Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Io cu draga inima m-as baga dar nu am sange !!!! Am bere! Si hepatita in 1996, de la anabolizante. :lol:

Cred ca mai bine ma duc sa fac repede ceva analize, poate s-a reparat si ma bag.

 

io zic sa te mai gandesti .. inebuneste baiatu ala instant cu sangele de la tine . .tu te-ai obisnuit asa .. da el cu ce-a gresit ? :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm, n-aÂş spune tocmai banalizare. lumea a început să se cunoască. se văd la moacă des Âşi discută de la ochi la ochi Âşi de la urechi la urechi, nu doar aci la taste. grupul e mic, 99% în bucureÂşti... e logic ca lucrurile importante să fie discutate cum am zis mai sus. totuÂşi, nu cred că dacă se cere vreun sfat sau vreun ajutor nu se rezolvă. Âştii tu treaba cu aparențele...uneori ceea ce se vede nu-i ce e

Editat de gunix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ufff!! n'au trecut nici 3 luni si ati si banalizat "canapeaua" asta ...

 

Pardonez, ei o banalizeaza!!! Nu eu, deci nu zice asa ceva si de mine! Deci sa am pardon, de-acu' cine vrea discutii antibanale sa-mi dea numai mie pm! Sau sa vina miercurea si sa evite pe ceilalti pana la mine. Pana nu devin si eu banal, sau banan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ufff!! n'au trecut nici 3 luni si ati si banalizat "canapeaua" asta ... imi pare rau fiindca incepuse interesant :kiss:

 

....si, bineinteles, va urez toate cele bune!

banalizat... doar parerea ta, mie mi se pare interesanta - mai ales ca deschis de min 2-3 ori pe zi pagina asta.

 

si mie imi pare asa de rau... ca tie iti pare rau ca incepuse interesant ...

apropo ...ai ducati (monster)? daca n-ai, atunci n-ai...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ufff!! n'au trecut nici 3 luni si ati si banalizat "canapeaua" asta ... imi pare rau fiindca incepuse interesant :kiss:

 

....si, bineinteles, va urez toate cele bune!

 

 

e bine..de acum ne poti ocolii..iti vom simtii lipsa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm, n-aÂş spune tocmai banalizare. lumea a început să se cunoască. se văd la moacă des Âşi discută de la ochi la ochi Âşi de la urechi la urechi, nu doar aci la taste. grupul e mic, 99% în bucureÂşti... e logic ca lucrurile importante să fie discutate cum am zis mai sus. totuÂşi, nu cred că dacă se cere vreun sfat sau vreun ajutor nu se rezolvă. Âştii tu treaba cu aparențele...uneori ceea ce se vede nu-i ce e

 

mi-ai luat vorbele din gura :cheers:

 

 

daca n-ai, atunci n-ai...

 

:lol:

 

e bine..de acum ne poti ocolii..iti vom simtii lipsa

 

:P

 

 

PS .. am mai facut un pas pana la banalizarea totala a canapelei ... nenea monsteristu' baga tata niste manele si dansuri din buric pe canapea ca ne scade audienta .. si neaparat dar neaparat negociaza cu mos dan diaconescu sa bage serialu "monster lounge" in prime time :kiss:

Editat de th30nly0n3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat timp exista critica din partea maselor, inseamna ca existam si noi, monstri autentici sau doar monstruleti. eu sunt bucuros ca ne-am adunat cat de cat, ca am facut ceva ture lungi impreuna, am mai schimbat o piesa intre noi, experienta, ponturi, avem poze faine la intalneli (traisca gunix si cu freeman), ne-am stabilit atributii clare intre noi si zic ca suntem un gogoloi de pamant destul de inchegat. apai simona (adica say) nu stiu ce vrea de la noi mai mult decat atat? e posibil sa-i fi cazut cu tronc vreun monsterist, care magar cum e, nu raspunde la efluviile de pasiune ce vin dinspre ea. mo weed, iesi ma la interval, te iubeste femeile de moare dupe tine si se umezeste cand aude de zzzzzz... zair. draga simona, afla pe aceasta cale, ca monsteristii sunt barbati mai altfel decat ceilalti motoristi. adica eu stiu ca tu esti frustrata ca nu te-a luat niciunul pasagera, dar asta e, poate ne facem si noi de aia care iau gadjici fara casca si cu juma de chur pe afara, in escapade nocturne cu viteze extremale pe autostrazile bucurestiului. pana atunci, defilam cu ce avem si sper sa ne mai suporte femeile care le avem pe acasa. nu ne-am gandit sa impresionam pe nimeni, poate suntem penibili, ori jalnici, ori demni de mila, important e ce suntem noi pentru noi, nu pentru rest.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat timp exista critica din partea maselor, inseamna ca existam si noi, monstri autentici sau doar monstruleti. eu sunt bucuros ca ne-am adunat cat de cat, ca am facut ceva ture lungi impreuna, am mai schimbat o piesa intre noi, experienta, ponturi, avem poze faine la intalneli (traisca gunix si cu freeman), ne-am stabilit atributii clare intre noi si zic ca suntem un gogoloi de pamant destul de inchegat. apai simona (adica say) nu stiu ce vrea de la noi mai mult decat atat? e posibil sa-i fi cazut cu tronc vreun monsterist, care magar cum e, nu raspunde la efluviile de pasiune ce vin dinspre ea. mo weed, iesi ma la interval, te iubeste femeile de moare dupe tine si se umezeste cand aude de zzzzzz... zair. draga simona, afla pe aceasta cale, ca monsteristii sunt barbati mai altfel decat ceilalti motoristi. adica eu stiu ca tu esti frustrata ca nu te-a luat niciunul pasagera, dar asta e, poate ne facem si noi de aia care iau gadjici fara casca si cu juma de chur pe afara, in escapade nocturne cu viteze extremale pe autostrazile bucurestiului. pana atunci, defilam cu ce avem si sper sa ne mai suporte femeile care le avem pe acasa. nu ne-am gandit sa impresionam pe nimeni, poate suntem penibili, ori jalnici, ori demni de mila, important e ce suntem noi pentru noi, nu pentru rest.

 

:kiss:

 

za lider haz spochen !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

al cui era monsterul ala albastru de inghetata, cu amortizor (sau ceva de genu) pe o parte?

ca il tine peste strada de mine, imi ridica moralul cand plec (cu metroul) la munca.

 

asta pana se face si monsterul meu bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dorule, sa-ti bag o toba de aia mivv de-a ta in gura si sa-i dau gaz pana la 10.000. mah baiatule, noi nu avem lider si, daca ar fi sa avem, propun sa alegem din zona mai evoluata in varsta, gen andu, coco_monster, m900 ori elspa. e mai ferchesa treaba asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat timp exista critica din partea maselor, inseamna ca existam si noi, monstri autentici sau doar monstruleti. eu sunt bucuros ca ne-am adunat cat de cat, ca am facut ceva ture lungi impreuna, am mai schimbat o piesa intre noi, experienta, ponturi, avem poze faine la intalneli (traisca gunix si cu freeman), ne-am stabilit atributii clare intre noi si zic ca suntem un gogoloi de pamant destul de inchegat. apai simona (adica say) nu stiu ce vrea de la noi mai mult decat atat? e posibil sa-i fi cazut cu tronc vreun monsterist, care magar cum e, nu raspunde la efluviile de pasiune ce vin dinspre ea. mo weed, iesi ma la interval, te iubeste femeile de moare dupe tine si se umezeste cand aude de zzzzzz... zair. draga simona, afla pe aceasta cale, ca monsteristii sunt barbati mai altfel decat ceilalti motoristi. adica eu stiu ca tu esti frustrata ca nu te-a luat niciunul pasagera, dar asta e, poate ne facem si noi de aia care iau gadjici fara casca si cu juma de chur pe afara, in escapade nocturne cu viteze extremale pe autostrazile bucurestiului. pana atunci, defilam cu ce avem si sper sa ne mai suporte femeile care le avem pe acasa. nu ne-am gandit sa impresionam pe nimeni, poate suntem penibili, ori jalnici, ori demni de mila, important e ce suntem noi pentru noi, nu pentru rest.

 

the shit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mish tata, monsterul de peste drum de cazinoul de pe baba novac este al unei fete pe nume camelia. tocmai ce l-a achizitionat si ar cam avea nevoie de ceva consultanta pe ici pe colo. fata e la inceput de monster si are nevoie de o mana de barbat pe mobra. daca te simti valabilos, da-mi un semn, pot sa iti dau numarul ei de tel sa iti prezinti oferta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dorule, sa-ti bag o toba de aia mivv de-a ta in gura si sa-i dau gaz pana la 10.000. mah baiatule, noi nu avem lider si, daca ar fi sa avem, propun sa alegem din zona mai evoluata in varsta, gen andu, coco_monster, m900 ori elspa. e mai ferchesa treaba asa.

 

yes boss ! :lol: :P :cheers:

 

ai grija la fanteziile cu tobele mele .. is destul de pretentioase, nici nu stii cand te trezesti tarat prin tribunale pentru hartuire turometrica :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io pot sa fac ture in jurul blocului si ea sa se uite la mine! :kiss:

sau ce are nevoie.

 

pt ca suntem vecini, da-i fetei id-ul meu de mess ca telefonul meu nu suna decat pt cunoscuti. ce vreau eu sa-i zic, e ca e cam in strada parcat.

 

mish tata, monsterul de peste drum de cazinoul de pe baba novac este al unei fete pe nume camelia. tocmai ce l-a achizitionat si ar cam avea nevoie de ceva consultanta pe ici pe colo. fata e la inceput de monster si are nevoie de o mana de barbat pe mobra. daca te simti valabilos, da-mi un semn, pot sa iti dau numarul ei de tel sa iti prezinti oferta.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat timp exista critica din partea maselor, inseamna ca existam si noi, monstri autentici sau doar monstruleti. eu sunt bucuros ca ne-am adunat cat de cat, ca am facut ceva ture lungi impreuna, am mai schimbat o piesa intre noi, experienta, ponturi, avem poze faine la intalneli (traisca gunix si cu freeman), ne-am stabilit atributii clare intre noi si zic ca suntem un gogoloi de pamant destul de inchegat. apai simona (adica say) nu stiu ce vrea de la noi mai mult decat atat? e posibil sa-i fi cazut cu tronc vreun monsterist, care magar cum e, nu raspunde la efluviile de pasiune ce vin dinspre ea. mo weed, iesi ma la interval, te iubeste femeile de moare dupe tine si se umezeste cand aude de zzzzzz... zair. draga simona, afla pe aceasta cale, ca monsteristii sunt barbati mai altfel decat ceilalti motoristi. adica eu stiu ca tu esti frustrata ca nu te-a luat niciunul pasagera, dar asta e, poate ne facem si noi de aia care iau gadjici fara casca si cu juma de chur pe afara, in escapade nocturne cu viteze extremale pe autostrazile bucurestiului. pana atunci, defilam cu ce avem si sper sa ne mai suporte femeile care le avem pe acasa. nu ne-am gandit sa impresionam pe nimeni, poate suntem penibili, ori jalnici, ori demni de mila, important e ce suntem noi pentru noi, nu pentru rest.

 

Asta e din ciclul "si eu sunt curva..dar nu stiu sa ma exprim ca tine". :lol:

Cred ca mai important a fost faptul ca a fost bagata in seama..oricum,tare as dorii Krupp sa te corectez..dar nu am ce :kiss:

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu si coco plecam la oradea sa aducem inca un monstru pe canapea. fericitul posesor este nicu, bun prieten si coleg de munca. o sa fie primul monstru albastru inchis din monster lounge si, atentie, are discuri ceramice pe fata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu si coco plecam la oradea sa aducem inca un monstru pe canapea. fericitul posesor este nicu, bun prieten si coleg de munca. o sa fie primul monstru albastru inchis din monster lounge si, atentie, are discuri ceramice pe fata.

 

 

uraaa :kiss: un nou monster :lol:

sal baieti... ce mai faceti? stie careva unde a disparut sir daniel ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite cum am lispsit io la ultimele intrigi :kiss:

 

tin sa o invit pe simona (say) se na cunoasca mai pe viu, sa vedem care e treaba cu banalitatea!!!

exista doua posibilitati: ori suntem toti banali, si nu ne dam seama :lol: ori ea se inseala :cheers:

 

in concluzie ...simona...daca ai citit topicu, stii unde ne gasesti, eu unul sunt curios sa te cunosc :lol:

 

regards

 

p.s. kruppule vezi ca ai un fan , baiatu ala cu masina albastra si cu par lipsa pe crestet (mi se pare ca are si un fel de monser) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...