Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

Ma bucur ca v-am cunoscut pe o parte din voi. Poate ne vom vedea si cu alte ocazii.

Pe la Academie nu voi da prea des pentru ca de obicei miercuri la ora aia am treaba :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

marimea ?

este un S - echivalentul a unui 50/52 ( din ce am probat eu de la alti producatori ) - eu am 1.73cm si 72 kg in prezent, imi vine bine, poate putin larguta insa nu ma impac cu ea la guler, motiv pentru care o dau, e nou-nouta, astazi prima purtare pe monster fara oglinzi, soc si panica cand am incercat sa intorc capul stanga/dreapta, imi loveste capul de guler....tre sa-mi comand un gat mai lung :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba daaaa...le avea baiatul meu clar .....si mult mai mult de atat (imi lipsesc multe mie...termi, centralina,kitul racing, axele cu came modificate, calutii putere) ;)....doar ca, acum, pt cateva zile le am si eu.....pe picior....ca sa nu-mi fie dor de baiat prea tare :P

gagica, dar motorul cum e? ca de tine stiu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gagica, dar motorul cum e? ca de tine stiu...

 

e bine baiatul...atat de bine, incat cei care l-au vazut in service la Andu au spus ca fac misto de ei ca ne-am tavalit impreuna:)))) ...(afectiuni S4- doar suportul de scarita dreapta:P)...in rest...totto a posto!...cum ar spune unii.....e pielea prea a dracului pe mine:))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur pt tine. ma ingrijoram de motor.... tu ai gips-ul(glumesc,doar stii)

 

motorul e si el in gips? :lol:

 

nu aveam nici un dubiu de cine erai ingrijorat:))))....el nu e in gips, el e la spa acum....se face mai frumos si ma astepta......app: vezi ca nu te iert (si eu nu glumesc)....ca nu ai trecut pe aici asa cum mi-ai spus....mai ales ca nu mi-ai semnat gipsul:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iubita, stii ca nu am putut ajunge. dar tine gips-ul si vin in august. poate atunci nu ma mai confrunt cu timpul. dar de data asta nu am avut....

 

am vrut sa vin pe motor la bucuresti, dar nu aveam unde sa-l las si... nu m-a tras inima. vremea era cam asa si asa. dar las ca vin.... sau vii tu un august sa me plimbam prin nordul tarii. ca tare frumos mai e. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Silvik1313- app de calendarul Desmo Riders:

 

- ma gandeam ca se poate trece in el si evenimentul de la mare din 14-16 iunie, cand este "SEAWOLVES BIKE FEST VI"

- mai putem trece o excursie de un week-end - asa cum zicea si Crazy in Moldova. sa facem Pasul Tihuta- Vatra Dornei.....( eu una sincera sa fiu de Transalpina si Siriu si Cheia mi-a ajuns)......cred ca sunt o multime de alte locuri care merita vazute

 

Oricum, ar fi bine sa ne organizam ceva mai bine cu iesirile, daca vrem sa iesim cu totii sau cat mai multi....asa singuri sau cu altii iesim oricum :)....parerea mea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- mai putem trece o excursie de un week-end - asa cum zicea si Crazy in Moldova. sa facem Pasul Tihuta- Vatra Dornei.....( eu una sincera sa fiu de Transalpina si Siriu si Cheia mi-a ajuns)......cred ca sunt o multime de alte locuri care merita vazute

 

 

nu am ajuns nici pe alpina nici fagarasanu. dar crede-ma ca de la Gura Humorului pana in Bistrita.... e numai de ducatizeala :D.

 

eu vin prin august iarasi. sunt pensiuni destule unde sa dormi la preturi decente. eu am dat 120lei pe camera cu pat dublu si mic dejun inclus.

mancarea.... e ca nicaieri... am mancat o radauteana.... de mi´-a luat o ora sa se aseze. nu puteam sa ma invart in pat :lol:

putem urca si cobora a doua zi pe alta ruta (centrul tarii)

 

acu sa fie cine veni. tu stiu ca vii ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Silvik1313- app de calendarul Desmo Riders:

 

- ma gandeam ca se poate trece in el si evenimentul de la mare din 14-16 iunie, cand este "SEAWOLVES BIKE FEST VI"

- mai putem trece o excursie de un week-end - asa cum zicea si Crazy in Moldova. sa facem Pasul Tihuta- Vatra Dornei.....( eu una sincera sa fiu de Transalpina si Siriu si Cheia mi-a ajuns)......cred ca sunt o multime de alte locuri care merita vazute

 

Oricum, ar fi bine sa ne organizam ceva mai bine cu iesirile, daca vrem sa iesim cu totii sau cat mai multi....asa singuri sau cu altii iesim oricum :)....parerea mea!

 

Ok Mada, o sa il trec pe cel de la mare.

Pentru cel din Moldova-Bucovina trebuie discutat mai mult, stabilta o data etc inainte de a apare in calendar.

 

Maine scot trotineta la plimbare. Plec pe la 10:30 de la Petrom Miorita.

 

0721423530

 

In ce directie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ce directie?

 

Brasov?

Sfantu Gheorghe?

Miercurea Ciuc?

Sighisoara?

Siriu?

 

'abar n-am, vorbim, vedem.

 

Orice fara drum forestier cum a fost la Zarnesti.

Si poze de weekend-ul trecut, daca tot veni vorba.

 

post-13408-0-57374100-1368785796_thumb.jpg

post-13408-0-09920200-1368785992_thumb.jpg

post-13408-0-01022400-1368785998_thumb.jpg

Editat de paispe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merge careva la Targoviste in week? Nu de alta dar sa stiu daca merita sa ma mai gandesc la aceasta incursiune..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merge careva la Targoviste in week? Nu de alta dar sa stiu daca merita sa ma mai gandesc la aceasta incursiune..

 

Ai zis ca n-ai bani. Hai pana la Snagov, bem o bere, ne imbatam si merem acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...