Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ripp3r07, nu te mai plange mah. mergi mult prea bine pentru un incepator si da, cam uiti sa aprinzi farul. in rest, cu oglinzile ai sa te inveti, daca nu ti le scot si le arunc intr-un sant, ca si asa is cam urate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ripp3r07, nu te mai plange mah. mergi mult prea bine pentru un incepator si da, cam uiti sa aprinzi farul. in rest, cu oglinzile ai sa te inveti, daca nu ti le scot si le arunc intr-un sant, ca si asa is cam urate.

 

cum ma sa fie urate, is aproape ca ale mele .. nu stii tu ce-i frumos .. bine, ca nu vezi decat propriile antebrate in ele e partea a doua :laugh:

 

@ripp3r07 .. s-o stapanesti/folosesti/calaresti sanatos domnu, frumos lucru, iti dai seama ca ai un loc rezervat pe canapea .. nu mai stiu, cate beri era taxa de intrare ? :crack:

 

 

P.S. poate faceti si voi ceva cu norii astia sa ne intalnim in conditii optime maine ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

taxa de intrare e cate o bere la monsteristii prezenti la prima intalnire la care se prezinta initiatul. la fete tre sa le dai cate o apa plata cu lamaie cu gheata si pai. pentru o mai buna perceptie din partea canapelistilor, tre sa ai la tine servetele umede si uscate, pentru a servi pe toata lumea in vederea curatarii vizierelor. atat pentru inceput. la intalnirea nr 11, vei primi si botezul initiatic. revin cu detalii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ei nu mai spune mai mo weed. si care erau aia doi care isi dadeau cu parerea in optica ta?

 

pai din ce vad io, ati facut prin rotatie :crack:

 

dar asa la cum va cunosc pot sa pun pariu ca cele mai multe pareri au fost emise de coco :lol:

 

 

 

@ripp3r07...bine ai venit maestre, ia un loc pe canapea si enjoy :laugh:

 

 

p.s. daca ai de gand sa iti alegi RIP la numar, vezi ca o sa fim doi :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

taxa de intrare e cate o bere la monsteristii prezenti la prima intalnire la care se prezinta initiatul. la fete tre sa le dai...

 

ce te joci cu portofelul omului..

 

FARA PLOAIE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Check these out

 

Sunt niste chestii de nu le mai port, poate le vrea cineva. De observat preturile foarte foarte mici la care le puteti achizitiona. Ca bonus cate un autograf cu dedicatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, acu 3 luni si 2 saptamani :crack:

maine se intoarce unde ai e locu, la mine in buzunar.

 

 

Sa inteleg ca imediat dupa ce ti-ai luat motorul si ne-am intalnit noi la terasa ai ramas fara???

Mi se pare incredibil de aiurea. Ce-ai facut de te-au prins baietii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

off topic (daca poate exista asa ceva):

merge careva la metallica sau iron maiden, sau io cu zair suntem singurii reprezentanti ducati? :crack:

+ un monsterist (cu tot cu blonda') la maiden, pt metallica nu am gasit bilete.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti un dragut, mltumesc, insa prefer varianta biletelamanelepunctro

 

P.S. sunt singurul (viitor) ducatist cu monster-sange care uraste manelele aici?

 

 

dap .. doar tu le urasti ... noi le si distrugem :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti un dragut, mltumesc, insa prefer varianta biletelamanelepunctro

 

P.S. sunt singurul (viitor) ducatist cu monster-sange care uraste manelele aici?

 

 

singuru esti cu siguranta pentru ca nici unu dintre noi nu e VIITOR ducatist :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ma pwlex.... eu vorbeam de a fi singurul anti-manele .... ca singurul viitor ducatist... cu siguranta NU sunt. Mai sunt pe aici pasionati, dar se tin in tacere. :crack:

Imediat tu cu gura ... ca tzatza Floarea .. porcule magarule ghitza bucatarule ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S. sunt singurul (viitor) ducatist cu monster-sange care uraste manelele aici?

 

Acu' doo zile m-am surprins in tramvai ca am devenit primu' ducatist care nu uraste manele in viitor. Nu am avut nici o reactie cand o sonerie banala cu manea a dezmortit fetele co-calatorilor. Carei levalu' urmator?

 

Sir, ca viitor ducatist ai nevoie mai intai de nishte protectii, casti, ce zici! Mergi la linku' mai sus mentionat ca ti le vand eu super-ultra-giga-mega-hyper-convenabil.

 

мир (mir)!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi trebuie protectii, ma protejeaza Mo Weed, ca deh, suntem pretini! :crack:

 

No, ... acu' ... nu-i ... bai! Ramane sa-ti dau doar berea cand ne-om vedea! Servus!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva oglinzi de vanzare ??de monstru binentels!

 

Chiar, cum e sa mergi fara oglinzi? Care-i jmecheria de unii merg fara oglinzi? Ca e mult mai mishto monsteru' fara oglinzi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

monsteru' arata mult mai fain fara oglinzi. pentru a-l putea folosi, trebuie sa mergi ca si cum nimeni nu te depaseste. eu astept sa mai invat un pic cu ghidonu', apoi tai oglinzile cu bonfaieru', ca n-am cheie de 13.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...