Sari la conținut

Accident Autostrada Bucuresti- Pitesti 18.05.2008


Mirciulika
 Share

Postări Recomandate

ia gata cu atata harmalaie, lasati omul in pace, cand va avea nevoie de ajutor, informatii sau orice altceva, vine el singur si intreaba, lasati omul sa isi mai revina putin, sa isi puna si el ordine in ganduri, si va hotari singur ce va face, ne dam cu parerea si noi ca sa ne aflam in treaba

ai dreptate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 324
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Dupa citit si citit...si pareri de rau pentru atata cearta,m-am decis , am sunat un prieten..si iata ce a iesit....pentru cine are nevoie..pt cine nu...sa-mi ignore prietenul...!

 

B151494 10/12, Ford Focus Verde, BCR LEASING, Utilizator OKSAR ELECTRIC GRUP SRL , Bucuresti. Actionar majoritar, administrator RACSKO NICU EUGEN nascut 13.04.1956, Aleea Somesul Cald nr.4, Bl O2, Ap 102, sector 4 Bucuresti.

 

Multa Stima si Sanatate maxima motociclistului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt apropiat al lui arlequin, "studiez cazul pentru el", si vreau sa sa va zic aici cat de sus poate merge nesimtzirea umana...starletul nostru dl Ivana Florian cel care conducea peugeot-ul, nu a binevoit sa se intereseze catushi de putin de starea de sanatate a lui alequin...nici cat a fost in spital si nici pana in prezent...adik a mers pe sitemul: "ce treaba am eu dc omu e shoimanit sau da coltzu'?"

Dl. Ivana a beneficiat de superioritatea noastra morala...fara sa o merite...a fost sunat de catre mine pentru prima data luni in prima zi dupa accident...cand i-am propus sa ne intalnim si sa discutam. Nu a fost de acord invocand cu lashitate motive puerile. Vreau sa subliniez faptul ca i-am vorbit in cel mai respectuos mod. Dupa aceasta discutzie am incercat sa il mai sun de pe mai multe nr. de tel. dar din pacate nu a mai vrut sa raspunda.

Marti 20 mai am ajuns si noi la sectia de politie de la km 73 pe autostrada, unde se cerceteaza cazul, pentru ca arlequin sa dea si el declaratie. Acolo in timp ce lui arlequin i se lua declaratie de catre dl inspector de la cercetari penale, am intrat intr-un alt birou pentru a comenta cu dl comandant cazul pe imagini ca la scoala. Am incercat sa le explic ca motocicleta prezinta clar urme de impact puternic din spate si le-am aratat simplu ca suportul de numar si tripla nu mai exista in spate...fara sa ii bag in ceatza cu faptul ca amortizorul spate fusese smuls. Acestia nu au fost de acord cu mine si au continuat sa sustina ca notocicleta a fost lovita doar in momentul cand aceasta era jos, adica picata pe o parte. Atunci i-am rugat sa imi explice cum s-a shifonat asa tare capota peugeot-ului...si evident nu au avut ce imi raspunda.

In acest moment dl comandant m-a intrebat de ce nu luam legatura cu dl Ivana ca sa ajungem la o intelegere, si i-am zis ca am incercat in repetate randuri dar nu rasp la tel. Apoi a inrebat dc avem nr d-nului Ivana de tel si a incercat sa il sune el, evident din alt birou in intimitate, si ce sa vezi? a raspuns, si a fost de acord sa se vada cu noi ca sa ne dea RCA-ul.

Am plecat in Craiova si au urmat alte incercari de a dialoga cu dl Ivana dar fara rezultat...pana in momentul cand i-am sugerat ca ne vedem in instanta..apoi am fost sunati de acesta si am stabilit o intalnire pentru vineri 23mai in Bucureshti nu alt undeva decat la locul acestuia de munca...doar nu era sa se deplaseze el...ci arlequin care abia se mishk...dar am acceptat si asta si am urcat in mashina, am venit la Bucureshti, dar ironia a fost ca in dimineatza cand trebuia sa ne vedem am fost sunati de dl Ivana si a invocat o raceala, omului ii curgea nasucul si nu a mai putut onora intalnirea...

 

Deci nesimtzirea omului nu are limite! Ce nu stie el e ca era mai bine sa ne vedem si sa ne intelgem...decat sa se ajunga in instanta unde risca fara doar si poate un dosar penal si altele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa citit si citit...si pareri de rau pentru atata cearta,m-am decis , am sunat un prieten..si iata ce a iesit....pentru cine are nevoie..pt cine nu...sa-mi ignore prietenul...!

B151494 10/12, Ford Focus Verde, BCR LEASING, Utilizator OKSAR ELECTRIC GRUP SRL , Bucuresti. Actionar majoritar, administrator RACSKO NICU EUGEN nascut 13.04.1956, Aleea Somesul Cald nr.4, Bl O2, Ap 102, sector 4 Bucuresti.

Multa Stima si Sanatate maxima motociclistului!

Tare asta :blbl: asa da prieteni vreau si eu unul :D
Traiasca!!!!!! :lol: :lol: :(

Super tare sefu....

multumim

 

Asa si... ? Bah haiducii lu' Sapte Cai ! Si ce-o sa faceti acum ? O sa-l bateti pe administratorul firmei pentru accident ? Dupa ce v-ati luat ? Dupa anul nasterii ? Daca nu el conduce masina ? :(

 

Va bagati ca musca in poponeata calului fara sa fie cauza voastra si mai bagati si pe altii in belea cu prostii d'astea.

 

A devenit treaba de avocat aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt apropiat al lui arlequin, "studiez cazul pentru el", si vreau sa sa va zic aici cat de sus poate merge nesimtzirea umana...starletul nostru dl Ivana Florian cel care conducea peugeot-ul, nu a binevoit sa se intereseze catushi de putin de starea de sanatate a lui alequin...nici cat a fost in spital si nici pana in prezent...adik a mers pe sitemul: "ce treaba am eu dc omu e shoimanit sau da coltzu'?"

Dl. Ivana a beneficiat de superioritatea noastra morala...fara sa o merite...a fost sunat de catre mine pentru prima data luni in prima zi dupa accident...cand i-am propus sa ne intalnim si sa discutam. Nu a fost de acord invocand cu lashitate motive puerile. Vreau sa subliniez faptul ca i-am vorbit in cel mai respectuos mod. Dupa aceasta discutzie am incercat sa il mai sun de pe mai multe nr. de tel. dar din pacate nu a mai vrut sa raspunda.

Marti 20 mai am ajuns si noi la sectia de politie de la km 73 pe autostrada, unde se cerceteaza cazul, pentru ca arlequin sa dea si el declaratie. Acolo in timp ce lui arlequin i se lua declaratie de catre dl inspector de la cercetari penale, am intrat intr-un alt birou pentru a comenta cu dl comandant cazul pe imagini ca la scoala. Am incercat sa le explic ca motocicleta prezinta clar urme de impact puternic din spate si le-am aratat simplu ca suportul de numar si tripla nu mai exista in spate...fara sa ii bag in ceatza cu faptul ca amortizorul spate fusese smuls. Acestia nu au fost de acord cu mine si au continuat sa sustina ca notocicleta a fost lovita doar in momentul cand aceasta era jos, adica picata pe o parte. Atunci i-am rugat sa imi explice cum s-a shifonat asa tare capota peugeot-ului...si evident nu au avut ce imi raspunda.

In acest moment dl comandant m-a intrebat de ce nu luam legatura cu dl Ivana ca sa ajungem la o intelegere, si i-am zis ca am incercat in repetate randuri dar nu rasp la tel. Apoi a inrebat dc avem nr d-nului Ivana de tel si a incercat sa il sune el, evident din alt birou in intimitate, si ce sa vezi? a raspuns, si a fost de acord sa se vada cu noi ca sa ne dea RCA-ul.

Am plecat in Craiova si au urmat alte incercari de a dialoga cu dl Ivana dar fara rezultat...pana in momentul cand i-am sugerat ca ne vedem in instanta..apoi am fost sunati de acesta si am stabilit o intalnire pentru vineri 23mai in Bucureshti nu alt undeva decat la locul acestuia de munca...doar nu era sa se deplaseze el...ci arlequin care abia se mishk...dar am acceptat si asta si am urcat in mashina, am venit la Bucureshti, dar ironia a fost ca in dimineatza cand trebuia sa ne vedem am fost sunati de dl Ivana si a invocat o raceala, omului ii curgea nasucul si nu a mai putut onora intalnirea...

 

Deci nesimtzirea omului nu are limite! Ce nu stie el e ca era mai bine sa ne vedem si sa ne intelgem...decat sa se ajunga in instanta unde risca fara doar si poate un dosar penal si altele...

 

 

 

Din ce in ce mai trist,

De ce nu s-a putut sa mergeti la el acasa?

Parerea mea este ca trebuie insistat.

Macar v-a spus unde lucreaza?

 

 

 

Asa si... ? Bah haiducii lu' Sapte Cai ! Si ce-o sa faceti acum ? O sa-l bateti pe administratorul firmei pentru accident ? Dupa ce v-ati luat ? Dupa anul nasterii ? Daca nu el conduce masina ? :lol:

 

Va bagati ca musca in poponeata calului fara sa fie cauza voastra si mai bagati si pe altii in belea cu prostii d'astea.

 

A devenit treaba de avocat aici.

 

 

De unde sti ca nu vrem sa mergem cu un avocat acolo?

De ce trebuie intodeauna sa insinuati ca trebe rupta o gura....este foarte adevarat ca este de rupt gatul

Dar pentru ca suntem baieti cu cap o sa mergem acolo sa aflam cine a fost cu masina in ziua respectiva si dupa asta invitatia la o discutie cu un avocat de fata.

Plus ca soferul il stiu clar daca-l vad si la fel si el pe mine.

 

 

La fel am zis si mai devreme cuiva ca iau 4-5 prieteni si spunem Tatal Nostru gandindu-ne la el si omu a luato ca-l omor sau ca-i rup gura. Era o gluma vis-a-vis de porecla Satanistul.

 

Mai oameni, chiar nu va ganditi decat la dinti sparti?

Editat de Mirciulika
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce in ce mai trist,

De ce nu s-a putut sa mergeti la el acasa?

Parerea mea este ca trebuie insistat.

Macar v-a spus unde lucreaza?

 

 

 

 

 

 

 

De unde sti ca nu vrem sa mergem cu un avocat acolo?

De ce trebuie intodeauna sa insinuati ca trebe rupta o gura....este foarte adevarat ca este de rupt gatul

Dar pentru ca suntem baieti cu cap o sa mergem acolo sa aflam cine a fost cu masina in ziua respectiva si dupa asta invitatia la o discutie cu un avocat de fata.

Plus ca soferul il stiu clar daca-l vad si la fel si el pe mine.

 

 

La fel am zis si mai devreme cuiva ca iau 4-5 prieteni si spunem Tatal Nostru gandindu-ne la el si omu a luato ca-l omor sau ca-i rup gura. Era o gluma vis-a-vis de porecla Satanistul.

 

Mai oameni, chiar nu va ganditi decat la dinti sparti?

 

e Satanistu' dar, tu oricum esti doctor docent in limba romana, apropos, cate clase ai terminat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa si... ? Bah haiducii lu' Sapte Cai ! Si ce-o sa faceti acum ? O sa-l bateti pe administratorul firmei pentru accident ? Dupa ce v-ati luat ? Dupa anul nasterii ? Daca nu el conduce masina ? :lol:

 

Va bagati ca musca in poponeata calului fara sa fie cauza voastra si mai bagati si pe altii in belea cu prostii d'astea.

 

A devenit treaba de avocat aici.

 

 

Eu am zis ca doar vreau si eu un astfel de prieten tocmai ca sa am pe cine da in judecata si nici decum sa-mi fac singur dreptate ,ai inteles gresit , a ca e posibil sa am reactii de moment in cazul in care ma enervez da e posibil dar apoi ma calmez si vad lucrurile normal si cat se poate de civilizat.Desi experienta mi-a demonstrat contrariu si anume foarte putini oameni stiu de bun simt si logica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e Satanistu' dar, tu oricum esti doctor docent in limba romana, apropos, cate clase ai terminat?

 

 

Probabil din cauza modului de exprimare al meu nu ai inteles.

De fapt nu ma mir ca nu ai inteles, dar ca sa nu ramai fara raspuns, am terminat 4 clase, si ma stradui sa trec de examenul de capacitate.

 

Multumit?

 

Propun sa revenim la subiectul acestui topic si sa incercam sa nu ne mai calcam pe bataturi, pana la urma incercam sa ajutam un om si sa-l sustinem.

Daca nu se poate asa ceva va rog sa incercati alt topic sau alt forum. Incercati un forum despre Batman sau vedeti daca exista unu pe cartoon network sau ceva de genul.

Apropos Satanistu' io acolo am invatat sa scriu, daca nu-ti convine mergi mai departe si nu te mai chinui sa citesti ce scriu eu.

Editat de Mirciulika
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai oameni, chiar nu va ganditi decat la dinti sparti?

 

La cum ai spus-o numai a discutie cu avocati nu suna, las-o balta.

 

 

nu te lua dupa vorbe... cainele care latra, nu musca

 

Esti medic veterinar sau asta este vreo zicala ,ceva ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil din cauza modului de exprimare al meu nu ai inteles.

De fapt nu ma mir ca nu ai inteles, dar ca sa nu ramai fara raspuns, am terminat 4 clase, si ma stradui sa trec de examenul de capacitate.

 

Multumit?

 

Propun sa revenim la subiectul acestui topic si sa incercam sa nu ne mai calcam pe bataturi, pana la urma incercam sa ajutam un om si sa-l sustinem.

Daca nu se poate asa ceva va rog sa incercati alt topic sau alt forum. Incercati un forum despre Batman sau vedeti daca exista unu pe cartoon network sau ceva de genul.

Apropos Satanistu' io acolo am invatat sa scriu, daca nu-ti convine mergi mai departe si nu te mai chinui sa citesti ce scriu eu.

unde anume zici ca ai invatat sa scrii? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt apropiat al lui arlequin, "studiez cazul pentru el", si vreau sa sa va zic aici cat de sus poate merge nesimtzirea umana...starletul nostru dl Ivana Florian cel care conducea peugeot-ul, nu a binevoit sa se intereseze catushi de putin de starea de sanatate a lui alequin...nici cat a fost in spital si nici pana in prezent...adik a mers pe sitemul: "ce treaba am eu dc omu e shoimanit sau da coltzu'?"

Dl. Ivana a beneficiat de superioritatea noastra morala...fara sa o merite...a fost sunat de catre mine pentru prima data luni in prima zi dupa accident...cand i-am propus sa ne intalnim si sa discutam. Nu a fost de acord invocand cu lashitate motive puerile. Vreau sa subliniez faptul ca i-am vorbit in cel mai respectuos mod. Dupa aceasta discutzie am incercat sa il mai sun de pe mai multe nr. de tel. dar din pacate nu a mai vrut sa raspunda.

Marti 20 mai am ajuns si noi la sectia de politie de la km 73 pe autostrada, unde se cerceteaza cazul, pentru ca arlequin sa dea si el declaratie. Acolo in timp ce lui arlequin i se lua declaratie de catre dl inspector de la cercetari penale, am intrat intr-un alt birou pentru a comenta cu dl comandant cazul pe imagini ca la scoala. Am incercat sa le explic ca motocicleta prezinta clar urme de impact puternic din spate si le-am aratat simplu ca suportul de numar si tripla nu mai exista in spate...fara sa ii bag in ceatza cu faptul ca amortizorul spate fusese smuls. Acestia nu au fost de acord cu mine si au continuat sa sustina ca notocicleta a fost lovita doar in momentul cand aceasta era jos, adica picata pe o parte. Atunci i-am rugat sa imi explice cum s-a shifonat asa tare capota peugeot-ului...si evident nu au avut ce imi raspunda.

In acest moment dl comandant m-a intrebat de ce nu luam legatura cu dl Ivana ca sa ajungem la o intelegere, si i-am zis ca am incercat in repetate randuri dar nu rasp la tel. Apoi a inrebat dc avem nr d-nului Ivana de tel si a incercat sa il sune el, evident din alt birou in intimitate, si ce sa vezi? a raspuns, si a fost de acord sa se vada cu noi ca sa ne dea RCA-ul.

Am plecat in Craiova si au urmat alte incercari de a dialoga cu dl Ivana dar fara rezultat...pana in momentul cand i-am sugerat ca ne vedem in instanta..apoi am fost sunati de acesta si am stabilit o intalnire pentru vineri 23mai in Bucureshti nu alt undeva decat la locul acestuia de munca...doar nu era sa se deplaseze el...ci arlequin care abia se mishk...dar am acceptat si asta si am urcat in mashina, am venit la Bucureshti, dar ironia a fost ca in dimineatza cand trebuia sa ne vedem am fost sunati de dl Ivana si a invocat o raceala, omului ii curgea nasucul si nu a mai putut onora intalnirea...

 

Deci nesimtzirea omului nu are limite! Ce nu stie el e ca era mai bine sa ne vedem si sa ne intelgem...decat sa se ajunga in instanta unde risca fara doar si poate un dosar penal si altele...

 

 

 

Daca vreti sa-l gasim si pe asta, mai trebuie sa-i dau omului meu inca vreo trei, patru beri..nu e scump...decat ca timp, ca tb sa stai cu el la terasa pana le bea pe toate...si credeti-ma , nu vreun biker pe chopper insetat....! Asa ca, pentru a aprofunda cautarile, pt a putea efectiv sa-l ajutam pe omul nostru motociclist, astept pm!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa citit si citit...si pareri de rau pentru atata cearta,m-am decis , am sunat un prieten..si iata ce a iesit....pentru cine are nevoie..pt cine nu...sa-mi ignore prietenul...!

 

B151494 10/12, Ford Focus Verde, BCR LEASING, Utilizator OKSAR ELECTRIC GRUP SRL , Bucuresti. Actionar majoritar, administrator RACSKO NICU EUGEN nascut 13.04.1956, Aleea Somesul Cald nr.4, Bl O2, Ap 102, sector 4 Bucuresti.

 

Multa Stima si Sanatate maxima motociclistului!

 

O mica completare:

 

Str. Somesul Cald nr. 4, sector 4 , Tel. 021.682.30.93; 0727.820.565; fax 021.682.30.93

 

Email: oksar_electric@yahoo.com

 

Localizare: http://www.ghidul.ro/harta.php?x=-307&y=-1173

 

Fiecare cu calea pe care o crede de cuviinta...

Daca intreprindeti ceva interesant nu dati nici macar pm-uri, pot fi citite de stim noi cine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti medic veterinar sau asta este vreo zicala ,ceva ?

 

 

Hai la moshu' cu proverbe,

Dai un leu da' stii ca fierbe. :lol:

 

Tarcate, fii mai explicit daca intentionezi sa te certi sau nu

pentru ca misuna tot felul de awortoni pe aici si nu stiu daca sa te "ignore" sau nu

 

On topic - s-a cam zis ce era de zis legat de caile de atac asa ca ma car de aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tarcate, fii mai explicit daca intentionezi sa te certi sau nu

pentru ca misuna tot felul de awortoni pe aici si nu stiu daca sa te "ignore" sau nu

 

Houcaie..nu te complica cu filozofii d'astea, da cu banu' si vezi ce iese.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Houcaie..nu te complica cu filozofii d'astea, da cu banu' si vezi ce iese.

 

 

Te-ai incurcat... e Haucoaie

 

 

on topic - calea legala este singura de urmat daca ai martori

 

sanatate

 

 

ptiu, si-am zis ca ma las...

Editat de hawkeye
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-ai incurcat... e Haucoaie

ptiu, si-am zis ca ma las...

 

Depinde unde ai invatat tu engleza.Pe mine m-a invatat ca se zice houcai.

 

Lasa-te daca ti-ai propus asta.Fii un om de caracter si fa ce ti-ai propus. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

autorizatia de reparatie se elibereaza oricum, in termen de 24 de ore de la producerea accidentului, in acelasi timp cu eliberarea procesului verbal, pe de alta parte, exista martori, ziceai ca si tu esti unul din ei, numai sa nu te duci si sa le spui politailor ca le bati tot m.a.i.-ul, ca e cam nasol, exista poze de la locul accidentului, caci este accident soldat cu victime si sunt obligati sa faca poze, iar expertiza la peugeot (asa se scrie) nu este nevoie, in opinia mea, ci, mai degraba, expertiza la motocicleta.........se vede clar dupa avariile pe care le are in partea din spate ca i s-a aplicat o forta DIN SPATE.......totusi, io nu inteleg, chestiile sunt clare aici, moto e pocnita din spate, cine loveste din spate plateste.......io nu am cum sa cred ca Arlequin poate fi vinovat de ceva.....in cel mai rau caz, daca i se scoala vreunuia, e vinovat ca exista.....io nu pot intelege, totusi......

Arlequin, tu banuiesc ca ai o copie a procesului verbal, nu? ce scrie in ea?

scaneaza-o si pune-o aici, sa o citim si noi......io inteleg ca te doare, ca esti facut praf, dar, trebuie sa faci ceva pentru tine, in primul rand, pentru ca, daca astia te scot vinovat, e urata de tot treaba, sa fii si tandari si sa mai si platesti pentru alti boi, e chiar groaznic, poate ca ala sau aia cu peugeot-ul te mai si da in judecata pe motiv ca la impactul cu tine a dat cu capul de volan si a devenit amnezic/a..la cati dobitoci exista pe lumea asta, nu ma mira sa se gaseasca si unul din asta

pentru toti ceilalti, postati aici o copie a procesului verbal.....pana atunci, vorbim discutii si discutam vorbe

mirciulica, tu nu ai nimic la mana?

tu nu ai dat declaratii?

ma vad nevoit sa ma .....completez.......sa vedem scenariul...........focus in fata, din nu se stie ce motiv, franeaza............clio in spatele focusului,franeaza brusc

sa nu-l plombeze....reuseste, in spatele clio, logan rosu, logan rosu franeaza brusc sa evite clio alb, nu reuseste, intra in el.............in spatele loganului, moto cu arlequin, franeaza, din spusele lui evita, dar, tot din spusele lui, peugeot il loveste in spate si se trezeste in aer, picand peste logan rosu.......nu am nimic cu absolut nimeni, numai ca, nu pot intelege ceva, care din fizica nu se potriveste cu ce s-a intamplat acolo, din spusele martorilor si a celor implicati...........daca lovesti o motocicleta din spate, cum e posibil ca acela care sta pe ea sa zboare in fata, peste masina din fata?.........eu stiu asa, conform fizicii, daca un om e pe o motocicleta si acest ansamblu om-motor este in miscare si are o anumita acceleratie, daca eu opresc brusc motocicleta, atunci omul tinde sa-si continue traiectoria si zboara in fata.............daca acest ansamblu este pe loc sau are o viteza si, implicit, o acceleratie mai mica decat un alt "obiect" care il loveste din spate, atunci motocicleta tinde sa-si continue traiectoria si sa fie impinsa puternic in fata, in timp ce omul va tinde sa ramana pe loc sau sa-si pastreze acceleratia initiala.......... daca motocicleta este de vreo 4-5 ori mai usoara decat o masina, e clar ca ea va fi proiectata in fata iar masina isi va mai continua ceva vreme deplasarea......dar omul a ramas pe loc........asta inseamna ca ar fi fost trebuit luat pe capota de peugeot.......asa spune fizica.........acum........de ce motocicleta este lovita in spate, de ce are fata aproape intacta si de ce loganul are luneta spate sparta si capota spate, parca, usor indoita?...sincer, deja e tare ciudat..........singura explicatie cat de cat plauzibila pe care mi-am putut-o inchipui ar fi fost cum ca peugeot ar fi ridicat cumva pe capota partea din spate a moto......asa s-ar putea explica daca omul a zburat pe logan.......totusi, chiar nu pot intelege........pe de alta parte, daca moto a fost ridicata de peugeot, asta iarasi se poate descoperi daca se privesc cu atentie ramasitele moto cat si partea din fata a peugeot..........pana la urma, ce dracu' s-a intamplat acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...