Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

Recunosteti personajul, sau poza cui apare peste tot pe facebook.

 

Blond...James Blond! :crack:

Sper sa nu ma injure Blondu` sau Sorina dar am trimis astazi poza la 4riders in timp ce ma uitam la o poza unde se tot tiganeau unii despre cum ar trebui sa arate o poza cu mirele si mireasa si un motor.. ca e motorul nu stiu cum, ca miereasa nu e multumita, ca motorul e tiganie.. si am trimis eu una ca lumea :smoke:

Asta e o poza cu conflictul :D

Editat de icsu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am uns si eu lantul cu fas fas-ul din dotare si in graba am aplicat si pe marginea rotii un strat micut, sugestii cu ce sa il curat bine bine ca am remuscari sa o mai las in curbe pe stanga :pow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marius Herea - Biker.ro - Chat

Pentru cine il cunoaste:

Accident Bd. Burebista, mobristul este Burcian Eugen Stelian cu un Ducati B-22-JRX. Soferita nu a acordat prioritate. Eugen este OK, a fost dus la Spitalul Pantelimon.

 

Alt monster implicat in accident :(. Sanatate maxima lui Eugen, bine ca este "OK".

post-64892-0-76217600-1345117201_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am uns si eu lantul cu fas fas-ul din dotare si in graba am aplicat si pe marginea rotii un strat micut, sugestii cu ce sa il curat bine bine ca am remuscari sa o mai las in curbe pe stanga :pow:

Spray de curatat franele sau cel cu care ai curatat lantul inainte sa-l ungi. Lantul se curata inainte de ungere altfel se face pasta abraziva si distrugi O-ring-urile, X-ring-urile sau ce ring-uri ai tu :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marius Herea - Biker.ro - Chat

Pentru cine il cunoaste:

Accident Bd. Burebista, mobristul este Burcian Eugen Stelian cu un Ducati B-22-JRX. Soferita nu a acordat prioritate. Eugen este OK, a fost dus la Spitalul Pantelimon.

 

Alt monster implicat in accident :(. Sanatate maxima lui Eugen, bine ca este "OK".

 

 

Am fost la locul accidentului. Eugen e ok, a fost dus la spital pentru investigatii, dar nu este nimic grav. I-am luat casca si cheia de la motor, am vb deja cu Andu pentru a duce si a lasa motorul la el la service( se pare ca va trebui sa plece in Italia fara motor- furca este rupta sau stramba). Marius Herea & Cristi Dragomirescu multumim mult pentru ajutorul acordat. Cand va iesi din spital am sa va tin la curent cu starea lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la locul accidentului. Eugen e ok, a fost dus la spital pentru investigatii, dar nu este nimic grav. I-am luat casca si cheia de la motor, am vb deja cu Andu pentru a duce si a lasa motorul la el la service( se pare ca va trebui sa plece in Italia fara motor- furca este rupta sau stramba). Marius Herea & Cristi Dragomirescu multumim mult pentru ajutorul acordat. Cand va iesi din spital am sa va tin la curent cu starea lui.

 

Hmm .. debia acum am vazut si eu .. bine ca e el OK ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A terminat investigatiile medicale, e totul ok, acum Eugen a ajuns acasa. Mai rau e moto, care va trebui sa ramana in service la Andu pentru ceva vreme. Bine macar ca este el bine,ca nu a fost nimic mai grav..... fierul se face.

 

Ride safe!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A terminat investigatiile medicale, e totul ok, acum Eugen a ajuns acasa. Mai rau e moto, care va trebui sa ramana in service la Andu pentru ceva vreme. Bine macar ca este el bine,ca nu a fost nimic mai grav..... fierul se face.

 

Ride safe!!!

 

 

piese pentu el gaseste la noi, avem o fata completa pentru MONSTRU

www.dafway.ro

oferim si factura pentru decontarea, in caz ca o platesc cei de la sigurari

pentru o oferta de pret, furca monster 620 150 euro, roata fata 80 euro, far 100 euro, etc..

indiferent de dauna motorul daca ajunge la noi in 4 zile lucratoare este gata, cu 70% mai ieftin decat la alti :)

Editat de DAFWAY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

piese pentu el gaseste la noi, avem o fata completa pentru MONSTRU

www.dafway.ro

oferim si factura pentru decontarea, in caz ca o platesc cei de la sigurari

pentru o oferta de pret, furca monster 620 150 euro, roata fata 80 euro, far 100 euro, etc..

indiferent de dauna motorul daca ajunge la noi in 4 zile lucratoare este gata, cu 70% mai ieftin decat la alti :)

 

stii ca Andu este concurenta voastra si motorul accidentat e la el nu ? :scratch:

 

Insanatosire grabnica lui Gen.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stii ca Andu este concurenta voastra si motorul accidentat e la el nu ? :scratch:

 

Insanatosire grabnica lui Gen.

nu este concurenta noastra, suntem prieteni si imartasim aceasi pasiune, important este sa se rezolve problema repede si ieftin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spray de curatat franele sau cel cu care ai curatat lantul inainte sa-l ungi. Lantul se curata inainte de ungere altfel se face pasta abraziva si distrugi O-ring-urile, X-ring-urile sau ce ring-uri ai tu :D

 

Hmm la spray-ul de curatare nu m-am gandit :friends: credeam ca ataca cauciucul. Inainte sa il ung deobicei il curat cu spray si ma duc la spalatoria de la colt sa ii dea cu jet de apa ca sa se duca negreala, nu iese impecabil dar pare ok :unsure:

Editat de ZYB
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai baieti, cineva acolo sus ma iubeste... si ma iubeste zdravan! dovada evenimentele prin care am trecut in ultima vreme! va multumesc tuturor pentru urari si pentru ajutor (madalina florescu, marius herea, cristi dragomirescu, etc)este mare lucru sa scapi nevatamat dintr-un asemenea accident... o sa incep sa merg mai des la biserica.

 

piese pentu el gaseste la noi, avem o fata completa pentru MONSTRU

www.dafway.ro

oferim si factura pentru decontarea, in caz ca o platesc cei de la sigurari

pentru o oferta de pret, furca monster 620 150 euro, roata fata 80 euro, far 100 euro, etc..

indiferent de dauna motorul daca ajunge la noi in 4 zile lucratoare este gata, cu 70% mai ieftin decat la alti :)

motorul meu nu va ajunge niciodata la voi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stii ca Andu este concurenta voastra si motorul accidentat e la el nu ? :scratch:

 

Insanatosire grabnica lui Gen.

 

 

....cu 70% mai ieftin decat la alti(( alti prieteni cu care impartasiti aceeasi pasiune???? ))bine ca nu e concurenta ca era gratis :-L .....ciudat sa intri pe forum si sa-i faci o oferta unui biker care are motorul la prietenul tau la service....nice way of doing business!!!! :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai ieftin cu 70% fata de cei care trebuie sa aduca piese Ducati in Romania,

Daca ar sta Ducati in 3 motociclisti, ar fi dat faliment demult. Noi ne facem treaba si atat restul este CAN CAN

 

ăsta a lu dafway nu poate băga la cap că nu mai poate face "afaceri" pe aici. reprofilează-te nene, că ducati nu cred că mai repari.

 

asta al lu dafway, la cine te referi ca suntem o echipa de 7 oameni, cu cine ai ceva concret? Daca ai ceva cu Alex pe el il gasesti destul de rar pe aici!

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...