Sari la conținut

Intrunirea De La Brasov - Amanata


bullbikers
 Share

Postări Recomandate

Deoarece proprietarul campingului Darste din Brasov nu a mai vrut sa ne inchirieze campingul pentru a organiza intrunirea in acea locatie,cerandu-ne 30.000 euro pentru a inchiria campingul pentru 3 zile (ceea ce inseamna de 10 ori mai mult decat in anii trecuti), suntem nevoiti sa o mutam in alta locatie. Aceasta locatie este la 15km de Brasov, in apropierea localitatii Prejmer. Data organizarii va fi in august, deoarece nu mai este timp de a rezolva toate problemele pana la sfarsitul lunii iunie.

Ne cerem scuze pentru aceasta dar nu avem alta solutie.

Asfalt uscat si va vom tine la curent cu alte informatii.

Editat de bullbikers
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sezonul asta e sub zodia anularilor si a amanarilor :lol:

 

N-o zic pentru a blama pe cineva, departe de mine gandul! Doar constat cu tristete cum pun inca un semn de intrebare in calendarul intrunirilor pe care vroiam sa le "bifez" anul asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Eu personal cred ca la unii le e "foame de bani"!!! Si acuma un OFF TOPIC (scuze)Si personal cred ca bikerii in mare parte sunt mai civilizati decat toti conservarii din tara asta care merg la gratar si lasa cacao-ul in mijocul drumlui si dupa aia o taie de acolo de parca nu s-ar fi intamplat nimic! :)

Sper sa ajung si eu pe la BV!!!

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era faina locatia si nu am ratat evenimentul de cand merg pe doua roti. Nici acum nu il voi rata. Bine ca se tine! Bravo, baieti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@bullbikers :

S-a rezolvat pana la urma cu locatia?

se stie exact unde este si care va fii programul?

Sper ca totusi se va tine si defilarea prin Brasov, ca in anii trecuti.

 

Am vrea mai multe detalii despre locatie, localizare mai precisa,

exista casute de inchiriat in camping sau se sta doar la cort, ...etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Locatie ?

Posibilitati cazare?

Scoruri ?

Mancare in zona?

Trupe, concursuri, parada, ceva ?

 

s.am.d.

 

Daca tot anuntati o treaba, faceti-o cu spirit de raspundere pana la capat si dati toate detaliile

 

Bafta si asteptam BV-ul sa nu se dezica :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Locatia este in localitatea Prejmer, cum am mai zis si in mesajul de mai sus; cazarea-cu cortul; preturile inca nu se stiu; mancare-incercam sa aducem cat mai diversa; trupele inca nu sunt stabilite 100% si prefer sa nu dau informatii nesigure; concursuri, nelipsite.

 

Nu se pot da raspunsuri exacte asa devreme, mai este o luna si jumate pana atunci....se pot schimba multe pana atunci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator motosh
Deoarece proprietarul campingului Darste din Brasov nu a mai vrut sa ne inchirieze campingul pentru a organiza intrunirea in acea locatie,cerandu-ne 30.000 euro pentru a inchiria campingul pentru 3 zile (ceea ce inseamna de 10 ori mai mult decat in anii trecuti), suntem nevoiti sa o mutam in alta locatie.

pai normal ca cere lumea bani multi fratilor.... ca s-a transformat intr-o afacere f buna chestia asta cu organiatul de adunari, pt ce au cerut aia 30.000 ca le umplem campingul 200%????

 

hai sa facem noi adunare singurei, ce plm trebuie sa organizeze cineva??? la ce ne ajuta?? ca ne ia bani la intrare si ne pune o scena basita pe care canta 3 obositi??? nu suntem si noi in stare sa ne ducem acolo singurei ...sa ne punem un cort sau sa inchiriem o casuta si sa ne adunam multi??? :kiss:

 

eu chiar nu am inteles la ce foloseste chestia asta cu organizatul.... :D

ca in 8 adunari la cate am fost nu m-am uitat nici macar o singura data la ce canta aia pe scena... si sincer nu am inteles pt ce am platit intrarea aia!!!!

 

hai sa votam pt o locatie !

 

eu zic SNAGOV :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...