Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

VAND MOTOCICLETA 4000 EUR.

 

pe care?

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Aha.. sa inteleg ca te intorci la monsterul lui son :D

 

De ce o dai bre? Ți s-a urât cu binele? Aia e mobră de păstrat, nu de dat. Nu știe lumea să aprecieze așa ceva în Romania. Ah, și vezi că valorează mai mult de 4000 de Coco laugh.gif

 

...Sau te pomenești că ți-ai găsit Hypermotard?

Ai uitat ca el e mai fricos.. lasa-l in pace, s-o ia cine poa' sa mearga cu ea!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara Ducatistilor!!!!

 

Asa cum prea bine cred ca stiti, azi s-a deschis salonul internat. auto-moto, iar Ducati participa la acest eveniment. Ma gandeam ca poate ar fi frumos sa ne vedem maine la Academie mai devreme(in jur de 18.00) si sa mergem cu totii in grup pana acolo. :moto: Ce parere aveti??? (am aceasta propunere, pt ca de vineri vremea se va strica si va ploua :(

Editat de mada_ykyS4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara Ducatistilor!!!!

 

Asa cum prea bine cred ca stiti, azi s-a deschis salonul internat. auto-moto, iar Ducati participa la acest eveniment. Ma gandeam ca poate ar fi frumos sa ne vedem maine la Academie mai devreme(in jur de 18.00) si sa mergem cu totii in grup pana acolo. :moto: Ce parere aveti??? (am aceasta propunere, pt ca de vineri vremea se va strica si va ploua :(

 

cu placere as venii la solonul moto,

dar sunt intr-o delegatie prelungita la Chisinau,

incerec sa ajung acasa pt sarbatorile pascale,

faceti voi poze la standul ducati si pentru cei absenti si postati-le aici,

bafta si asfalt uscat tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai de la 6, then!

 

 

 

Buna seara Ducatistilor!!!!

 

Asa cum prea bine cred ca stiti, azi s-a deschis salonul internat. auto-moto, iar Ducati participa la acest eveniment. Ma gandeam ca poate ar fi frumos sa ne vedem maine la Academie mai devreme(in jur de 18.00) si sa mergem cu totii in grup pana acolo. :moto: Ce parere aveti??? (am aceasta propunere, pt ca de vineri vremea se va strica si va ploua :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu placere as venii la solonul moto,

dar sunt intr-o delegatie prelungita la Chisinau,

incerec sa ajung acasa pt sarbatorile pascale,

faceti voi poze la standul ducati si pentru cei absenti si postati-le aici,

bafta si asfalt uscat tuturor

cand si pe ce ruta te intorci din chisinau?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara Ducatistilor!!!!

 

Asa cum prea bine cred ca stiti, azi s-a deschis salonul internat. auto-moto, iar Ducati participa la acest eveniment. Ma gandeam ca poate ar fi frumos sa ne vedem maine la Academie mai devreme(in jur de 18.00) si sa mergem cu totii in grup pana acolo. :moto: Ce parere aveti??? (am aceasta propunere, pt ca de vineri vremea se va strica si va ploua :(

 

madalinski - ma bag si eu. imi e rusine sa recunosc dar nu stiu ziua in care va vedeti voi saptamanal. Miercuri cred ca e, nu ? intruna sunt cu o zi in urma :(((

deci daca vreti sa mergeti azi, count me in. ma bag si eu - doar sa imi spunetzi ora.

 

HA mada, ti-am vazut motoreta. m-am oprit intr-o zi sa ma uit mai atent la ea, si era un nenisor in ghereta aia care se uita asa artagos la mine. l-am lasat in pace, nu i-am dat apa la moara.

btw eu stau la un bloc distanta de tine :D - blocul cu mega image-ul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trebuia ma sa ii lasi si tu niste zgarieturi pe ea, ca sa stie ca ai fost acolo. puteai sa ii scrii cu un cui pe rezervor: "stau la un bloc distanta,

Alexdimi

 

 

ma tare nu va duce mintea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

madalinski - ma bag si eu. imi e rusine sa recunosc dar nu stiu ziua in care va vedeti voi saptamanal. Miercuri cred ca e, nu ? intruna sunt cu o zi in urma :(((

deci daca vreti sa mergeti azi, count me in. ma bag si eu - doar sa imi spunetzi ora.

 

HA mada, ti-am vazut motoreta. m-am oprit intr-o zi sa ma uit mai atent la ea, si era un nenisor in ghereta aia care se uita asa artagos la mine. l-am lasat in pace, nu i-am dat apa la moara.

btw eu stau la un bloc distanta de tine :D - blocul cu mega image-ul

 

 

in primul rand fixeaza-ti ceasul biologic...din aprilie pana prin octombrie asa...miercurea la 19.00 la Academie!!!

 

in al doilea rand...sa-ti explic cum sta treaba....S4 este baiatul meu...my precious one....baietii de la paza stiu care e treaba cu el....si au grija de el 24 din 24..si sa stii ca mi-au si spus intr-o dimineata ca s-a uitat un pusti la ea (si tre sa recunosc ca nestiind cine a fost "pustiul"...le-am zis...si nu i-ati rupt capul:)))) sorry- dar toate pana la S4))

 

si in al treilea rand - ne vedem diseara la 18.00 si stiu ca stai langa mine...((ciudat esti mai tanar si uiti mai repede)) cand am plecat de la Academie impreuna si mi-ai spus...

 

trebuia ma sa ii lasi si tu niste zgarieturi pe ea, ca sa stie ca ai fost acolo. puteai sa ii scrii cu un cui pe rezervor: "stau la un bloc distanta,

Alexdimi

 

 

ma tare nu va duce mintea.

 

bai nene....arde invidia in unii...n-ai vazut asa ceva.....nu dai tu ochii cu mine....sa te tii atunci.....iti dai seama ca de avea cea mai mica zgarietura cu mascatii il cautam....si vedea toata lumea de ce ma duce mintea pe mine....:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi tu la ei, pusti.

 

gata 7 pungi cu apa si 2 rosii direct in ghereta lor. sa stii ca daca dau pe langa nu e vina mea !!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi tu la ei, pusti.

 

gata 7 pungi cu apa si 2 rosii direct in ghereta lor. sa stii ca daca dau pe langa nu e vina mea !!!!!

 

 

:lol: :lol: la cati caini sunt la noi acolo....cred ca o sa te scoata un pic la jogging...si nu o sa mai stim de la ce e rosu...de la tine sau de la rosiile aruncate :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand fixeaza-ti ceasul biologic...din aprilie pana prin octombrie asa...miercurea la 19.00 la Academie!!!

 

in al doilea rand...sa-ti explic cum sta treaba....S4 este baiatul meu...my precious one....baietii de la paza stiu care e treaba cu el....si au grija de el 24 din 24..si sa stii ca mi-au si spus intr-o dimineata ca s-a uitat un pusti la ea (si tre sa recunosc ca nestiind cine a fost "pustiul"...le-am zis...si nu i-ati rupt capul:)))) sorry- dar toate pana la S4))

 

si in al treilea rand - ne vedem diseara la 18.00 si stiu ca stai langa mine...((ciudat esti mai tanar si uiti mai repede)) cand am plecat de la Academie impreuna si mi-ai spus...

 

 

 

bai nene....arde invidia in unii...n-ai vazut asa ceva.....nu dai tu ochii cu mine....sa te tii atunci.....iti dai seama ca de avea cea mai mica zgarietura cu mascatii il cautam....si vedea toata lumea de ce ma duce mintea pe mine....:)))

ma sperii. ma faci sa nu mai vin acasa

 

alex acuma te semnezi; alex pustiul. fara harta ca stie ea unde sa vina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma sperii. ma faci sa nu mai vin acasa

 

alex acuma te semnezi; alex pustiul. fara harta ca stie ea unde sa vina

 

 

eu te sperii???pai tu inciti lumea la acte de vandalism asupra baiatului meu...si vrei ca eu sa stau nepasatoare asaaaa??? tie iti da mana sa dai sfaturi ca esti departe.....vino la noi in cartier si fa la fel si vb atunci... :crack: :lol: ...sincer ma bucur ca ti-am dat un motiv sa nu mai te grabesti sa vii acasa :makeout:

 

@ alex....iti fac si eu un desen pe rezervor...cu dedicatie....cu drag de la vecina cu S4 pus la gard :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici o sansa mada.

nu ai idee unde tzin eu motoreta :rusinica: si oricum e intruna acoperita cu o prelata. dar se pare ca pisicile au dezvoltat o pasiune in a o pisa zilnic :finger:

 

 

gata nu mai am rabdare, plec de pe acum. CYA THERE :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi tu la ei, pusti.

 

gata 7 pungi cu apa si 2 rosii direct in ghereta lor. sa stii ca daca dau pe langa nu e vina mea !!!!!

foloseste prezervativul :crack:

 

eu te sperii???pai tu inciti lumea la acte de vandalism asupra baiatului meu...si vrei ca eu sa stau nepasatoare asaaaa??? tie iti da mana sa dai sfaturi ca esti departe.....vino la noi in cartier si fa la fel si vb atunci... :crack: :lol: ...sincer ma bucur ca ti-am dat un motiv sa nu mai te grabesti sa vii acasa :makeout:

 

cu dedicatie speciala http://www.youtube.com/watch?v=xxJKUEsbtkk

 

@ alex....iti fac si eu un desen pe rezervor...cu dedicatie....cu drag de la vecina cu S4 pus la gard :lol:

 

 

desenu ca desenu, nu prea se poarta si iti ia mult timp, dar ceva sa il incite si mai tare, poti sa ii scrii: sunt o admiratoare de-a ta inraita.

 

app, daca miercurea viitoare e vreme frumoasa, cred ca am sa trag si eu o fuga pana la academie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...