Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut! Imi plac f mult naked-urile si imi place f mult monster :D Problema e ca am 1,94m. Cum as sta pe un monster?

 

poti proba

in fiecare miercure la orele 19 fix la academia militara(eroilor) toare modelele de monster

bafta si te asteptam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Imi plac f mult naked-urile si imi place f mult monster :D Problema e ca am 1,94m. Cum as sta pe un monster?

 

eu am 1,93 si nu am avut probleme cu monsterul. il ridici de c.ur si bagi un ghidon mai lat (cel original e cam ingust) si nu ai probleme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca este o sansa destul de mica, dar ma poate ajuta cineva cu o bobina de inductie de monster?

 

Problema e ca mi-a murit vineri una din bobine si acum stau cu mobra pe loc. Am comandat deja un set nou, dar vine cam in 3 saptamani, asa ca daca ma puteti ajuta, chiar si imprumut pana vin cele comandate, v-as ramane foarte recunoscator.

 

Merci anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca este o sansa destul de mica, dar ma poate ajuta cineva cu o bobina de inductie de monster?

 

Problema e ca mi-a murit vineri una din bobine si acum stau cu mobra pe loc. Am comandat deja un set nou, dar vine cam in 3 saptamani, asa ca daca ma puteti ajuta, chiar si imprumut pana vin cele comandate, v-as ramane foarte recunoscator.

 

Merci anticipat

 

Esti sigur ca este bobina?La al meu am avut amindoi senzorii de ture stricati.

 

Daca este bobina merge de la orice moto japoneza.Nu stiu din ce cauza Ducati a ales varianta cu foarte fiabilele si de incredere :D hahaha componente japoneze kokosan.Si daca este senzorul te va costa cel putin 150 euro(originalul)

Editat de zeama
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut !

Cat costa bobinele noi ? Cat vrei pe cea veche care mai este inca functinala ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bobinele noi sunt 200$ setul. aia care e functionala nu o dau, ci o pastrez de rezerva in caz ca am vreo surpriza :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca este o sansa destul de mica, dar ma poate ajuta cineva cu o bobina de inductie de monster?

 

Problema e ca mi-a murit vineri una din bobine si acum stau cu mobra pe loc. Am comandat deja un set nou, dar vine cam in 3 saptamani, asa ca daca ma puteti ajuta, chiar si imprumut pana vin cele comandate, v-as ramane foarte recunoscator.

 

Merci anticipat

Salut !

Cat costa bobinele noi ? Cat vrei pe cea veche care mai este inca functinala ?

 

Merci mult !

n-am stiut ca esti pe faza :D . Salutare !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Imi plac f mult naked-urile si imi place f mult monster :P Problema e ca am 1,94m. Cum as sta pe un monster?

 

nu-ti recomand. pe monsterul lu` coco, eu ma sui prin spate fara a ridica vreun picior. am aceiasi inaltime am si eu. :P

o sa fie ca si cum ai merge pe un pocket bike. :D

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bobinele noi sunt 200$ setul. aia care e functionala nu o dau, ci o pastrez de rezerva in caz ca am vreo surpriza :D

 

 

De unde ai cumparat bobinele?As vrea si eu sa imi cumpar senzorii.Temporar incearca cu o bobina de ATV chinezesc,am auzit ca se potrivesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am luat senzorul(tot de atv chinezesc) de la un chinez linga tirg vitan dar pe cealalta parte,cum vii dinspre centura spre oras.Am dat pe el (second hand) 20 lei.Daca te duci ia si bobina stricata cu tine. Aici era mai ieftin.. http://www.electrexworld.co.uk/ht14-ht-coi...rld-8061-0.html

 

Complex AXA parca se numeste locul unde am dat de chinez.Are un mare magazin de scutere.

Editat de zeama
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-ti recomand. pe monsterul lu` coco, eu ma sui prin spate fara a ridica vreun picior. am aceiasi inaltime am si eu. :P

o sa fie ca si cum ai merge pe un pocket bike. :D

 

 

si eu ...cu flik-flak :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum ceva vreme am vazut pe internet o folie (speciala) pentru capacul de ambreiaj umed.

capacul meu e zgariat si ma gandeam sa-l aranjej putin. (folia se lipeste pe capacul zgariat )

 

aveti idee unde pot sa gasesc asa ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...