Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

pentru cei care nu au fost miercuri (ieri) la academie,

 

un mic material legat de DESMORIDERS Romania si o invitatie la o tura pe Cheia (organizata).

 

enjoyyyy

 

Eu unul nu prea m-as aventura asa departe fara asistenta. Eu ma intreb ce draq facem daca nu vine Dragos cu duba :rolleyes:

 

Mai bine facem una pana la Bolintin Deal ca putem ajunge inapoi si cu mobra impinsa :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:huh: salut monsteristi.. de ceva vreme studiez pe aici.

ma bate gandul pentru un monster.sper la el. dupa cum imi dau seama treaba e nasola rau. eu cred ca nu voi ai aveti pe ei,ci ei va au pe voi. :huh: .baieti,sunteti posedati! :rolleyes: bravo voua.tot asa! respect! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine ma poate ajuta sa trag roata mai in spate ca-mi clampane lantul rau. Eu vin cu berile...

 

(Sau poate stiti o vulcanizare, ceva)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, am o problema cu bateria, respectiv a cedat fizic (si psihic probabil), la momentul de fata am o Yuasa de 16Ah, intrebarea mea este daca as putea sa ii pun una de amperaj mai mic (cel putin pt o perioada), avand in vedere ca e criza si nu stau deloc bine cu finantele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Monsterul vine echipat de la mama lui cu 10 Ah asa ca nu e nici o problema.

E vorba de un 600 , iar ala vine cu 16 Ah .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu unul nu prea m-as aventura asa departe fara asistenta. Eu ma intreb ce draq facem daca nu vine Dragos cu duba :rolleyes:

 

Mai bine facem una pana la Bolintin Deal ca putem ajunge inapoi si cu mobra impinsa :huh:

 

sunt scump rau eu ,nu merita sa va luati asistenta

Mesaj completat

http://clublexus.com/forums/car-chat/39012...ati-tundra.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut tuturor Monsteristilor! Sunt nou pe canapeaua voastra si va urmaresc de mult timp si pot sa zic ca aveti ceva activitate fata de ceilalti (ca si intruniri/plimbari) asa ca va admir entuziasmul. De ceva timp ma orientez sa cumpar un Monster de 600 pt. inceput, asa ca va cer niste sfaturi daca aveti de impartit (din ce ani sunt cele mai viabile, ce bube pot avea, etc.), tot odata daca aveti ceva informatii despre aceste mobre sau posesor (in privinta seriozitatii si a griji fata de moto) va rog sa le faceti cunoscute. Multumesc anticipat!

 

Linkuri:

 

http://bikeshop.ro/handler.php?tip=am&...amp;zoom=1#foto

 

http://bikeshop.ro/handler.php?tip=am&...amp;zoom=1#foto

 

Totodata, daca aveti ceva de vanzare (maxim 2200 dispun) va rog ...prezentati.

Editat de Ghelmeci
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Monsterul vine echipat de la mama lui cu 10 Ah asa ca nu e nici o problema.

monstrii ''mai in varsta'' merg cu acumulator de 16Ah, documenteaza-te inainte ca induci lumea in eroare.

daca va monta un acumulator mai mic arunca banii pe fereastra, in primavara va cumpara alta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Valabil in continuare

 

 

Salut,

 

Valabil, pretul se negociaza

Mesaj completat

Salut,

 

Se vinde un monstru de motocicleta:

 

Ducati Monster S4R, an 2004, 15400 km, 113 cp (cica are 116 cu tobe)

Tobe termignoni, filtru aer K&N, cauciucuri schimbate acum 500km Diablo Super Corsa 2,+ un set de oglinzi carbon (o data le-am pus dar le-am dat jos pt ca nu vedeam nimik) + tobele originale + codita spate cu care o faci monopost :huh:

 

Motivul pentru care o vand este faptul ca am nevoie destul de urgent de bani pentru a-mi achita un credit :huh:. Ador motocicleta aceasta. Cu siguranta ca peste cativa ani o sa iau S4R S Testastretta.

 

Mecanic motocicleta este impecabila. Puteti vorbi si cu Andu. A fost tinuta numai in garaj la subsol in Piata Victoriei. Nu a stat in ploaie sau vant :lol:

 

Pretul pentru ea este de 6800 euro , putin negociabil.

 

Va rog fara comentarii aiurea despre acest pret. Daca va intereseaza sunati la nr de mai jos si puteti veni sa o vedeti. Poate ca o sa imi dati exemplu S4R Testastretta care avea 50 km si s-a dat la 6300 euro. Intr-adevar aceea a fost o super ocazie. Era o motocicleta castigata la un concurs. Aceasta este o motocicleta care s-a muncit pentru a se cumpara si pt a se intretine :rolleyes:.

 

Telefon : 0744441015 Andrei

 

Va salut,

 

 

Valabil acest post, :D

Negociem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

andreiule, am vazut ca m-ai sunat zilele astea. fost-am la piatra neamt sa serbez juma de veac in contul mamei. tre sa discutam despre mobra ta, ca ma bate un gand.

 

 

Neata' :rolleyes:

 

Te sun in cursul zilei de azi si vorbim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...