Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mai jos aveti un link de unde va puteti lua o arhiva cu cu jucariile pe care le-am inregistrat astazi la academie

 

http://s4.transfer.ro/storage/transfer_ro-...0b5d3e2aa74.zip

 

:laugh:

 

:rock: buna treaba cu aparatul ala.si nu poti sa masori si decibelii?tare curioasa sunt

 

si pentru ca am plecat cam repejor..s-a stabilit de vreo plimbareala ceva ?

btw..merge careva la intalnirea de la breaza 14-16.aug?

Editat de gogoshika
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca putem afla si decibelli daca mergem undeva sa facem niste masuratori mai profi. si inregistrarile astea, au fost facute pe genunchi totusi. se mai aude cate o sticla (nu sariti mah ca era de pepsi) cum cade pe scari, un vanticel, de-astea amatoricesti :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai nu poci sa ma abtin...fazer-ul ala zici ca e un facator de cafea... :laugh: :rock:

...da functioneaza mai mult!

 

si la faza cu "facatoru' de cafea", tot in macaronari dai, ca fac cele mai proaste espresoare! :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, va anunt ca mi-am luat bicicleta. e un lucru bun, nu mai pun benzina si merg doar pe bere. e vorba de o superbetze de scott, pe care am luat-o de la sibiu prin amabilitatea lui doctoru ducati, care mi-a imprumutat-o pe pishpi sa ma duc dupa bicla. deci multumesc horia, esti un baiat gigea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, va anunt ca mi-am luat bicicleta. e un lucru bun, nu mai pun benzina si merg doar pe bere. e vorba de o superbetze de scott, pe care am luat-o de la sibiu prin amabilitatea lui doctoru ducati, care mi-a imprumutat-o pe pishpi sa ma duc dupa bicla. deci multumesc horia, esti un baiat gigea.

Felicitari , s-o calaresti cu placere ! Astept poze .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut tuturor Monsteristilor! Sunt nou pe canapeaua voastra si va urmaresc de mult timp si pot sa zic ca aveti ceva activitate fata de ceilalti (ca si intruniri/plimbari) asa ca va admir entuziasmul. De ceva timp ma orientez sa cumpar un Monster de 600 pt. inceput, asa ca va cer niste sfaturi daca aveti de impartit (din ce ani sunt cele mai viabile, ce bube pot avea, etc.), tot odata daca aveti ceva informatii despre aceste mobre sau posesor (in privinta seriozitatii si a griji fata de moto) va rog sa le faceti cunoscute. Multumesc anticipat!

 

Linkuri:

 

http://bikeshop.ro/handler.php?tip=am&...amp;zoom=1#foto

 

http://bikeshop.ro/handler.php?tip=am&...amp;zoom=1#foto

 

Totodata, daca aveti ceva de vanzare (maxim 2200 dispun) va rog ...prezentati.

 

 

Chiar nimeni nu poate sa imi de-a cateva lamuriri? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nimeni nu poate sa imi de-a cateva lamuriri? :laugh:

 

lamuriri....

 

unul din link-urile pe care le-ai pus pe forum nu se poate deschide iar celalat (cu monsterul galben din 94) arata ok la exterior,

dar tine cont ca este vechi, chiar printre cele mai vechi monstere... s-ar putea sa mia bagi ceva banuti in el.

 

eu iti propun sa mai stangi putin cureaua si sa te incadrezi la un M 620 de prin 2002.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nimeni nu poate sa imi de-a cateva lamuriri? :laugh:

....pe prima nu prea cred ca o stie nimeni pentru ca din ce vad e tocmai de la timisoara :wacko:

daca ma interbi, s-ar putea sa arunci banii pe geam, desi e ieftina...cred ca ulterior o sa mai bagi in ea inca pe atat

 

pe a doua nu o am vazut-o niciodata la intalneala....deci nu am ce comenta...

 

cum spunea si blondu, recomand un moster 620, din 2002 incoace sau daca nu, unul pe carburatie care sa fie macar din 2000

 

hai bafta

:rock:

p.s. vezi ca-s vreo doua 620-uri pe aici de vanzare, ambele in stare f buna

Editat de Mo Weed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...da functioneaza mai mult!

 

si la faza cu "facatoru' de cafea", tot in macaronari dai, ca fac cele mai proaste espresoare! :rock:

 

functioneaza mai mult ca ce?? :wacko:

 

habar nu aveam ca macaronarii nu se pricep la expresoare....ce s-ai faci, au alte skill-uri... :)

Mesaj completat

bah, va anunt ca mi-am luat bicicleta. e un lucru bun, nu mai pun benzina si merg doar pe bere. e vorba de o superbetze de scott, pe care am luat-o de la sibiu prin amabilitatea lui doctoru ducati, care mi-a imprumutat-o pe pishpi sa ma duc dupa bicla. deci multumesc horia, esti un baiat gigea.

 

s-o stapanesti sanatos bah si sa porti casca :laugh:

 

cat baga?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu bre sebalache, m-am decis sa nu mai merg afumat pe motoreta. asa ca de acu ma pot prezenta la orice taiere de motz, botez, paranghelie ori orgie fara sa imi mai fac griji ca nu pot bea. deci, astept invitatii de baut moca.

 

Ghelmeci, vezi ca stiu eu un 620 bun de vanzare, pe la vreo 3000 de euroci. da-mi de veste daca vrei sa-l vezi ori sa te dai cu el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc pt. raspunsuri, intradevar cel din Timisoara este cam vechi, ehh sa vedem de unde mai strangem ceva banuti. Multumesc inca o data.

 

vroiai un monster. uite un monster bun de vanzare, eftin, care vine si cu recomandari de la baieti. :laugh:

 

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=61215

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...