreiaj, chiar nu stie nimeni de unde si cum?

 

Eu, apoi sarac lipit! Nu vroiam sa-mi amintesc da' ai insistat. Bine, nu numa' placi!

 

Banuiesc ca la Andu deja ai intrebat, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

v-ati uitat aseara la cursa de MOTO GP - Laguna Seca.

 

a fost de departe una din cele mai interesante curse din sezonul asta - Stoner Ducati vs Rossi Yamaha.

pacat ca a picat stoner inainte cu 8 tururi de final... oricum a iesit pe 2.

 

cand mergem si noi la o cursa din moto gp?

urmatoarea e pe 17 august la brno.

http://www.viamichelin.com/viamichelin/gbr...=9&ie=UTF-8

 

se baga cineva? sunt doar 1100km

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@freya

da, poate reuÂşim în uichend. să văz ce program are krupp că tot sper să îl corup la o plimbăreală mai lungă, dacă nu... mergem noi :crack:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea... nu iti lua ferodo :crack:

 

eu am avut pe marea parte a masinilor placute si saboti ferodo si pot spune ca am fost multumit..daca nu ti poti lua original,ferodo sunt foarte bune.Acum parerile sunt impartite...

 

Salutare stimati colegi

Se vinde un Monster belea :laugh:

/index.php?showtopic=242575

Ce ziceti despre facultatile mintale ale proprietarului? :laugh:

 

 

WTF?..sau..ce urmeaza?

 

Am sosit de la Oradea cu un Monsterist in plus. O sa apara miercuri la Academie. Liviu si cu mine ne vom ocupa personal de training.

 

Frumos exemplar..sa il stapaneasca sanatos!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va anunt ca am reusit sa imi schimb rulmentii pe spate. deci miercuri vin pe monstru la academie. alde coco nu poate veni ca e nu stiu la ce calificari pentru cupa mondiala de pescuit la crap. in schimb il aduc pe tovarasul nicu, omul cu rechinul albastru, al de la oradea. pana atunci va bag niste poze de ieri de la boxe. echipa tehnica: coco_monster, nicu si cu mine.

 

 

 

 

 

 

post-21317-1216661689_thumb.jpgpost-21317-1216661669_thumb.jpgpost-21317-1216661654_thumb.jpgpost-21317-1216661642_thumb.jpgpost-21317-1216661631_thumb.jpgpost-21317-1216661608_thumb.jpgpost-21317-1216661592_thumb.jpgpost-21317-1216661572_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va anunt ca am reusit sa imi schimb rulmentii pe spate. deci miercuri vin pe monstru la academie. alde coco nu poate veni ca e nu stiu la ce calificari pentru cupa mondiala de pescuit la crap. in schimb il aduc pe tovarasul nicu, omul cu rechinul albastru, al de la oradea. pana atunci va bag niste poze de ieri de la boxe. echipa tehnica: coco_monster, nicu si cu mine.

 

 

 

f frumos baieti, exact ca la pit-uri la ducati dar in stil romanesc: doi isi dau cu parerea si unu munceste :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ei nu mai spune mai mo weed. si care erau aia doi care isi dadeau cu parerea in optica ta?

 

ia fii cuminte ca acu dau cainele pe tine

 

 

 

 

post-21317-1216663724_thumb.jpg

Editat de monsteristu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: eram sigur ca tu o sa musti ca un pitbull la discurile ceramice :laugh:

:crack:

Wrong quote :lol: :lol:

 

The quote:

eu si coco plecam la oradea sa aducem inca un monstru pe canapea. fericitul posesor este nicu, bun prieten si coleg de munca. o sa fie primul monstru albastru inchis din monster lounge si, atentie, are discuri ceramice pe fata.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Monstrul albastru' e al meu! Nu stiu mai nimic despre el, nici mecanica, nici sa-l manevrez, abia reusesc sa plec de pe loc, uit sa aprind luminile, uit in ce treapta sunt, nu ma uit in oglinzi, pana si la oprire am dificultati iar in trafic sunt CA*AT PE MINE (nu am mai condus nimic altceva inainte prin Bucuresti, aseara a fost prima data). Singurul lucru de care sunt sigur este ca ma simt al naibi de bine pe el si doar atingandu-l creste inima'n mine! Sper sa-mi lasati si mie un coltisor liber pe podeaua ce va sustine canapeaua, promit sa stau cuminte si sa incerc sa asimilez tot ce se poate din chestiile bune ce se vor scrie aici si mai zic cu mana pe inima ca voi face tot ce-mi sta in putinta sa vin la intalnirile voastre (daca voi fi primit). Va salut pe toti si toate!

 

PieS: Multumesc din suflet monsteristului (esti mare weei, MARE!) si lui coco_monster (un sofer capabil sa sa lase cu ditamai duba pe curbele de pe Cheia.GENIAL.)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...