Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

functioneaza mai mult ca ce?? :rock:

 

habar nu aveam ca macaronarii nu se pricep la expresoare....ce s-ai faci, au alte skill-uri... :)

Mesaj completat

mouedule, XS-u', cu tobe stock suna belea! daca le scot sitele, fac concurenta neloiala! :wacko: si mai are si 75000 km, fara interventii pe cord! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vroiai un monster. uite un monster bun de vanzare, eftin, care vine si cu recomandari de la baieti. :laugh:

 

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=61215

 

Intradevar, pare foarte ok mobra, o sa il sun sa stabilesc in weekend o vizionare caci stau cam prost cu timpul in cursul saptamanii.

Mesaj completat

nu bre sebalache, m-am decis sa nu mai merg afumat pe motoreta. asa ca de acu ma pot prezenta la orice taiere de motz, botez, paranghelie ori orgie fara sa imi mai fac griji ca nu pot bea. deci, astept invitatii de baut moca.

 

Ghelmeci, vezi ca stiu eu un 620 bun de vanzare, pe la vreo 3000 de euroci. da-mi de veste daca vrei sa-l vezi ori sa te dai cu el.

 

Pai sigur ma intereseaza sa il vad macar, dar in weekend din pacate (sper ca este in Bucale'), sunt la servici de dimineata pana seara si nu am timp in cursul saptamanii. Da-mi un telefon, ceva, ca sa il pot contacta pe posesor. Mersi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VAND casca NOLAN N84 noua la cutie cu toate aceesoriile incluse ( ochelari de soare, N-com ready). Masura XS, prindere usoara, pinlock (viziera e dublustrat, nu se abureste in veci). 0722589402. PRET negociabil 590RON

 

@ghelmeci , suna sa stabilim o intalnire.

Editat de hoalexandru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alex, te lasi de motoretism cumva?

 

fanel, f bine tata. pe la macin pe la ai tai ai pe unde sa-i dai blana. si mai da si tu un semn sau macar raspunde la tel ala (sau baga-l in batranul popou daca nu-ti foloseste la nimic)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Se vinde un monstru de motocicleta:

 

Ducati Monster S4R, an 2004, 15400 km, 113 cp (cica are 116 cu tobe)

Tobe termignoni, filtru aer K&N, cauciucuri schimbate acum 500km Diablo Super Corsa 2,+ un set de oglinzi carbon (o data le-am pus dar le-am dat jos pt ca nu vedeam nimik) + tobele originale + codita spate cu care o faci monopost :wacko:

 

Motivul pentru care o vand este faptul ca am nevoie destul de urgent de bani pentru a-mi achita un credit :rock:. Ador motocicleta aceasta. Cu siguranta ca peste cativa ani o sa iau S4R S Testastretta.

 

Mecanic motocicleta este impecabila. Puteti vorbi si cu Andu. A fost tinuta numai in garaj la subsol in Piata Victoriei. Nu a stat in ploaie sau vant :)

 

Pretul pentru ea este de 6800 euro , putin negociabil.

 

Va rog fara comentarii aiurea despre acest pret. Daca va intereseaza sunati la nr de mai jos si puteti veni sa o vedeti. Poate ca o sa imi dati exemplu S4R Testastretta care avea 50 km si s-a dat la 6300 euro. Intr-adevar aceea a fost o super ocazie. Era o motocicleta castigata la un concurs. Aceasta este o motocicleta care s-a muncit pentru a se cumpara si pt a se intretine :laugh:.

 

Telefon : 0744441015 Andrei

 

Va salut,

 

Salut,

Valabil. Poze la pagina 503.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce tip de ulei imi recomandati pt un monster 600 an 2000?este un anume tip? (nu am carte tehnica la ea)merge 15w40?(Mobil, Castrol) sau 15 w 50 ?va rog sa mi da ti un raspuns! unii zic 15w40 unii 15w50...multumesc anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar este ulei special pt motociclete ? sau merge orice ulei dar sa fie 15w50?intreb.....

 

motul 4100 10w40, 4T sau vara poti pune si 5100 10w50, 4T...eu am pus numai din primul

Mesaj completat

mouedule, XS-u', cu tobe stock suna belea! daca le scot sitele, fac concurenta neloiala! :) si mai are si 75000 km, fara interventii pe cord! :laugh:

 

nu te pot contrazice aici...as fi deplasat sa spun ca nu exista si chinezarii care suna foarte ok, printre astea hai sa acceptam si xs-ul :P

nu se pune problema sa scoti sitele pt. ca atunci chiar ne-am induce singuri in oroare :rock:

 

in ceea ce priveste partea cu km, sunt de parere ca orice motor de care ai grija poate ajunge lejer la +50k km.

stiu un ducati care a sarit de 80000 fara nici o interventie exceptand reviziile :wacko:

 

acum fara misto, mi-ar placea sa vaz si eu xs-ul cu pricina daca tot il lauzi atat, il inchiriezi??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da am inteles, credeam ca se pune doar un singur tip de ulei..dar depinde de sezon...faza e sa nu amesteci tipurile ca cica e nasol nu?

 

poti sa pui 10w40 tot timpul fara grija.

 

dap, nu amesteca uleiurile!! exista cazuri de urgenta cand trebuie sa mai completezi cu 100-200g, atunci daca e musai sa pui si nu ai uleiu tau la indemana poti sa pui si altceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu te pot contrazice aici...as fi deplasat sa spun ca nu exista si chinezarii care suna foarte ok, printre astea hai sa acceptam si xs-ul :wacko:

nu se pune problema sa scoti sitele pt. ca atunci chiar ne-am induce singuri in oroare :laugh:

 

in ceea ce priveste partea cu km, sunt de parere ca orice motor de care ai grija poate ajunge lejer la +50k km.

stiu un ducati care a sarit de 80000 fara nici o interventie exceptand reviziile :rock:

 

acum fara misto, mi-ar placea sa vaz si eu xs-ul cu pricina daca tot il lauzi atat, il inchiriezi??

momentan, sufera niste modificari de personalitate, il fac gen cafe-racer. dupa ce il asamblez, poate ti-l dau pentru un draiv test! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:))

 

fazerul e de rasul curcilor....

 

Chak Noris spune: Yamaha Fazer este fara doar si poate o motocicleta cu personalitate care se face remarcata rapid in peisajul urban al mileniului 3rei. Este prima motocicleta bazata pe lantz uscat care scoate acel sunet unic facand-o singura motocicleta la care lanturile se aud mai tare ca motorul (ducati, harley, etc.) respectiv toba/tobele (first bike, etc.). Imaginati-va ca va contopiti 50 000 de mii de kilometri cu acel sunet fara sa fiti nevoiti sa umblati la motor ... ;) Gizăs!?!?

Editat de tetea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am murdarit prima data pe maini cu sange negru de monstru:D si acum s-a format o legatura mai stansa intre mine si fier. Am nevoie de o garnitura de galerie, unde pot gasi una? Este magazin cu piese ducati in buc? eu pe net am gasit doar sibiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari. am o aripa spate pe care am vrut sa o adaptez la sv-ul meu, dar am renuntat la idee intre timp. pretul este de 100 de lei, si se preda cumparatorului in bucuresti. a fost pe un monster nu stiu ce model. daca e interesat cineva, sunt de gasit pe PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari. am o aripa spate pe care am vrut sa o adaptez la sv-ul meu, dar am renuntat la idee intre timp. pretul este de 100 de lei, si se preda cumparatorului in bucuresti. a fost pe un monster nu stiu ce model. daca e interesat cineva, sunt de gasit pe PM

pune si tu o poza cu ea,

sau macar vezi pentru ce model de monster e

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut monsteristi

 

Pe stoc oglinzi Barracuda Street 65€ - http://www.barracudamoto.it/DettaglioProdo...=1161&CAT=9

Crash pad-uri Puig 60€

Bonus shosetzutaza ducati ;) la oglinzi sau la crash pad-uri

post-18817-1249737067_thumb.jpgpost-18817-1249737151_thumb.jpgpost-18817-1249737220_thumb.jpgpost-18817-1249737360_thumb.jpg

Cristian 0761194811

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DUCATI MONSTER 620 cred ca era

 

 

daca era de s2r ma intersa pe mine,

 

 

de ce ma blondule? ai ramas fara aripi? ;)

 

asa s-ar zice, dar muncesc din greu sa fac rost

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...