Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

stie careva unde a disparut sir daniel ??

te pomenesti ca-ti era dor de el...fii pe faza ca acum apare..

 

 

sau poate s a razgandit vrea vreo japoneza..

 

Nu se stie.. in seara asta,ori maine cert e ca trebuie sa ajung in Covasna si o voi lua pe Cheia..tinem legatura poate mai vine careva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ce-ati patit maica?? se baga si simonica mititica ca musca in .... stiti voi :P dar voi ca sunteti ditamai oamenii plecati urechea la ce zice o fufa plictisita de viata ei banala?? a vrut sa mai umple si ea paginile topicului si a reusit.. felicitari draga.. dar fugi pe alta canapea ca aici nu mai e loc!!! :kiss:

 

te pomenesti ca-ti era dor de el...fii pe faza ca acum apare..

 

 

sau poate s a razgandit vrea vreo japoneza..

 

 

da mai ..sa stii ca imi era dor de el . si nu vrea el nici o japoneza :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@dorrian, din cate stiu eu nu exista alt lubrifiant pentru cutia de viteze decat cel care unge si motorul si ambreiajul, adica ala din baia de ulei. verifici nivelul la gemuletul din dreapta mobrei in timp ce o tii la verticala. tre sa se incadreze intre cele doua linii cu motorul oprit.

 

in alta ordine de idei, completeaza si tu profilul, ca sa stim daca mai avem un partener de drum in bucuresti.

 

bah mo weed, ce spui tu acolo mah? mie imi plac muierile nu baieti cu bec la ceafa. despre cine e vorba?

 

si inca ceva, am spart un rulment la roata pe spate, asa ca am sa ii schimb pe toti. prin amabilitatea lui andu, am aflat codurile de produs si le-am si gasit de cumparat. asa ca puneti mana, dati-va jos din pat de langa muieri, mergeti jos in fata blocului si vedeti daca aveti joc la roti. eu luni ma duc sa iau rulmentii, asa ca daca mai vrea vreunul din voi, call la mine si va iau si voua. preturile sunt ok.

Editat de monsteristu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

liviule, man, si mie mi s-a dus un rulment. dar mai pacatos.

sper c-au gasit baietii unul sa puna la loc. ai fost pe la service latelly (adica azi)?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

al cui era monsterul ala albastru de inghetata, cu amortizor (sau ceva de genu) pe o parte?

ca il tine peste strada de mine, imi ridica moralul cand plec (cu metroul) la munca.

 

asta pana se face si monsterul meu bine.

 

al... meu! :lol:

sunt camelia si ma bucur sa va cunosc. :kiss: monsterul il am de cateva zile si sunt tare mandra de el. deocamdata m-am dat cu el doar seara, pe stradute mai putin aglomerate... asta pentru ca i'm a total newbie, e primul motor si sunt un pic nesigura. si are si cateva mici probleme.

 

o sa vin si eu la intalnirile voastre, daca ma primiti, cand ma mai dezmeticesc putin. pana atunci, e posibil sa mai am cate-o intrebare mai mult sau mai putin stupida din cand in cand, sper sa nu ma injurati. :P

 

have fun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi m-am uitat la numar (trec de 2 ori pe zi pe langa el, stau peste strada) si era sa zic ca-i de scuter. era asa mic si cu putine litere.

de unde ai luat bestia?

 

 

 

 

al... meu! :lol:

sunt camelia si ma bucur sa va cunosc. :kiss: monsterul il am de cateva zile si sunt tare mandra de el. deocamdata m-am dat cu el doar seara, pe stradute mai putin aglomerate... asta pentru ca i'm a total newbie, e primul motor si sunt un pic nesigura. si are si cateva mici probleme.

 

o sa vin si eu la intalnirile voastre, daca ma primiti, cand ma mai dezmeticesc putin. pana atunci, e posibil sa mai am cate-o intrebare mai mult sau mai putin stupida din cand in cand, sper sa nu ma injurati. :P

 

have fun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi m-am uitat la numar (trec de 2 ori pe zi pe langa el, stau peste strada) si era sa zic ca-i de scuter. era asa mic si cu putine litere.

de unde ai luat bestia?

 

de la un tip din ploiesti, care le aduce din italia. foarte de treaba omul. mi-a dat si saua mai jos ca sa ajung bine cu picioarele. :kiss: doar ca nu prea mai sta asa bine pe cric din cauza asta, mereu stau stresata sa nu o gasesc trantita... sper sa ajung saptamana viitoare cu ea in service.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rasfoind netul dupa niste custom paint-uri am dat de exemplarul urmator. Ce face nebunia si timpul liber din oameni. :kiss:

 

IMG_3789c.jpg

IMG_3907.JPG

IMG_3979.JPG

gasmaskbike.jpg

 

Din pacate, nu-s inca posesor de monstru, dar numai pentru ca n-am gasit raportul pret calitate dorit. Nu-i bai, mai cautam. Anyway, frumoase exemplare ati avut miercuri la academie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: din pacate ceea ce am spus s'a dovedit a Nu fi deloc speculativ...

Dar, desi nu asta a fost intentia...ar fi putut fi constructiv!

Sau ma rog, macar retrospectiv...dar nu introspectiv :P

 

Adik, nu va mai inversunati asa ... :cheers: ca nu face bine...

 

Adik :lol: ... imi plac motoarele in V, si nu am unul dar urmeaza... comunitatea insa va fi alta! si imi pare rau fiindca nu credeam ca o sa va taraniti atat...

 

 

Adik, in continuare - toate cele bune.

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vedeti baieti ce patiti daca va ia gura pe dinainte ? Puteati sa-i explicati frumos fetei ca nu prea are dreptate si ar fi inteles . Nu trebuia sa o jigniti . Acum si-a facut o impresie proasta despre monsteristi si chiar daca-si va achizitiona unul , nu se va juca cu noi . Sper sa nu-mi sariti in cap pentru remarca mea , este doar o parere personala .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici e canapea, nu club. vine cine vrea, pleaca cine nu vine. pilotii sunt si ei oameni, dar le pompeaza sangele in ritm de v2, la 90. @say, io-ti urez sa-ti iei monster si o sa te aduca singur pe canapea.

 

in alta ordine de idei, am gasit un monstru de monster de pe vremea dinozaurilor si vroiam sa vi-l arat ca arata monstruos cu farul acela. idei de unde-mi pot infige unul la fel? ca si asa al meu bate prin copaci :kiss:

post-24526-1216454918_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu credeam ca o sa va taraniti atat...

 

Adik, in continuare - toate cele bune.

:lol:

 

Ca si dupa primul mesaj ..nu ti ramane decat sa tragi apa.Felicitari..ai facut 4 posturi..te invit in continuare sa-ti continui discutiile pe care le ai, in alta parte..ex:mIRC ,acolo este locul cel mai bun a lui "adik"

cat despre noi...niste tarani...

 

Las-o asa si fa pasi daca nu stii sa te porti sau sa vorbesti.

 

 

al... meu! :cheers:

sunt camelia si ma bucur sa va cunosc. :P

o sa vin si eu la intalnirile voastre, daca ma primiti, cand ma mai dezmeticesc putin. pana atunci, e posibil sa mai am cate-o intrebare mai mult sau mai putin stupida din cand in cand, sper sa nu ma injurati. :lol:

 

have fun!

 

Hello Camelia.. experienta prinzi in timp doar daca mergi..hai la intalnire si ne mai povestesti si despre ce prbl. ai..poate nu sunt sau chiar se rezolva usor.

Cat de intrebari stupide..toti le-am pus la timpul nostru,iar acum nu face nimeni pe desteptu' :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adik, nu va mai inversunati asa ... :P ca nu face bine...

 

Adik :cheers: ... imi plac motoarele in V, si nu am unul dar urmeaza... comunitatea insa va fi alta! si imi pare rau fiindca nu credeam ca o sa va taraniti atat...

Adik, in continuare - toate cele bune.

:lol:

 

mai pisi, folosesti cuvinte pe care se pare ca nu le intelegi,

in alta ordine de idei, asa suntem noi mai glumeti.... si noua ne pare rau, pentru ca tie iti pare rau deoarece nu credeai ca o sa ne taranim...

 

si inca ceva, monster iti iei doar daca iti place cu adevarat,

tu nu esti pregatita pentru monster, invata sa mergi pe chinezesti si vb dupa.

 

kiss u :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah mo weed, ce spui tu acolo mah? mie imi plac muierile nu baieti cu bec la ceafa. despre cine e vorba?

 

ca sa nu il dau de gol live, iti mai dau un indiciu... e pasionat de filmat dar ii iese cu vibratii :kiss: si in ultima perioada te tot vrea drept :lol: capetenie de trib

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@freya

salut camelia! după ce-ți pui la punct oglinda buclucaÂşă poate ne vedem la o ieÂşeală mai soft aÂşa, de începătoare :kiss:, numa' că io n-am monster ci bandit (dar mă tot gândesc să-l scap pe krupp de al lui :lol:... numa' că tre să pun la ciorap ceva caÂşcaval să pot face asta).

io-s mădălina, am fost cu liviu la tine să-ți de-a cuiul pentru manetă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: din pacate ceea ce am spus s'a dovedit a Nu fi deloc speculativ...

Dar, desi nu asta a fost intentia...ar fi putut fi constructiv!

Sau ma rog, macar retrospectiv...dar nu introspectiv :P

 

Adik, nu va mai inversunati asa ... :cheers: ca nu face bine...

 

Adik :lol: ... imi plac motoarele in V, si nu am unul dar urmeaza... comunitatea insa va fi alta! si imi pare rau fiindca nu credeam ca o sa va taraniti atat...

 

 

Adik, in continuare - toate cele bune.

:lol:

 

 

Fai fata.. daca vrei sa faci sau sa zici ceva constructiv... nu o face pe desteapta.. sau fa-o dar in alta parte.. pe alta canapea :box:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vedeti baieti ce patiti daca va ia gura pe dinainte ? Puteati sa-i explicati frumos fetei ca nu prea are dreptate si ar fi inteles . Nu trebuia sa o jigniti . Acum si-a facut o impresie proasta despre monsteristi si chiar daca-si va achizitiona unul , nu se va juca cu noi . Sper sa nu-mi sariti in cap pentru remarca mea , este doar o parere personala .

 

Pai ea ne-a cam jignit din start cu afirmatii gratuite si fara sens, fix ca musca in .. (cum bine a sesizat gia) si noi mai tarani fiind, am raspuns cum ne duce (sau nu) capu.

 

Anyway sunt oameni .. si ea :box: .. nu merita nici un raspuns .. dar are si canapeaua demnitatea ei si arcurile-si fac datoria .. te asezi unde n-ai ce cauta .. pleci cu un arc infipt in .. :lol:

 

Deci draga noastra Simona, mergi la Ikea sa-ti alegi alta canapea :lol:

 

 

ca sa nu il dau de gol live, iti mai dau un indiciu... e pasionat de filmat dar ii iese cu vibratii :kiss: si in ultima perioada te tot vrea drept :P capetenie de trib

 

ma tu esti gelos :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asteptam sa-l vedem si auzim miercuri,

oricum welcome in the club.

 

ps: l-ati luat de la cosmin sau fratele lui? - (tipul are doi caini ciobanesti in curte)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: din pacate ceea ce am spus s'a dovedit a Nu fi deloc speculativ...

Dar, desi nu asta a fost intentia...ar fi putut fi constructiv!

Sau ma rog, macar retrospectiv...dar nu introspectiv :lol:

 

Adik, nu va mai inversunati asa ... :10: ca nu face bine...

 

Adik :D ... imi plac motoarele in V, si nu am unul dar urmeaza... comunitatea insa va fi alta! si imi pare rau fiindca nu credeam ca o sa va taraniti atat...

 

 

Adik, in continuare - toate cele bune.

:lol:

ma bucur ca iti plac motoarele in v si ca o sa-ti iei unu.da, de ce nu ai venit tu frumos de prima oara sa zici ca vrei un sfat sau o parere sau orice altceva in loc sa arunci cu noroi in noi.banali si tarani cum suntem, sincer ne doare pe toti la basca ce-o sa-ti iei si cu ce intelectuali o sa umblii.cu asa atitudine si grai o mai bine mergi pe jos :D

in alta ordine de idei, marti imi iau permisu :laugh: :laugh:

 

P.S - de unde imi iau ambreiaj URGENT?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maestre, a trecut 1 aprilie!

adica... eu sper ca glumesti si nu-l vinzi :laugh:

 

 

Salutare stimati colegi

Se vinde un Monster belea :laugh:

/index.php?showtopic=242575

Ce ziceti despre facultatile mintale ale proprietarului? :crack:

Editat de mish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...