Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

copii, diseara se pune iar de curatat si intins lanturi. adresa: orizont, drumul taberei. ora 20.00. si-au anuntat prezenta mo weed si coco-monster. care te plictisesti pe acasa, vino, esti asteptat.

 

 

salut Liviu

salut baieti

diseara ma bag si eu la tura in orizont

vreau sa-mi intind putin lantu'

vin si eu cu o trusa de scule

ne auzim la un tel in jurul orei 20 in statie la orizont

asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sociabili sunt monsteristi astia.....duminica tura cheia, marti miting ad-hoc, miercurea intalnire programata :P ....nu pot sa tin pasul cu voi :D

 

da ma ai dreaq monsteristi cu motoretele lor zgomotoase, nicaieri nu mai ai loc de iei, nu mai poate soferu sa doarma la volan, nu mai pot babele sa doarma pe trecerea de pietoni, nu mai pot aurolacii sa stea in canale, nu mai poate manelistu sa traiasca versurile de la manea .. niste nenorociti ... n-ai cu cine domle .. niste monsteristi :lol:

 

ontopic .. ati facut ce-ati facut si tot v-ati intalnit martea cand nu pot eu .. ce uamini :lol:

Editat de th30nly0n3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ma ai dreaq monsteristi cu motoretele lor zgomotoase, nicaieri nu mai ai loc de iei, nu mai poate soferu sa doarma la volan, nu mai pot babele sa doarma pe trecerea de pietoni, nu mai pot aurolacii sa stea in canale, nu mai poate manelistu sa traiasca versurile de la manea .. niste nenorociti ... n-ai cu cine domle .. niste monsteristi :D

 

ontopic .. ati facut ce-ati facut si tot v-ati intalnit martea cand nu pot eu .. ce uamini :lol:

 

am facut-o ixpre, doar asa k sa nu vii tu!

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

my darlin', monsterul (meu) toarce. nu urla! :P

 

http://www.gandul.info/actualitatea/bucure...ml?3927;2697763

 

io aÂş zice să interzică Âşi monÂştrii voÂştri urlători :D

 

(mă scuzați rogu-vă pentru off-topic)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

chiar nimeni nu e interesat sa cumpere monsterul meu??? ne-am intalnit aku 1 sapt la academie, cel galben...sa-i ia naibii de bani ca daca aveam il pastram si p asta si mai luam inca 3.... numarul meu 0744441015 - andrei detalii va dau la tel...daca cunoasteti pe cineva interesat v-as fi recunoscator...

 

Va salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gunixu a vazut/auzit aseara monsterul lui m900, care suna frate! urmatoarea mea mobra va fi un monster cu ambreiaj uscat, musai. ce stiu femeile ce e frumos si bun? daca ar sti, nu s-ar mai uita la noi, care suntem niste betivani lenesi uitatori dupa muieri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gunixu a vazut/auzit aseara monsterul lui m900, care suna frate! urmatoarea mea mobra va fi un monster cu ambreiaj uscat, musai. ce stiu femeile ce e frumos si bun? daca ar sti, nu s-ar mai uita la noi, care suntem niste betivani lenesi uitatori dupa muieri.

 

 

bre nea krupp, vorbeste pentru tine :P

 

 

eu sunt o fire sensibilia, iubitoare de frumos, atrasa de tot cei pur si imaculat de o inocenta feciorelnica :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gunixu a vazut/auzit aseara monsterul lui m900, care suna frate! urmatoarea mea mobra va fi un monster cu ambreiaj uscat, musai. ce stiu femeile ce e frumos si bun? daca ar sti, nu s-ar mai uita la noi, care suntem niste betivani lenesi uitatori dupa muieri.

 

 

Dom'ne, deci ca sa vorbim fiecare pe limba lui, eu nu sunt lenes... ca uneori nu ti minte unde e casa , din diferite motive de sticle sau de titz, asta e partea a doua

 

iar despre monster cu ambreiaj uscat, la anu ma bag si eu la 900cm, taxiul meu il cedez lui fratelo

 

aveti grija ca astia nu glumesc cu zgomotul... /index.php?...omot&st=130 :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut... ma pregatesc sa iau un Ducati Monster M900 (sau M600, in fuctie de starea de spirit) si nu gasesc pe nicari pe cineva sa-mi dea niste info despre Termignoni. Ce au atat de special? Nu este Akrapovic mai bun decat Termognoni? :-?

Sunt in un pic in ceata, pentru ca am doua oferte pentru doua Monstere, dar amandoua au tobe stock, iar eu vreau ceva hi-tech... adica daca e bal, bal sa fie!

De pe acum multzam in avans ptr raspunsuri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...