Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ooooooo... :D nu sari asa la gatul omului.

am facut o gresala dar nu de topic. :P am uitat sa schimb in caracterizare. :lol:

dupa o mica ratacire pe KTM ADV si XT660x mi-a venit mintea la cap si m-am intors la marea mea iubire: BMW GS DAKAR.

asa ca, dupa vezi nu sunt mai ratacit decat altii care scriu pe aici :D:D

deci te bagi la plimbare maine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

8-10 mai Voineasa

 

Mesajde doctoril pe Joi Apr 23, 2009 6:04 pm

deoarece colegii nostri cu BMW au organizat o intalnire, ma gandeam ca e binevenita o plimbare prin zona unde va fi si intalnirea noastra, plus ca putem fura o idee, doua, de la intalnirea lor sa o folosim la a noastra. :Dejtu2:

 

Prima intalnire a BEEMERILOR din Romania

 

asa ca, cine este doritor?

 

auziti domnilor!!! o sa avem spioni la voineasa

am gasit asta pe transalp.ro

asa ca sa fim pregatiti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ooooooo... :) nu sari asa la gatul omului.

am facut o gresala dar nu de topic. :D am uitat sa schimb in caracterizare. :finger:

dupa o mica ratacire pe KTM ADV si XT660x mi-a venit mintea la cap si m-am intors la marea mea iubire: BMW GS DAKAR.

asa ca, dupa vezi nu sunt mai ratacit decat altii care scriu pe aici :bigstar::)

deci te bagi la plimbare maine?

 

 

Felicitari! Pai si cind te vedem la bericeala de joi (ehmmm sorry, adica la club?)? Sau macar la un ride? Ca ce am facut noi in ultimele uikenduri cred ca ti-ar unge cel putin sufletul! Din pacate dupa ultima socoteala, urmatoarea ocazie in care ne mai putem vedea pe teren e la Voineasa, asa ca matale acolo de ce lipsesti? Sau esti prea nou in club si inca n-ai aflat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cam asta a iesit:

 

3438130513_bf40c7620b_o.jpg

 

3438130737_5718080416_o.jpg

 

3438130963_b9f3d5cd78_o.jpg

 

3438131229_afd28b40db_o.jpg

 

3438944506_532e7272f2_o.jpg

 

3438944752_b7c93c80b6_o.jpg

 

3438131897_656f08537c_o.jpg

 

3438132075_db80d3930e_o.jpg

 

3438945604_003ae84ca7_o.jpg

 

3438132799_f9ba6774c0_o.jpg

 

3438133009_7ffcf92237_o.jpg

 

3438133267_a08fe8f0c6_o.jpg

 

3438946674_3790964b28_o.jpg

 

3438133713_af0f931cfc_o.jpg

 

3438947060_a5005ee83a_o.jpg

 

3438947334_f4d0be96ca_o.jpg

 

3438134463_87f7ec6691_o.jpg

 

3438134887_f7857bf4db_o.jpg

 

3438947818_999e2ee48f_o.jpg

 

 

hm, ie-te-te-na ce vad eu aci, 1, 2, 3, 4 TA-uri ?!?! si parca mai e o motoreta, parca, no, mi so paru'! Ce se petrece draga Angi, draga bemveistule, ai vrut sa vezi in actiune vacutele? maine poimaine te vad calare pa vruna :)

PS: am glumit, sa nu mi-o iei in nume de rau ;-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

8-10 mai Voineasa

 

Mesajde doctoril pe Joi Apr 23, 2009 6:04 pm

deoarece colegii nostri cu BMW au organizat o intalnire, ma gandeam ca e binevenita o plimbare prin zona unde va fi si intalnirea noastra, plus ca putem fura o idee, doua, de la intalnirea lor sa o folosim la a noastra. :Dejtu2:

 

Prima intalnire a BEEMERILOR din Romania

 

asa ca, cine este doritor?

 

auziti domnilor!!! o sa avem spioni la voineasa

am gasit asta pe transalp.ro

asa ca sa fim pregatiti...

 

 

hm, rusine! sa nu luati prizonieri! totusi mare grija cu sabiile alea si topoarele, nu sti ce se acunde sub pieptaru' vacutei ;-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hm, ie-te-te-na ce vad eu aci, 1, 2, 3, 4 TA-uri ?!?! si parca mai e o motoreta, parca, no, mi so paru'! Ce se petrece draga Angi, draga bemveistule, ai vrut sa vezi in actiune vacutele? maine poimaine te vad calare pa vruna :finger:

PS: am glumit, sa nu mi-o iei in nume de rau ;-)

 

Stai linistit, ca nu ti-o iau in nume de rau :bigstar:

La plimbarea aia am fost 3 gs-uri 650 si 2 TA. La Rasnov ni s-au mai alaturat 2 TA care, din pacate, ne-au "parasit" la Brasov. A fost o plimbare foarte reusita. Sper ca data viitoare vei veni si tu. Da data asta vom merge off road.

 

Numai bine :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit, ca nu ti-o iau in nume de rau :bigstar:

La plimbarea aia am fost 3 gs-uri 650 si 2 TA. La Rasnov ni s-au mai alaturat 2 TA care, din pacate, ne-au "parasit" la Brasov. A fost o plimbare foarte reusita. Sper ca data viitoare vei veni si tu. Da data asta vom merge off road.

 

Numai bine :)

 

 

anakee-urile mele sunt bune, dar la cata carne mai am pe ele nu fac mare urda pe macadam si oricum din start nu au extraordinare calitati off, ca si vacuta de altfel, dar pot sa pun pariu ca nu va trebuii sa ma impinga nimeni ca sa trec "dealul" :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari! Pai si cind te vedem la bericeala de joi (ehmmm sorry, adica la club?)? Sau macar la un ride? Ca ce am facut noi in ultimele uikenduri cred ca ti-ar unge cel putin sufletul! Din pacate dupa ultima socoteala, urmatoarea ocazie in care ne mai putem vedea pe teren e la Voineasa, asa ca matale acolo de ce lipsesti? Sau esti prea nou in club si inca n-ai aflat?

 

 

pai la bericica parca nu as lipsi :) dar unde e locul si ora?

la Voineasa as incerca sa ajung dar doar de sambata.

dar mai vorbim pana atunci.

Editat de extremusski
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

8-10 mai Voineasa

 

Mesaj de doctoril pe Joi Apr 23, 2009 6:04 pm

deoarece colegii nostri cu BMW au organizat o intalnire, ma gandeam ca e binevenita o plimbare prin zona unde va fi si intalnirea noastra, plus ca putem fura o idee, doua, de la intalnirea lor sa o folosim la a noastra. :Dejtu2:

 

Prima intalnire a BEEMERILOR din Romania

 

asa ca, cine este doritor?

 

auziti domnilor!!! o sa avem spioni la voineasa

am gasit asta pe transalp.ro

asa ca sa fim pregatiti...

Am vorbit cu Doctoril la intalnirea noastra de Joia trecuta si mi-a zis ca a vorbit cu Iulian deci cred ca e OK.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai la bericica parca nu as lipsi :D dar unde e locul si ora?

la Voineasa as incerca sa ajung dar doar de sambata.

dar mai vorbim pana atunci.

 

Pai pina de curind a fost in str. Traian 42, joia dupa 19,00. Dar saptamina asta cam e inainte de 1.05 si unii mai pleaca Poate saptamina viitoare inainte de Voineasa ne adunam mai multi. Mai vb pina atunci, uita-te si pe topicul alternativ unde mai scrie betzivii de la BktMW.

 

La Voineasa esti binevenit, ca oricine de altfel, caci cu cit vom fi mai multi, va fi distractia mai mare. Simbata insa multi vom incerca sa trecem "dealul", deci vom pleca devreme si ne vom intoarce pe seara. Daca vrei sa urci si tu, ar trebui sa stim sa te asteptam si sa vii pina pe la 9- 9 si ceva......anunta-nu daca te hotarasti.

 

mai este loc de-un BMW ? :D

 

 

Unde? La Voineasa? Glumesti! Cum sa nu! Wellcome! Dar ar fi bine sa ne anunti ce intentii ai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare... mai intai de toate, scuze pt limbajul neacademic, dar atat ma pricep :D

la adventure 1200 - saua pilotului... se fixeaza in partea din fata in 2 "urechi" care intra in 2 chestii de metal fixate de rezervor (in stanga si in dreapta rezervorului cumva, deasupra bateriei)...

pe aceste doua chestii de metal se afla 2 garnituri de plastic, astfel incat saua sa stea fixa...

nu stiu cum, dar am reusit sa pierd un plastic din ala, o garnitura adica... are cineva idee cum se cheama?... sau cum sa il gasesc pe net? ma tot uit pe pagini cu componente bmw, dar nu stiu denumirea :D

multam anticipat de ajutor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...