Sari la conținut

Accident Policlinica Titan


OveR
 Share

Postări Recomandate

azi in jurul orei 10 langa in zona titan vad mare harmalaie cand opresc vad un motor suzuki facut praf . politie bla bla.... din cate am inteles sa intamplat in felul urmator biatul cu motorul mergea regulamentar abia a plecat de la semafor .. un " idiot " cu jeepu iese dupa o straduta si incearca sa traverseze sensul de mers.. si il ia din plin pe lateral pe baiatul cu suzuki proiectandul in bordura dupa mijloc urmari motorul dauna totala... baiatul din cate am inteles lovit destul de bine la picior si cap . opresc sa vad daca pot da o mana de ajutor cand incetinesc sa trag pe dreapta un gabor spurcat il aud cand ma injura " hai ma miscate date in (cuvant urat) mea." la care nam bagat de seama am oprit si interesat fiind de soarta motociclistului lam lasat pe garcea neputand sai cer prea multe la cele 2 clase.. ofer o mana de ajutor opresc motorul care avea contactul inca pus si benzina curgea desigur garcea la cat de prost era nu sa gandit

si il vad pe un idiot care opreste cu o octavia gri cu numar b ... NDG spunand tare . "ba ai dreacu asa va trebuie nu mai crapati toti odata sa scapam de voi" la care mia sarit tandara si ma duc la el la geam si il intreb care e problema lui el foarte bulversat si deranjat ca de cei cer explicati ma injura ma scuipa si fuge eu apucand sai aplic doar un pumn in geam pana sa ajung la masina sa intorc si sa ma duc dupa ell sa dus .... nu lam mai gasit asa ca daca cumva il vedeti prin oras adresatii salutarile noastre calde si cu mare drag :rolleyes: cel putin eu mi-am notat pe lista neagra nr lui .. :( ( buna ideia cu lista neagra de masini care fac chesti de genu asta ) sa revin la subiect daca cineva a aflat ceva de soarta baiatului sa ne spuna si noua... noi am stat langa motorul lui pana a venit fratele lui si la luat.. dar nici el nu stia nik de el .. ( mda si nenea cu jeepu adica idiotul ala incerca sa scape basma curata... pacat ca era politia langa el cal taram si eu pe jos vro 50 de metri sa vada cum e)

post-37678-1211296625_thumb.jpg

post-37678-1211296653_thumb.jpg

post-37678-1211296673_thumb.jpg

post-37678-1211296703_thumb.jpg

post-37678-1211296712_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uff cam praf fatza mobrei , iar de vinvovat ce dracu sa mai zici.... au turbat toti automobilistii si vor fi zeci daca nu sute de accidente de genul asta in continuare.

 

Oricum observ ca odata cu caldura majoritatea motociclistilor nu merg decat cu casca, au uitat de geaca cu protectii, manusi, de cizme nu mai zic (nici eu nu prea le mai port sincer), insa casca, geaca si manusile sunt sfinte , mai atenueaza cazatura.

 

Oricum in cazul de fata cand te ia in plin din lateral nici Superman sa fii ca nu ai ce sa-i mai faci.... pacat !

 

:rolleyes:

Editat de LaurBalaur
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a daca va uitati atent bordura sparta a reusit sa o sparga cu casca :rolleyes: baiatul

Daca te uit "ATENT" o sa vezi ramasitele manerului langa bordura aia ... deci bordura a fost sparta la impactul cu manerul mobrei. Tu ai pus vreodata o casca in cap !? ... Nu-mi explic cum poti sa faci asemenea afirmatii .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare nespus de rau de cele intamplate.Soferi spurcati si politisti incompetenti.iar soferilor care fac aceste infecte remarci asupra noastra le-as spune: daca copilul lui ar fi motociclist i-ar convine sa fie lovit de un handicapat ingalat cu jeep-ul?!?si sa i se adreseze astfel de vorbe?eu nu cred...asa ca aceasta infecta natzie de soferi spurcati ar trebui batuti bine de tot.in rest ce sa zic...sa nu va mire faptul ca va scapa prostul cu basma curata...o traiesc inca pe propria experienta,urmeaza procesul;...multa multa sanatate motociclistului si sper ca se va rezolva cu bine! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te uit "ATENT" o sa vezi ramasitele manerului langa bordura aia ... deci bordura a fost sparta la impactul cu manerul mobrei. Tu ai pus vreodata o casca in cap !? ... Nu-mi explic cum poti sa faci asemenea afirmatii .

Mai ,domnule.., dv aveti dreptate.., dar eu insumi, cu propria frunce am zdrobit o bordura, si specific, aveam parul proaspat dat cu gel si nu am avut aderenta, altminterea defrisam si juma de trotuar pietonal, bah, da destepti sunt unii, zau, va rog, deci, nu mai faceti afirmatii eronate si nefundamentate.., :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate probabil asa am vazut eu probabil ma insel acum stai sa ma judeci pe mine nai alta treaba sincer daca am gresit eu si tu esti mai experimentat eu iti zic clar baiatul a suferit o lovitura zdravana la cap nu stiu cu ce exact a lovit bordura ca nu ma facut mama sa vad in slow motion :rolleyes: idea e sa scape cu bine ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care e starea motociclistului?

 

off-topic:

"garcea neputand sai cer prea multe la cele 2 clase" @ OveR - n-o avea el garcea mai mult de 2 clase, dar nici cu gramatica lu matale nu imi e rusine.... nu prea am vazut cratima in propozitii.... :rolleyes:

Editat de panzerseba
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate probabil asa am vazut eu probabil ma insel acum stai sa ma judeci pe mine nai alta treaba sincer daca am gresit eu si tu esti mai experimentat eu iti zic clar baiatul a suferit o lovitura zdravana la cap nu stiu cu ce exact a lovit bordura ca nu ma facut mama sa vad in slow motion :rolleyes: idea e sa scape cu bine ..

Nu te judec .. mai devreme zicea ca sti ca a lovit bordura cu casca .. acum zici ca nu sti :-) . Nu mai postati frate aberatii ... impresionati fetele cu povesti din astea la un suc ( ca a spart bordura cu casca ) dar aici pe forum 99% poarta o casca si toti stim cat de tare e o bordura :-)

Evident si eu ii doresc tot binele din lume motociclistului si sper sa nu piarda sezonul care abia a inceput..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi in jurul orei 10 langa in zona titan vad mare harmalaie cand opresc vad un motor suzuki facut praf . politie bla bla.... din cate am inteles sa intamplat in felul urmator biatul cu motorul mergea regulamentar abia a plecat de la semafor .. un " idiot " cu jeepu iese dupa o straduta si incearca sa traverseze sensul de mers.. si il ia din plin pe lateral pe baiatul cu suzuki proiectandul in bordura dupa mijloc urmari motorul dauna totala... baiatul din cate am inteles lovit destul de bine la picior si cap . opresc sa vad daca pot da o mana de ajutor cand incetinesc sa trag pe dreapta un gabor spurcat il aud cand ma injura " hai ma miscate date in (cuvant urat) mea." la care nam bagat de seama am oprit si interesat fiind de soarta motociclistului lam lasat pe garcea neputand sai cer prea multe la cele 2 clase.. ofer o mana de ajutor opresc motorul care avea contactul inca pus si benzina curgea desigur garcea la cat de prost era nu sa gandit

si il vad pe un idiot care opreste cu o octavia gri cu numar b ... NDG spunand tare . "ba ai dreacu asa va trebuie nu mai crapati toti odata sa scapam de voi" la care mia sarit tandara si ma duc la el la geam si il intreb care e problema lui el foarte bulversat si deranjat ca de cei cer explicati ma injura ma scuipa si fuge eu apucand sai aplic doar un pumn in geam pana sa ajung la masina sa intorc si sa ma duc dupa ell sa dus .... nu lam mai gasit asa ca daca cumva il vedeti prin oras adresatii salutarile noastre calde si cu mare drag :rolleyes: cel putin eu mi-am notat pe lista neagra nr lui .. :( ( buna ideia cu lista neagra de masini care fac chesti de genu asta ) sa revin la subiect daca cineva a aflat ceva de soarta baiatului sa ne spuna si noua... noi am stat langa motorul lui pana a venit fratele lui si la luat.. dar nici el nu stia nik de el .. ( mda si nenea cu jeepu adica idiotul ala incerca sa scape basma curata... pacat ca era politia langa el cal taram si eu pe jos vro 50 de metri sa vada cum e)

 

povesteste-ne si restul zilei, ca se pare ca a inceput bine pentru tine: in cateva minute, injurat de 2 oameni si scuipat :D)

 

treaba cu masinile cu lista neagra e o tapmenie, masinile nu au gresit nimic ci soferii. poate intr-o zi iau masina unui vecin si te intalnesc in trafic si te scuip. apoi tu il omori pe vecinul care nu are nici o treaba...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te uit "ATENT" o sa vezi ramasitele manerului langa bordura aia ... deci bordura a fost sparta la impactul cu manerul mobrei. Tu ai pus vreodata o casca in cap !? ... Nu-mi explic cum poti sa faci asemenea afirmatii .

ca sa stii si tu in caz ca nu ai cazut:la un impact dintre un autovehicul pe 4 sau mai multe roti,si unul pe 2,raman pe asfalt urme de la cel pe 2.ori acolo nu se observa absolut nimic.de unde deducem ca din intersectia respectiva,masina si motoreta au fost mutate in acel loc.vezi plasticurile adunate,si celelalte pe langa motor.iar mie mi se pare ca tipul cu motoru a cam incercat sa evite si a cam dat direct in partea fata a masinii.oricum,sanatate maxima motociclistului,si conservarului un tarnacop in cap.bafta :( :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa stii si tu in caz ca nu ai cazut:la un impact dintre un autovehicul pe 4 sau mai multe roti,si unul pe 2,raman pe asfalt urme de la cel pe 2.ori acolo nu se observa absolut nimic.de unde deducem ca din intersectia respectiva,masina si motoreta au fost mutate in acel loc.vezi plasticurile adunate,si celelalte pe langa motor.iar mie mi se pare ca tipul cu motoru a cam incercat sa evite si a cam dat direct in partea fata a masinii.oricum,sanatate maxima motociclistului,si conservarului un tarnacop in cap.bafta :( :rolleyes:

Lasa-neeeeeeee lasa-neeeeeeeeeee cu " plasticurileeeeeeeee" :-)) mai baieti ... mai mergeti si voi la scoala si mai lasati forumurileeeee . ceea ce vad eu in poze ..puteti vedea si interpreta si voi nu mai aberati :-)

Editat de LifeOwner
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care e starea motociclistului?

 

off-topic:

"garcea neputand sai cer prea multe la cele 2 clase" @ OveR - n-o avea el garcea mai mult de 2 clase, dar nici cu gramatica lu matale nu imi e rusine.... nu prea am vazut cratima in propozitii.... :rolleyes:

 

 

 

inpusca-TE. e corect?vezi k ai uitat sa pui apostrof la "lu". sorry de off da m-au secat corectzii astia corectatori de incorectitudini

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inpusca-TE. e corect?vezi k ai uitat sa pui apostrof la "lu". sorry de off da m-au secat corectzii astia corectatori de incorectitudini

 

iMpusca-te...dar da-o dracu'...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi in jurul orei 10 langa in zona titan vad mare harmalaie cand opresc vad un motor suzuki facut praf . politie bla bla.... din cate am inteles sa intamplat in felul urmator biatul cu motorul mergea regulamentar abia a plecat de la semafor .. un " idiot " cu jeepu iese dupa o straduta si incearca sa traverseze sensul de mers.. si il ia din plin pe lateral pe baiatul cu suzuki proiectandul in bordura dupa mijloc urmari motorul dauna totala... baiatul din cate am inteles lovit destul de bine la picior si cap . opresc sa vad daca pot da o mana de ajutor cand incetinesc sa trag pe dreapta un gabor spurcat il aud cand ma injura " hai ma miscate date in (cuvant urat) mea." la care nam bagat de seama am oprit si interesat fiind de soarta motociclistului lam lasat pe garcea neputand sai cer prea multe la cele 2 clase.. ofer o mana de ajutor opresc motorul care avea contactul inca pus si benzina curgea desigur garcea la cat de prost era nu sa gandit

si il vad pe un idiot care opreste cu o octavia gri cu numar b ... NDG spunand tare . "ba ai dreacu asa va trebuie nu mai crapati toti odata sa scapam de voi" la care mia sarit tandara si ma duc la el la geam si il intreb care e problema lui el foarte bulversat si deranjat ca de cei cer explicati ma injura ma scuipa si fuge eu apucand sai aplic doar un pumn in geam pana sa ajung la masina sa intorc si sa ma duc dupa ell sa dus .... nu lam mai gasit asa ca daca cumva il vedeti prin oras adresatii salutarile noastre calde si cu mare drag :lol: cel putin eu mi-am notat pe lista neagra nr lui .. :lol: ( buna ideia cu lista neagra de masini care fac chesti de genu asta ) sa revin la subiect daca cineva a aflat ceva de soarta baiatului sa ne spuna si noua... noi am stat langa motorul lui pana a venit fratele lui si la luat.. dar nici el nu stia nik de el .. ( mda si nenea cu jeepu adica idiotul ala incerca sa scape basma curata... pacat ca era politia langa el cal taram si eu pe jos vro 50 de metri sa vada cum e)

 

hint util: ia incearca cu abecedarul clasele 1-4

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mio scuzati va rog numai oameni cu coispe clase aici care nau alta treaba decat sa stea in spatele monitorului si sa critice baaaaaaaaaaa fati rost de o viata vezi ca au la bacanie nai alceva mai buna de facut decat sa analizezi cate virgule am pus eu ? e clar ala spune ca domne ca navea cum daca te-ai fi uitat ce bordura era .... ai fi vazut ca era foarte subtire si made in china ( videanu style ) aia dacai tragi o flegma o spargi .

prietene vezi ca nam pus nici o virgula aici ca sa ai tu ce sa analizezi .. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...