Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Voi chiar il credeti pe Liviu? :)

 

Serge, sa ai parte de ea, s-o iubesti cum se cuvine si sa-ti pice bine! Sa ne vedem la academie cat de curand :baldy: .. Si sa vii si tu Liviule, da' cu MTS-u'!

 

Cat despre Biaggi, imi pare rau sa vad unde a ajuns. Mi-a placut de el cand a venit de la 250 la GP500 prin '98 si s-a batut de la egal la egal cu Doohan. Credeam ca s-a "regasit" in SBK dupa ce a fost "declasat" de Rossi in MotoGP, dar la faza asta... Eh, i-a raspuns Melandri pe masura pe pista azi. Iar de Checa nu mai zic :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fiule, te aÂştept mâine seară la garaj să-ți arăt bestia. berea o dai tu, că îți voi zice ceva important: ducatiÂştii când se fac mari, se fac bemveiÂşti.

 

Liviu ai grija ca bemveistii cand se fac mari ies la pensie ... :)

 

Cand o prezinti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fiule, te aÂştept mâine seară la garaj să-ți arăt bestia. berea o dai tu, că îți voi zice ceva important: ducatiÂştii când se fac mari, se fac bemveiÂşti.

 

 

Cu tot respectul pentru cunostintele tale legate de Ducati si pentru ajutorul oferit aici pe forum, asta " ducatiÂştii când se fac mari, se fac bemveiÂşti" a sunat foarte, foarte prost ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bemveistii cand se maturizeaza ajung ducatisti! si uite asa se inchide cercu.

 

Gramada, nu ai reusit sa distingi nuantele fine de misto din afirmatia Monsteristului... sau a intrat din nou incepatorul ala care a cumparat temporar contul Monsteristului si a facut un "spirit de gluma"?

Mesaj completat

bemveistii cand se maturizeaza ajung ducatisti! si uite asa se inchide cercu.

 

Gramada, nu ai reusit sa distingi nuantele fine de misto din afirmatia Monsteristului... sau a intrat din nou incepatorul ala care a cumparat temporar contul Monsteristului si a facut un "spirit de gluma"?

 

Altfel, vin la academie cand ma intorc, la timp cat sa iau si mobra de la reprezentanta si sa o dau cateva ture pana ne cunoastem putin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mâine o iau de la bavaria, poimâine mă învăț să mă dau cu ea Âşi dacă reuÂşesc o scot miercuri la academie.

 

Asta i culmea..dezi suntem moderati de un BMW st... si chel.

 

Sa ai parte de ea!!!...uratule!! :)

Mesaj completat

ce bou, melandri e un gentleman dar asta merita un cap in gura

 

Max a demonstrat ca e un om ieftin, Melandri a castigat respectul la capitolul caracter si ca pilot in cursa .

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e cu luare aminte pentru noi, astia cu bascula monobrat :)

 

Ehh..deja o dai in paranoia.

 

Vreau sa aflu motivul pentru care a zburat acea roata, sa fi zburat siguranta?!?!? Dubios oricum..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ehh..deja o dai in paranoia.

 

Vreau sa aflu motivul pentru care a zburat acea roata, sa fi zburat siguranta?!?!? Dubios oricum..

 

Janta este Oz iar siguranta n-a zburat ci s-au forfecat "spitele" ... Butucul a ramas inca pe bascula.

 

Baga un ochi aici : http://i.imgur.com/rVLgS.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

downgrade my ass, se va vedea când ieÂşim împreună.

 

Abs, toba Akra sau Devil , wheelie voluntar, stoppie la cerere... Eu m-am dat cu mobra lui Turcitu si n-a fost rea deloc iar la 4k cat e acum, e chiar pomana. S-o strunesti sanatos ! Daca promiti ca vii maine cu ea va fac si eu o vizita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa vezi acum vise umede cu saua murgului bavarez. presupun ca este aia din showroom nu cele cu numere de bv, de test. da' de ce isi vinde fata mobra, si-a luat cumva un ducati? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo bre Liviule. Ce sa zic. Respect. E o mobra faina si, spre deosebire de BMW-uri in general, sprintena si vioaie. Apoi, fiind facuta de poporul care l-a dat lumii pe von Braun (ala de a facut racheta cu care a ajuns omu' pe Luna) sunt sigur ca o sa faci multi, multi km cu ea fara probleme. Pe scurt e o motocicleta distractiva si fiabila. Si sunt sigur ca o sa iti si placa. O sa te distrezi maxim cu ea. Alte urari nu am ce sa iti fac, ca mergi bine si o sa stii sa te dai pe ea si de ingrijit o sa o ingrijesti cat se poate de bine.

 

... Totusi, pe de alta parte imi pare si rau. Imi pare rau ca nu mai ai Ducati. Cum o sa fie monsteristu' pe BMW? Fericit? Da, poate. Cu gura pana la urechi. Da' noaptea, in vis (si sa nu ne minti cum ca nu-i asa), tot pe Multistrade si Hypermotarzi o sa te dai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... Totusi, pe de alta parte imi pare si rau. Imi pare rau ca nu mai ai Ducati. Cum o sa fie monsteristu' pe BMW? Fericit? Da, poate. Cu gura pana la urechi. Da' noaptea, in vis (si sa nu ne minti cum ca nu-i asa), tot pe Multistrade si Hypermotarzi o sa te dai.

 

daca eram p facebook iti dadeam "like" la post !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre, da' pe ASTA l-ati vazut?

 

Asta e cu luare aminte pentru noi, astia cu bascula monobrat :)

Eu zic ca e cu luare aminte mai ales pentru cei care-i lasa pe altii sa le stranga suruburile la roti sau alte componente cheie ...

In cazul de fata problema a fost alta ...combinatia dintre cuplul fantastic al motorului si aderenta extraordinara a cauciucului :D

Editat de b28jmp
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...